<
    >
    X
    Show Leagues >
    Brazil - Alagoano
    Result Only CE Olhodaguense 21:00 CS Alagoano
    Result Only Jacyoba AC 20:00 ASA AL
    Result Only Coruripe 22:00 Clube Sociedade Esportiva
    Result Only CRB AL 19:00 Murici AL
    Brazil - Baiano
    Result Only Vitoria BA 22:30 Jacobina EC
    Result Only Vitoria da Conquista 23:30 EC Jacuipense
    Result Only Atletico Alagoinhas 23:30 Fluminense de Feira
    Result Only Bahia de Feira BA 23:30 Doce Mel
    Result Only SD Juazeirense 00:30 Bahia BA
    Result Only Jacobina EC 19:00 SD Juazeirense
    Result Only Bahia BA 19:00 Vitoria da Conquista
    Result Only EC Jacuipense 19:00 Bahia de Feira BA
    Result Only Fluminense de Feira 19:00 Vitoria BA
    Result Only Doce Mel 19:00 Atletico Alagoinhas
    Brazil - Brasiliense
    Result Only Real FC 18:30 Bosque Formosa EC
    Result Only Capital FC 18:30 Ceilandense
    Result Only Luziania DF 18:30 Paranoa EC
    Result Only Paracatu FC 18:30 Ceilandia EC
    Result Only Brasiliense FC 18:30 Sobradinho EC
    Result Only SE do Gama 19:00 Taguatinga
    Brazil - Carioca 2nd Stage Relegation Group
    18/01 Friburguense RJ 2:2 America RJ
    18/01 Americano RJ 0:0 Nova Iguacu RJ
    Result Only America RJ 18:00 Americano RJ
    Result Only Nova Iguacu RJ 18:00 Friburguense RJ
    Brazil - Carioca Taca Guanabara
    18/01 Macae RJ 0:0 Flamengo RJ
    18/01 Madureira 1:0 Portuguesa RJ
    18/01 Resende RJ 0:0 Boavista RJ
    18/01 Volta Redonda RJ 1:0 Botafogo RJ
    19/01 Vasco RJ 0:0 Bangu RJ
    19/01 Cabofriense RJ 0:1 Fluminense RJ
    Result Only Madureira 00:30 Botafogo RJ
    Result Only Macae RJ 19:00 Boavista RJ
    Result Only Volta Redonda RJ 19:00 Cabofriense RJ
    Result Only Resende RJ 19:00 Bangu RJ
    Result Only Vasco RJ 00:00 Flamengo RJ
    Result Only Fluminense RJ 23:00 Portuguesa RJ
    Result Only Cabofriense RJ 19:00 Madureira
    Result Only Flamengo RJ 21:00 Volta Redonda RJ
    Result Only Boavista RJ 22:00 Vasco RJ
    Result Only Bangu RJ 19:00 Fluminense RJ
    Result Only Portuguesa RJ 19:00 Resende RJ
    Result Only Botafogo RJ 22:00 Macae RJ
    Brazil - Catarinense
    Result Only Criciuma SC 22:00 Concordia AC
    Result Only Marcilio Dias SC 00:00 Brusque FC
    Result Only Chapecoense SC 00:30 Avai SC
    Result Only Joinville SC 22:00 CA Tubarao
    Result Only Figueirense SC 00:00 Juventus SC
    Result Only Concordia AC 20:00 Chapecoense SC
    Result Only Avai SC 22:00 Marcilio Dias SC
    Result Only CA Tubarao 19:00 Figueirense SC
    Result Only Juventus SC 19:00 Criciuma SC
    Result Only Brusque FC 21:30 Joinville SC
    Brazil - Cearense 1st Group Stage
    15/01 Horizonte CE 1:1 Caucaia EC
    15/01 Pacajus SC 2:1 Uniclinic AC
    15/01 Barbalha 0:0 Guarany SC
    16/01 Ferroviario AC 1:0 Floresta EC
    18/01 Floresta EC 1:1 Pacajus SC
    18/01 Uniclinic AC 1:2 Guarany SC
    19/01 Ferroviario AC 2:0 Horizonte CE
    19/01 Caucaia EC 1:1 Barbalha
    Result Only Pacajus SC 19:00 Ferroviario AC
    Result Only Barbalha 19:00 Uniclinic AC
    Result Only Horizonte CE 23:00 Floresta EC
    Result Only Guarany SC 23:00 Caucaia EC
