<
    >
    Show Leagues >
    Croatia - 1. HNL
    18/10 Hajduk Split 0:1 Sibenik
    Postponed Osijek 15:05 Lokomotiva Zagreb
    23/10 Varazdin 1:2 Slaven Belupo
    Postponed Istra 13:00 Osijek
    Postponed Lokomotiva Zagreb 15:05 Hajduk Split
    Sibenik 14:00 Dinamo Zagreb
    Postponed Gorica HNK 16:05 Rijeka
    Slaven Belupo 16:00 Lokomotiva Zagreb
    Gorica HNK 17:00 Varazdin
    Slaven Belupo 14:00 Osijek
    Istra 16:05 Hajduk Split
    Croatia - 1. HNL Juniori
    18/10 NK Dugopolje U19 1:2 Lokomotiva Zagreb U19
    24/10 NK Dugopolje U19 0:0 Rijeka U19
    Result Only Inter Zapresic U19 08:00 Varazdin U19
    24/10 Dinamo Zagreb U19 4:0 Slaven Koprivnica U19
    24/10 Sesvete U19 1:7 Split U19
    24/10 Osijek U19 2:1 Hrvatski Dragovoljac U19
    Result Only Istra 1961 U19 16:30 Orijent 1919 U19
    Result Only Lokomotiva Zagreb U19 16:30 Rudes U19
    Result Only Orijent 1919 U19 10:00 Inter Zapresic U19
    Result Only Varazdin U19 10:00 Osijek U19
    Result Only Hrvatski Dragovoljac U19 10:00 Sesvete U19
    Result Only Split U19 10:00 Dinamo Zagreb U19
    Result Only Slaven Koprivnica U19 10:00 NK Dugopolje U19
    Result Only Rijeka U19 10:00 Lokomotiva Zagreb U19
    Result Only Rudes U19 10:00 Istra 1961 U19
    Croatia - 2. Division
    18/10 Orijent 1919 2:0 Hajduk Split B
    18/10 Croatia Zmijavci 1:1 Rudes
    19/10 Osijek B 1:1 Dinamo Zagreb B
    23/10 Radnik Sesvete 5:4 Orijent 1919
    Postponed Opatija 13:00 Dugopolje NK
    24/10 Hajduk Split B 2:1 Dragovoljac
    24/10 NK Solin 0:1 Dubrava Zagreb
    24/10 Rudes 1:0 Cibalia
    24/10 Kustosija 0:0 NK Medimurje Cakovec
    Result Only BSK Bijelo Brdo 12:00 Osijek B
    Result Only Dinamo Zagreb B 13:00 Junak
    Result Only Inter Zapresic 14:00 Croatia Zmijavci
    Result Only Cibalia 15:00 Hajduk Split B
    Result Only Dubrava Zagreb 13:00 Rudes
    Result Only Dragovoljac 13:00 Radnik Sesvete
    Result Only Inter Zapresic 16:00 Kustosija
    Result Only NK Medimurje Cakovec 17:00 Opatija
    Result Only Osijek B 12:00 Hajduk Split B
    Result Only Dugopolje NK 13:00 Dinamo Zagreb B
    Result Only Junak 13:00 BSK Bijelo Brdo
    Result Only Orijent 1919 14:00 NK Solin
    Croatia - 3. HNL Center
    18/10 Bistra 1:1 Ponikve
    21/10 Mladost Petrinja 1:2 Dugo Selo
    24/10 Segesta 3:2 Spansko Zagreb
    24/10 Tresnjevka 5:6 Bistra
    24/10 Vrapce Zagreb 1:4 Jarun
    24/10 Karlovac 0:0 HASK
    Result Only NK Kurilovec 13:00 Maksimir Zagreb
    24/10 Dugo Selo 4:0 Vrbovec
    24/10 Lucko 0:0 Zagorec
    Result Only NK Gaj Mace 10:00 Ponikve
    Result Only Trnje 10:00 Mladost Petrinja
    Result Only NK Kurilovec 15:00 Mladost Petrinja
    Result Only Trnje 15:00 NK Gaj Mace
    Result Only Vrbovec 14:30 NK Kurilovec
    Result Only Maksimir Zagreb 14:30 Karlovac
    Result Only HASK 14:30 Trnje
    Result Only Mladost Petrinja 14:30 Vrapce Zagreb
    Result Only Ponikve 14:30 Tresnjevka
    Result Only Jarun 14:30 NK Gaj Mace
    Result Only Spansko Zagreb 14:30 Lucko
    Result Only Zagorec 14:30 Dugo Selo
    Croatia - 3. HNL East
    18/10 NK Granicar Zupanja 3:2 Vuteks Sloga
    18/10 Bedem Ivankovo 1:0 Sloga Nova Gradiska
    18/10 Cepin 1:2 Valpovka
    24/10 Valpovka 3:0 Bedem Ivankovo
    24/10 Sloga Nova Gradiska 0:1 Belisce
