<
    >
    X
    Show Leagues >
    Australia - Brisbane Capital League Division One Championship Group
    24/10 University Queensland FC 2:2 Western Spirit
    Postponed Brisbane Athletic 08:00 Samford Rangers
    Postponed Mount Gravatt 08:00 The Lakes
    Result Only The Lakes 08:00 Western Spirit
    Result Only University Queensland FC 07:00 Brisbane Athletic
    Result Only Samford Rangers 07:00 Mount Gravatt
    Australia - Brisbane Capital League Division One Relegation Group
    Postponed New Farm United 0:0 Ipswich City
    25/10 North Pine 4:2 AC Carina
    Postponed Virginia United 07:00 Annerley
    Result Only New Farm United 07:00 North Pine
    Result Only Annerley 08:00 Ipswich City
    Result Only AC Carina 07:00 Virginia United
    Australia - Brisbane Premier League Championship Group
    24/10 Albany Creek Excelsior 6:2 Taringa Rovers
    Postponed St George Willawong 08:00 Grange Thistle
    Postponed Toowong 09:00 Centenary Stormers
    Result Only Grange Thistle 07:00 Taringa Rovers
    Result Only Centenary Stormers 09:00 St George Willawong
    Result Only Albany Creek Excelsior 07:00 Toowong
    Australia - Brisbane Premier League Relegation Group
    24/10 Bayside United 1:2 Brisbane Knights
    24/10 Caboolture 3:1 North Star
    24/10 The Gap 4:3 Acacia Ridge FC
    Result Only Acacia Ridge FC 08:00 Caboolture
    Result Only North Star 08:00 Bayside United
    Result Only The Gap 09:00 Brisbane Knights
    Australia - Brisbane Premier League Reserves Championship Round
    24/10 Albany Creek Reserves 2:0 Taringa Rovers Reserves
    24/10 St George Willawong Reserves 3:2 Grange Thistle Reserves
    Postponed Toowong Reserves 07:00 Centenary Stormers Reserves
    Result Only Grange Thistle Reserves 06:00 Taringa Rovers Reserves
    Result Only Centenary Stormers Reserves 08:00 St George Willawong Reserves
    Result Only Albany Creek Reserves 05:00 Toowong Reserves
    Australia - Brisbane Premier League Reserves Relegation Round
    Result Only The Gap Reserves 06:00 Acacia Ridge Reserves
    24/10 Caboolture Reserves 2:0 North Star Reserves
    Result Only Acacia Ridge Reserves 07:00 Caboolture Reserves
    Result Only North Star Reserves 07:00 Bayside United Reserves
    Australia - Brisbane Premier League Women
    23/10 Broadbeach United (w) 3:3 Robina City (w)
    25/10 Coomera (w) 2:1 Peninsula Power (w)
    Australia - NPL Youth Queensland
    21/10 Capalaba Bulldogs U20 0:6 Lions FC U20
    Result Only Lions FC U20 04:30 Brisbane City U20
    Postponed Eastern Suburbs U20 06:45 Gold Coast Knights U20
    25/10 Moreton Bay Jets U20 2:1 Gold Coast United FC U20
    25/10 Brisbane Roar U20 2:0 Peninsula Power U20
    Postponed Brisbane Olympic U20 05:30 Sunshine Coast Wanderers U20
    Postponed Brisbane Strikers U20 08:30 Redlands United U20
    Result Only Eastern Suburbs U20 07:00 Moreton Bay Jets U20
    Result Only Brisbane Roar U20 07:00 Gold Coast Knights U20
    Result Only Redlands United U20 07:00 Gold Coast United FC U20
    Result Only Brisbane City U20 07:00 Capalaba Bulldogs U20
    Australia - New South Wales NPL Youth League Final Stage
    24/10 Sydney FC U20 1:2 Blacktown City U20
    Australia - New South Wales Playoff
    25/10 Rockdale City Suns 3:3 Sydney United 58
    Australia - Northern NSW Reserve League Final Stage
    Postponed Newcastle Olympic FC Reserves 04:00 Lambton Jaffas Reserves
    25/10 Broadmeadow Magic Reserves 5:0 Maitland FC Reserves
    Australia - Northern New South Wales Playoff
    24/10 Edgeworth Eagles 2:2 Broadmeadow Magic
    25/10 Hamilton Olympic 0:4 Maitland
    Result Only Broadmeadow Magic 04:00 Maitland
    Australia - Northern New South Wales State League Final Stage
    24/10 New Lambton FC 2:0 Cooks Hill United FC
    Australia - Queensland
    21/10 Gold Coast United FC 1:2 Gold Coast Knights
    21/10 Brisbane City 0:1 Peninsula Power
    24/10 Queensland Lions 2:0 Brisbane City
    25/10 Brisbane Roar FC Youth 2:3 Peninsula Power
    Postponed Brisbane Strikers 09:00 Redlands United
    Postponed Brisbane Olympic 09:30 Sunshine Coast Wanderers
    Postponed Moreton Bay United FC 09:30 Gold Coast United FC
    Postponed Eastern Suburbs Brisbane 09:30 Gold Coast Knights
    Result Only Sunshine Coast Wanderers 10:00 Queensland Lions
    Result Only Brisbane City 07:30 Capalaba FC
    Result Only Brisbane Roar FC Youth 08:30 Gold Coast Knights
    Result Only Brisbane Strikers 08:30 Peninsula Power
    Result Only Redlands United 09:00 Gold Coast United FC
    Result Only Eastern Suburbs Brisbane 09:30 Moreton Bay United FC