    Result Only Ferroviario AC 19:00 Barbalha
    Result Only Uniclinic AC 19:00 Caucaia EC
    Result Only Pacajus SC 19:00 Horizonte CE
    Result Only Floresta EC 19:00 Guarany SC
    Brazil - Copa do Nordeste Group Stage
    Result Only SD Imperatriz 23:00 CRB AL
    Result Only Nautico PE 22:30 River AC
    Result Only Vitoria BA 19:00 Fortaleza EC
    Result Only Santa Cruz PE 19:00 Bahia BA
    Result Only America RN 21:00 Botafogo PB
    Result Only CS Alagoano 21:00 Sport Recife PE
    Result Only AD Confianca 23:00 ABC RN
    Result Only Ceara CE 21:00 Freipaulistano
    Brazil - Gaucho 1st Stage Group A
    Result Only EC Pelotas 23:00 Novo Hamburgo RS
    Result Only Ypiranga RS 23:00 Sao Luiz RS
    Result Only Juventude RS 00:30 Internacional RS
    Result Only Novo Hamburgo RS 20:00 Ypiranga RS
    Result Only Internacional RS 22:00 EC Pelotas
    Result Only Sao Luiz RS 22:00 Juventude RS
    Brazil - Gaucho 1st Stage Group B
    Result Only Gremio RS 23:00 Caxias RS
    Result Only Aimore RS 19:00 Pelotas RS
    Result Only EC Sao Jose RS 23:00 Bento Goncalves
    Result Only Bento Goncalves 19:00 Aimore RS
    Result Only Pelotas RS 19:00 Gremio RS
    Result Only Caxias RS 20:00 EC Sao Jose RS
    Brazil - Gaucho 2nd Group Stage
    Result Only EC Pelotas 19:00 Gremio RS
    Brazil - Goiano
    Result Only Anapolis FC 23:30 Vila Nova GO
    Result Only CRAC GO 23:30 Goianesia GO
    Result Only Goiania EC 23:30 Ipora EC
    Result Only Jaragua FC 23:30 Anapolina GO
    Result Only Goias GO 23:30 Aparecidense GO
    Result Only Gremio Esportivo Anapolis 23:30 Atletico GO
    Result Only Vila Nova GO 19:00 Jaragua FC
    Result Only Ipora EC 18:30 Goias GO
    Result Only Goianesia GO 19:00 Anapolis FC
    Result Only Atletico GO 19:00 Goiania EC
    Result Only Aparecidense GO 19:00 Gremio Esportivo Anapolis
    Result Only Anapolina GO 19:00 CRAC GO
    Brazil - Maranhense
    Result Only Maranhao 19:30 SD Imperatriz
    Result Only Pinheiro 20:30 Cordino EC
    Result Only SE Juventude 18:30 Moto Club MA
    Brazil - Matogrossense
    Result Only Uniao Rondonopolis 23:10 Mixto
    Result Only Sinop FC 23:10 Araguaia MT
    Result Only Luverdense MT 23:10 CE Dom Bosco
    Result Only Operario LTDA 23:10 Pocone MT
    Result Only Cuiaba MT 23:10 Nova Mutum
    Result Only Nova Mutum 18:30 Luverdense MT
    Result Only Mixto 20:00 Cuiaba MT
    Result Only Pocone MT 18:00 Uniao Rondonopolis
    Result Only CE Dom Bosco 18:00 Sinop FC
    Result Only Araguaia MT 19:30 Operario LTDA
    Brazil - Mineiro
    Result Only Coimbra 23:00 URT
    Result Only Uberlandia EC 00:30 Atletico Mineiro
    Result Only Tupynambas FC 23:00 Tombense
    Result Only America Mineiro MG 23:30 Caldense MG
    Result Only CA Patrocinense 00:00 Villa Nova MG
    Result Only Cruzeiro MG 00:30 Boa MG
    Result Only Villa Nova MG 19:00 America Mineiro MG
    Result Only Caldense MG 22:00 Uberlandia EC
    Result Only Tombense 22:30 Cruzeiro MG
    Result Only Boa MG 13:00 Coimbra
    Result Only Atletico Mineiro 19:00 Tupynambas FC
    Result Only URT 19:00 CA Patrocinense
    Brazil - Paraense
    18/01 Independente PA 2:3 Castanhal EC
