<
    >
    Show Leagues >
    Belarus - 1. Division
    17/10 Arsenal Dzyarzhynsk 3:2 Volna Pinsk
    17/10 Sputnik Rechitsa 5:0 Naftan
    17/10 Khimik Svetlogorsk 2:1 Smorgon
    17/10 Krumkachy Minsk 2:0 Orsha
    17/10 Gomel 3:0 FK Slonim
    18/10 Gomelzheldortrans 2:3 Lida
    18/10 Granit Mikashevichi 1:3 Oshmyany
    21/10 Naftan 2:1 Arsenal Dzyarzhynsk
    Result Only Krumkachy Minsk 12:00 Sputnik Rechitsa
    21/10 Orsha 1:3 FK Slonim
    Result Only Smorgon 12:00 Gomel
    Result Only Oshmyany 12:30 Khimik Svetlogorsk
    Result Only Lida 11:00 Krumkachy Minsk
    Result Only Granit Mikashevichi 11:30 Naftan
    Result Only FK Slonim 12:00 Gomelzheldortrans
    Result Only Volna Pinsk 12:30 Sputnik Rechitsa
    Result Only Orsha 13:00 Arsenal Dzyarzhynsk
    Belarus - 2. Division Play Off Round
    Postponed Pershiy Regien 22:00 FK Polotsk
    17/10 Dinamo Brest Malorita 6:0 Gorki FC
    17/10 FK Viktoriya Maryina Gorka 4:7 Ostrovets FC
    17/10 FK Kronon Stolbtsy 2:1 Energosbyt Bsatu
    17/10 Ivatsevichi 6:4 SMI Autotrans
    17/10 FK Meliorator Zhitkovichi 2:2 MKK-Dnepr Rohachev
    17/10 BGU Minsk 2:1 FK Bumprom Gomel
    17/10 Chayka Zelva 3:0 Zhlobin FC
    Result Only Energosbyt Bsatu 10:00 FK Kronon Stolbtsy
    Result Only MKK-Dnepr Rohachev 10:00 FK Meliorator Zhitkovichi
    Result Only SMI Autotrans 10:00 Ivatsevichi
    Result Only FK Bumprom Gomel 10:00 BGU Minsk
    Result Only Gorki FC 10:00 Dinamo Brest Malorita
    Result Only Zhlobin FC 10:00 Chayka Zelva
    Result Only Ostrovets FC 10:00 FK Viktoriya Maryina Gorka
    Result Only FK Polotsk 10:00 Pershiy Regien
    Belarus - 2. Division Promotion Round
    17/10 Shakhtar Petrikov 6:1 Baranovichi
    17/10 Stenles Pinsk 0:1 Dnepr Mogilev
    17/10 Molodechno-DYuSSh 4 5:3 Osipovichy
    Result Only Shakhtar Petrikov 10:00 Molodechno-DYuSSh 4
    Result Only Dnepr Mogilev 10:00 Baranovichi
    Result Only Osipovichy 11:00 Stenles Pinsk
    Belarus - Premier League
    16/10 Slutsk 2:1 Minsk FC
    Postponed Slavia Mozyr 11:00 Belshina
    17/10 Vitebsk 1:0 Energetik BGU Minsk
    17/10 Neman 0:1 Gorodeya
    18/10 FK Smolevichy STI 1:4 Torpedo Zhodino
    18/10 Isloch 2:2 BATE Borisov
    18/10 Shakhter Soligorsk 0:1 Dinamo Minsk
    18/10 Dinamo Brest 5:2 FK Ruh Brest
    21/10 Minsk FC 2:1 Slavia Mozyr
    Dinamo Brest 14:00 Slutsk
    Gorodeya 11:30 FK Smolevichy STI
    BATE Borisov 13:30 Vitebsk
    Dinamo Minsk 15:30 Belshina
    Neman 10:00 Slavia Mozyr
    Energetik BGU Minsk 12:00 Shakhter Soligorsk
    FK Ruh Brest 14:00 Isloch
    Belarus - Reserve League
    15/10 Slutsk Reserve 0:1 Minsk Reserve
    16/10 Vitebsk Reserve 1:2 Energetyk BGU Resreve
    16/10 Neman Grodno Reserve 2:0 Gorodeya Reserve
    16/10 Slavia Reserve 4:3 Belshina Reserve
    17/10 Dinamo Brest Reserve 0:1 FK Ruh Brest Reserves
    17/10 FK Smolevichy STI Reserve 0:1 Torpedo Zhodino Reserve
    17/10 Shakhtyor Reserve 2:1 Dinamo Minsk Reserve
    17/10 Isloch Reserve 1:1 BATE Reserve
    21/10 Dinamo Brest Reserve 2:0 Slutsk Reserve
    Result Only BATE Reserve 10:30 Vitebsk Reserve
    Result Only Dinamo Minsk Reserve 11:00 Belshina Reserve
    Result Only Gorodeya Reserve 12:30 FK Smolevichy STI Reserve
    Result Only Neman Grodno Reserve 09:00 Slavia Reserve
    Result Only Energetyk BGU Resreve 09:00 Shakhtyor Reserve
    Result Only FK Ruh Brest Reserves 11:00 Isloch Reserve
    Result Only Torpedo Zhodino Reserve 22:00 Slutsk Reserve
    Result Only Minsk Reserve 22:00 Dinamo Brest Reserve
    < Score Ticker
    X

    Currently have no record for this date on this status!