    Australia - Queensland NPL Women
    21/10 Queensland Lions (w) 9:0 Moreton Bay United FC (w)
    23/10 Logan Lightning (w) 1:1 Brisbane Roar/QAS NTC (w)
    Postponed Gold Coast United (w) 0:0 SWQ Thunder (w)
    24/10 Queensland Lions (w) 0:1 Eastern Suburbs (w)
    24/10 Mitchelton (w) 2:0 The Gap (w)
    25/10 Souths United (w) 6:1 Moreton Bay United FC (w)
    Result Only The Gap (w) 2:0 Logan Lightning (w)
    Result Only Souths United (w) 07:00 Mitchelton (w)
    Result Only Logan Lightning (w) 07:45 SWQ Thunder (w)
    Result Only Eastern Suburbs (w) 08:15 Capalaba FC (w)
    Result Only Queensland Lions (w) 09:00 Gold Coast United (w)
    Result Only Brisbane Roar/QAS NTC (w) 10:00 Moreton Bay United FC (w)
    Australia - Queensland Premier League
    24/10 SWQ Thunder FC 2:0 Wolves FC
    24/10 Souths United 2:3 Sunshine Coast FC
    24/10 Mitchelton 2:0 Ipswich Knights
    Result Only Rochedale Rovers 09:30 Logan Lightning
    Result Only Southside Eagles 09:30 Holland Park Hawks
    Result Only Rochedale Rovers 09:15 Southside Eagles
    Result Only Ipswich Knights 0:0 Western Pride FC
    Result Only Souths United 08:30 Wolves FC
    Australia - South Australia Premier League Reserves
    23/10 Adelaide Olympic Reserves 4:3 Para Hills Knights Reserves
    24/10 Croydon Kings Reserves 0:5 Campbelltown City Reserves
    24/10 Modbury Jets Reserves 1:3 Adelaide United Reserves
    24/10 Adelaide Raiders Reserves 4:2 Adelaide Blue Eagles Reserves
    24/10 Adelaide City Reserves 0:3 Metro Stars Reserves
    24/10 Cumberland United Reserves 3:2 Adelaide Comets Reserves
    Result Only Adelaide Comets Reserves 05:30 Adelaide City Reserves
    Result Only Adelaide Blue Eagles Reserves 07:15 Metro Stars Reserves
    Result Only Adelaide Raiders Reserves 07:15 Croydon Kings Reserves
    Result Only Adelaide United Reserves 07:15 Adelaide Olympic Reserves
    Result Only Para Hills Knights Reserves 07:15 Cumberland United Reserves
    Result Only Campbelltown City Reserves 07:15 Modbury Jets Reserves
    Australia - Southern
    23/10 Adelaide Olympic 4:0 Para Hills Knights
    23/10 Adelaide Raiders 3:1 Adelaide Blue Eagles
    24/10 Croydon Kings 1:2 Campbelltown City
    24/10 Modbury Jets 0:2 Adelaide United Youth
    24/10 Cumberland United 0:4 Adelaide Comets
    24/10 Adelaide City 1:2 North Eastern Metro Stars
    Result Only Para Hills Knights 08:30 Cumberland United
    Result Only Adelaide United Youth 08:30 Adelaide Olympic
    Result Only Adelaide Raiders 08:30 Croydon Kings
    Result Only Adelaide Blue Eagles 08:30 North Eastern Metro Stars
    Result Only Adelaide Comets 08:30 Adelaide City
    Result Only Campbelltown City 08:30 Modbury Jets
    Australia - Southern State League
    23/10 Adelaide Hills Hawks 4:1 White City Woodville
    24/10 West Adelaide 3:1 Playford Patriots
    24/10 Adelaide Victory 4:4 West Torrens Birkalla
    24/10 Seaford Rangers 2:7 Fulham United
    24/10 Sturt Lions 1:1 South Adelaide Panthers
    24/10 Vipers FC 0:2 Western Strikers
    Result Only Playford Patriots 06:30 White City Woodville
    Result Only South Adelaide Panthers 06:30 Adelaide Victory
    Result Only Western Strikers 06:30 Seaford Rangers
    Result Only West Torrens Birkalla 06:30 Adelaide Hills Hawks
    Result Only Fulham United 06:30 Sturt Lions
    Result Only West Adelaide 06:30 Vipers FC
    Australia - Tasmania Northern Championship
    24/10 Burnie United 1:3 Devonport City II
    24/10 Launceston United 3:1 Ulverstone FC
    24/10 Somerset FC 2:1 Riverside II
    25/10 Northern Rangers 4:0 Launceston City II
    Australia - Tasmania Premier League
    24/10 South Hobart 1:1 Riverside Olympic
    24/10 Glenorchy Knights 1:4 Devonport City
    24/10 Kingborough Lions 3:2 Olympia FC Warriors
    24/10 Clarence United 2:0 Launceston City
    Australia - Tasmania Southern Championship
    22/10 New Town Eagles FC 0:2 BeachSide
    24/10 South Hobart II 6:1 Metro Claremont SC
    24/10 Glenorchy Knights II 1:2 Clarence Zebras II
    24/10 Hobart United 1:6 University of Tasmania SC
    24/10 Kingborough Lions II 0:4 South East United
    24/10 Taroona 1:1 Olympia Warriors II
    Result Only South East United 09:15 Clarence Zebras II
    Result Only Metro Claremont SC 09:15 Glenorchy Knights II
    Result Only University of Tasmania SC 04:15 BeachSide
    Result Only Taroona 04:15 Hobart United
    Result Only Olympia Warriors II 04:15 New Town Eagles FC
    Result Only South Hobart II 04:15 Kingborough Lions II
    < Score Ticker
    X