    19/01 Paragominas 5:0 Carajas EC
    19/01 Bragantino PA 3:1 Aguia de Maraba PA
    19/01 Remo PA 1:0 Tapajos FC
    21/01 Paysandu PA 3:1 Itupiranga SC
    Result Only Aguia de Maraba PA 20:00 Castanhal EC
    Result Only Independente PA 18:30 Itupiranga SC
    Result Only Carajas EC 19:00 Remo PA
    Result Only Tapajos FC 20:00 Paragominas
    Brazil - Paraibano
    Result Only Botafogo PB 23:15 Sao Paulo Crystal
    Result Only Perilima 23:15 Sousa PB
    Result Only Atletico Cajazeirense 23:15 Nacional de Patos
    Result Only Treze FC 23:15 Centro Sportivo Paraibano
    Result Only Campinense Clube 23:15 Sport Club Lagoa Seca
    Result Only Sao Paulo Crystal 21:00 Treze FC
    Result Only Sport Club Lagoa Seca 21:00 Sousa PB
    Result Only Perilima 21:00 Campinense Clube
    Result Only Centro Sportivo Paraibano 21:00 Atletico Cajazeirense
    Brazil - Paranaense
    18/01 CE Uniao 1:3 Atletico PR
    19/01 Toledo Colonia Work PR 1:0 Cianorte PR
    19/01 Londrina PR 2:1 PSTC
    19/01 Rio Branco PR 0:0 Parana PR
    19/01 Coritiba PR 2:1 FC Cascavel
    19/01 Operario Ferroviario 1:0 Cascavel CR
    Result Only Londrina PR 22:30 Cianorte PR
    Result Only Toledo Colonia Work PR 23:00 CE Uniao
    Result Only Atletico PR 23:00 PSTC
    Result Only FC Cascavel 23:00 Operario Ferroviario
    Result Only Cascavel CR 22:30 Parana PR
    Result Only Coritiba PR 23:00 Rio Branco PR
    Result Only Atletico PR 20:00 Londrina PR
    Result Only Operario Ferroviario 19:00 Rio Branco PR
    Result Only FC Cascavel 19:00 Cascavel CR
    Result Only Cianorte PR 19:00 CE Uniao
    Result Only Parana PR 21:00 Coritiba PR
    Result Only PSTC 21:00 Toledo Colonia Work PR
    Brazil - Paulista A1
    Gremio Novorizontino 20:00 Oeste SP
    Ituano SP 22:15 Palmeiras SP
    Inter de Limeira 22:15 Guarani SP
    Sao Paulo SP 00:30 Agua Santa
    Ferroviaria de Esportes 19:30 Mirassol FC
    Ponte Preta SP 22:00 Santo Andre SP
    Santos SP 22:15 Bragantino SP
    Corinthians SP 00:30 Botafogo SP
    Agua Santa 18:00 Gremio Novorizontino
    Oeste SP 20:00 Ituano SP
    Palmeiras SP 19:00 Sao Paulo SP
    Botafogo SP 19:00 Ponte Preta SP
    Santo Andre SP 22:00 Ferroviaria de Esportes
    Mirassol FC 22:00 Corinthians SP
    Brazil - Paulista A2
    Atibaia 17:00 RB Brasil SP
    CA Votuporanguense 17:00 CA Juventus
    Monte Azul 17:00 Rio Claro
    Audax SP 21:00 EC Taubate
    Sertaozinho 21:00 Portuguesa Santista
    Penapolense 21:30 Sao Caetano SP
    Sao Bernardo FC 22:00 Sao Bento SP
    Portuguesa SP 22:30 XV de Piracicaba
    EC Taubate 17:00 CA Votuporanguense
    Sao Caetano SP 17:00 Monte Azul
    Sao Bento SP 18:00 Portuguesa SP
    RB Brasil SP 18:00 Sao Bernardo FC
    XV de Piracicaba 21:00 Audax SP
    CA Juventus 12:00 Sertaozinho
    Portuguesa Santista 12:00 Atibaia
    Rio Claro 18:00 Penapolense
    Brazil - Pernambucano
    18/01 Santa Cruz PE 3:0 Petrolina SFC
    19/01 Central SC 0:2 Retro FC Brasil
    19/01 Afogados da Ingazeira 2:1 Salgueiros
    19/01 Vitoria das Tabocas 0:1 Decisao
    19/01 Nautico PE 1:1 Sport Recife PE
    Result Only Retro FC Brasil 23:00 Santa Cruz PE