    24/10 Oriolik Oriovac 3:0 Slavija Pleternica
    24/10 Dakovo Croatia 2:0 Marsonia
    24/10 Nask Nasice 0:0 NK Granicar Zupanja
    24/10 Slavonac Bukovlje 3:2 Vihor
    24/10 Vuteks Sloga 2:1 Zrinski Jurjevac
    24/10 Slavonija Pozega 3:0 Cepin
    Result Only NK Kutjevo 13:00 NK Vukovar
    Result Only Cepin 15:30 Oriolik Oriovac
    Result Only Bedem Ivankovo 14:00 Slavonija Pozega
    Result Only Cepin 14:00 Slavonac Bukovlje
    Result Only Vuteks Sloga 14:00 Nask Nasice
    Result Only Vihor 14:00 NK Kutjevo
    Result Only NK Granicar Zupanja 14:00 Dakovo Croatia
    Result Only Zrinski Jurjevac 14:00 NK Vukovar
    Result Only Marsonia 14:00 Oriolik Oriovac
    Result Only Slavija Pleternica 14:00 Sloga Nova Gradiska
    Result Only Belisce 14:00 Valpovka
    Croatia - 3. HNL North
    Postponed Varteks Varazdin 13:00 NK Polet Sv Martin
    24/10 NK Papuk 3:1 Podravina
    24/10 NK Krizevci 2:0 NK Virovitica
    24/10 Rudar Mursko Sredisce 2:1 Tehnicar 1974 Cvetkovec
    24/10 Mladost Zdralovi 6:1 Podravac
    Postponed Granicar Durdevac 13:00 Bjelovar
    Result Only NK Polet Sv Martin 14:00 Granicar Durdevac
    Result Only NK Virovitica 14:00 Mladost Zdralovi
    Result Only Bjelovar 14:00 NK Papuk
    Result Only Tehnicar 1974 Cvetkovec 14:00 Varteks Varazdin
    Result Only Podravac 14:00 Rudar Mursko Sredisce
    Result Only Podravina 14:00 NK Krizevci
    Croatia - 3. HNL South
    18/10 Urania Baška Voda 1:1 Kamen Ivanbegovina
    18/10 Sloga Mravince 1:0 Primorac Biograd
    18/10 Neretvanac Opuzen 1:1 Split
    24/10 Neretva Metković 2:0 Uskok Klis
    24/10 Zmaj Makarska 3:1 GOSK Dubrovnik
    24/10 Jadran LP 1:2 Urania Baška Voda
    24/10 Hrvatski vitez 0:0 Sloga Mravince
    24/10 Split 3:4 Hrvace
    24/10 Primorac Biograd 5:1 Vodice
    24/10 Zagora 4:0 Zmaj Blato
    Result Only Kamen Ivanbegovina 14:00 Neretvanac Opuzen
    Result Only GOSK Dubrovnik 15:00 Neretva Metković
    Result Only Uskok Klis 15:00 Zagora
    Result Only Zmaj Blato 15:00 Primorac Biograd
    Result Only NK OSK Otok 15:00 Split
    Result Only Vodice 15:00 Hrvatski vitez
    Result Only Hrvace 15:00 Kamen Ivanbegovina
    Result Only Neretvanac Opuzen 15:00 Jadran LP
    Result Only Urania Baška Voda 15:00 Zmaj Makarska
    Result Only Jadran LP 14:00 Hrvace
    Result Only Sloga Mravince 14:00 Vodice
    Result Only Kamen Ivanbegovina 14:00 NK OSK Otok
    Result Only Hrvatski vitez 14:00 Zmaj Blato
    Result Only Primorac Biograd 14:00 Uskok Klis
    Result Only Zagora 14:00 GOSK Dubrovnik
    Result Only Neretva Metković 14:00 Urania Baška Voda
    Result Only Zmaj Makarska 14:00 Neretvanac Opuzen
    Croatia - 3. HNL West
    Result Only Uljanik 13:30 Rovinj
    Result Only Naprijed Hreljin 13:30 Pazinka
    Result Only Crikvenica 13:30 Rudar Labin
    24/10 Nehaj Sejn 1:0 Vinodol
    24/10 NK Krk 0:0 Grobnican Cavle
    Result Only Novigrad 13:30 Cres
    24/10 Jadran Porec 1:0 NK Buje
    Result Only Cres 14:00 NK Krk
    Result Only Grobnican Cavle 14:00 Nehaj Sejn
    Result Only Vinodol 14:00 Crikvenica
    Result Only Rudar Labin 14:00 Naprijed Hreljin
    Result Only Pazinka 14:00 Uljanik
    Result Only NK Buje 14:00 Rovinj
    Result Only Jadran Porec 14:00 Novigrad
    Croatia - Cup
    20/10 Rudar Labin 2:0 Inter Zapresic
    < Score Ticker