    Result Only Sport Recife PE 00:30 Vitoria das Tabocas
    Result Only Salgueiros 23:00 Central SC
    Result Only Petrolina SFC 19:00 Nautico PE
    Result Only Decisao 19:00 Afogados da Ingazeira
    Brazil - Piauiense
    18/01 Picos PI 2:1 River AC
    18/01 Piaui EC 1:1 4 De Julho
    19/01 Altos 2:1 EC Timon
    19/01 Flamengo PI 2:0 Parnahyba
    Result Only 4 De Julho 21:00 Parnahyba
    Result Only EC Timon 23:00 Picos PI
    Result Only Flamengo PI 23:00 Altos
    Result Only Picos PI 23:00 4 De Julho
    Result Only River AC 20:00 Piaui EC
    Brazil - Potiguar 1st Group Stage
    16/01 Globo FC 0:2 America RN
    16/01 ABC RN 2:2 Potiguar
    16/01 CE Forca e Luz 0:0 Palmeira FC
    17/01 ASSU RN 0:3 Santa Cruz RN
    19/01 Globo FC 3:3 ASSU RN
    19/01 ABC RN 1:0 Santa Cruz RN
    19/01 Palmeira FC 0:3 America RN
    19/01 Potiguar 0:2 CE Forca e Luz
    Result Only ASSU RN 23:00 CE Forca e Luz
    Result Only Potiguar 23:00 Palmeira FC
    Result Only America RN 23:00 ABC RN
    Result Only Santa Cruz RN 18:00 Globo FC
    Brazil - Sao Paulo Youth Cup Final Stage
    14/01 Parana PR U20 0:3 Red Bull Brasil U20
    14/01 Corinthians U20 3:1 EC Juventude U20
    14/01 Gremio U20 4:0 Chapecoense U20
    14/01 Atletico Mineiro U20 4:1 Sao Bernardo U20
    14/01 Agua Santa U20 1:2 Avai U20
    14/01 Goias U20 1:0 Palmeiras U20
    14/01 Coritiba U20 1:0 Sao Bento U20
    14/01 Itapirense U20 0:1 Vasco da Gama U20
    14/01 Oeste U20 0:0 Cruzeiro MG U20
    15/01 Sao Paulo FC U20 2:0 Santa Cruz U20
    15/01 londrina U20 1:1 Botafogo SP U20
    15/01 Atletico PR U20 2:1 Taboão da Serra SP U20
    15/01 Red Bull Brasil U20 1:1 Internacional RS U20
    16/01 Mirassol U20 1:2 Corinthians U20
    16/01 Avai U20 0:0 Oeste U20
    16/01 Gremio U20 4:1 Atletico Mineiro U20
    16/01 Goias U20 2:4 Vasco da Gama U20
    17/01 Sao Paulo FC U20 3:1 Coritiba U20
    17/01 Botafogo SP U20 0:2 Internacional RS U20
    18/01 Corinthians U20 1:0 Atletico PR U20
    18/01 Vasco da Gama U20 3:4 Gremio U20
    19/01 Oeste U20 2:1 Sao Paulo FC U20
    Result Only Internacional RS U20 22:15 Corinthians U20
    Result Only Oeste U20 20:30 Gremio U20
    Brazil - Sergipano 1st Group Stage
    18/01 Lagarto 1:0 America EC
    18/01 Freipaulistano 0:1 AD Confianca
    19/01 Sergipe 1:1 Sociedade Boca Junior
    19/01 Itabaiana 1:0 Dorense
    Result Only AD Confianca 23:00 Lagarto
    Result Only Dorense 18:30 Freipaulistano
    Result Only Sociedade Boca Junior 18:30 Itabaiana
    Result Only America EC 18:30 Sergipe
    Brazil - Sul-Matogrossense
    Result Only CE Nova Andradina 18:00 Corumbaense FC
    Result Only Ponta Pora 18:00 Costa Rica EC
    Result Only SER Chapadao 18:00 Operario FC MS
    Result Only Maracaju 23:15 Comercial MS
    Result Only Aguia Negra MS 23:30 Aquidauanense MS
    Result Only Aquidauanense MS 18:00 SER Chapadao
    Result Only Comercial MS 18:00 Aguia Negra MS
    Result Only Corumbaense FC 21:00 Maracaju
    Result Only Costa Rica EC 22:00 CE Nova Andradina
    Result Only Operario FC MS 18:00 Ponta Pora
    < Score Ticker
    X

    Currently have no record for this date on this status!