<
    >
    X
    Show Leagues >
    Czech Republic - 1. Liga U19
    Postponed Zbrojovka Brno U19 09:00 Banik Ostrava U19
    Postponed Meteor Praha U19 09:00 Ceske Budejovice U19
    Postponed Sparta Praha U19 09:00 Viktoria Plzen U19
    Postponed Zbrojovka Brno U19 09:00 Mlada Boleslav U19
    Postponed Pardubice U19 09:00 Sigma Olomouc U19
    Postponed Slavia Praha U19 10:15 Slovacko U19
    Postponed Hradec Kralove U19 11:00 Banik Ostrava U19
    Postponed Zlin U19 11:00 Opava U19
    Postponed Pribram U19 12:00 Karvina U19
    Result Only Zlin U19 11:00 Slovacko U19
    Result Only Banik Ostrava U19 10:30 Sparta Praha U19
    Result Only Slovacko U19 12:00 Pardubice U19
    Czech Republic - 3. liga CFL A
    Postponed Pribram B 08:00 SK Rakovnik
    Postponed Karlovy Vary 08:30 Admira Praha
    Postponed Sokol Hostoun 12:30 FC Pisek
    Postponed FC Pisek 16:00 Povltava FA
    Postponed Loko Vltavin 08:15 Karlovy Vary
    Postponed Kraluv Dvur 08:30 SK Benesov
    Postponed Jiskra Domazlice 12:30 Banik Sokolov
    Postponed Admira Praha 10:15 Pribram B
    Postponed Slavia Praha B 10:15 Sokol Hostoun
    Postponed Viktoria Plzen II 10:30 Sparta Praha B
    Postponed SK Rakovnik 14:30 Motorlet Praha
    Postponed FC Pisek 18:00 Admira Praha
    Result Only Banik Sokolov 10:15 Kraluv Dvur
    Result Only SK Benesov 10:15 Viktoria Plzen II
    Result Only Motorlet Praha 10:15 Admira Praha
    Result Only Povltava FA 10:30 Slavia Praha B
    Czech Republic - 3. liga CFL B
    Postponed Chlumec nad Cidlinou 08:15 Sokol Brozany
    Postponed Slovan Liberec II 08:15 Sokol Zivanice
    Postponed Hradec Kralove II 08:15 FK Zbuzany
    Postponed Mlada Boleslav II 08:15 Teplice II
    Postponed Bohemians 1905 II 11:00 Dukla Praha II
    Postponed FK Zbuzany 08:15 Teplice II
    Postponed Fk Prepere 08:30 Mlada Boleslav II
    Postponed Sokol Brozany 12:30 Usti nad Orlici
    Postponed Hradec Kralove II 10:15 Chlumec nad Cidlinou
    Postponed FK Pardubice II 10:15 Slovan Velvary
    Postponed Dukla Praha II 10:15 Jablonec II
    Postponed Sokol Zapy 14:30 Slovan Liberec II
    Postponed Sokol Zivanice 14:30 Bohemians 1905 II
    Result Only Jablonec II 10:15 Sokol Zivanice
    Result Only Slovan Velvary 14:00 Sokol Brozany
    Result Only Usti nad Orlici 14:00 Hradec Kralove II
    Czech Republic - 3. liga MSFL
    Postponed Slovacko B 08:15 Viktoria Otrokovice
    Postponed FC Fastav Zlin B 08:30 Uhersky Brod
    Postponed Vysocina Jihlava II 08:30 Sigma Olomouc II
    Postponed Frydek-Mistek 08:15 Vyskov
    Postponed Viktoria Otrokovice 08:15 Vysocina Jihlava II
    Postponed Odra Petrkovice 12:30 Dolni Benesov
    Postponed Uhersky Brod 12:30 Hlucin
    Postponed Rosice 12:30 FC Fastav Zlin B
    Postponed Baník Ostrava II 10:15 Slovacko B
    Postponed Sigma Olomouc II 10:15 Hanacka
    Postponed SK Unicov 10:15 Vrchovina
    Postponed Znojmo 14:30 Velke Mezirici
    Result Only Velke Mezirici 10:15 Frydek-Mistek
    Result Only Vyskov 10:15 Hlucin
    Result Only Slovacko B 10:15 Rosice
    Result Only Viktoria Otrokovice 10:15 Baník Ostrava II
    Result Only Vysocina Jihlava II 13:30 Uhersky Brod
    Result Only Sigma Olomouc II 13:30 Odra Petrkovice
    Result Only Dolni Benesov 14:30 FC Fastav Zlin B
    Result Only Vrchovina 14:30 Znojmo
    Result Only Hanacka 18:00 SK Unicov
    Result Only Vyskov 10:15 SK Unicov
    Result Only Vysocina Jihlava II 10:30 Baník Ostrava II
    Result Only Hlucin 14:00 Rosice
    Result Only Dolni Benesov 14:30 Frydek-Mistek
    Result Only Hanacka 18:00 Viktoria Otrokovice
    Czech Republic - 4. liga Division A
    Postponed Jindrichuv Hradec 12:30 Sokol Lom
    Postponed Tatran Sedlcany 12:30 TJ Prestice
    Postponed Marianske Lazne 08:30 SK Petrin Plzen
    Postponed TJ Prestice 12:30 Jindrichuv Hradec
    Postponed Rokycany 12:30 Horovicko
    Postponed Klatovy 12:30 Doubravka
    Postponed Ceske Budejovice II 14:30 Sokol Lom
    Postponed Cesky lev 14:30 Spartak Sobeslav
    Postponed Otava Katovice 14:30 Tatran Sedlcany
    Postponed Slavoj Myto 14:30 Hvezda Cheb
    Result Only SK Petrin Plzen 10:15 Rokycany
    Result Only Spartak Sobeslav 14:00 Ceske Budejovice II
    Czech Republic - 4. liga Division B
    Postponed Meteor Praha 08:15 FK Brandys nad Labem
    Postponed FK Louny 12:30 Aritma Praha
    Postponed Kladno 08:15 Cesky Brod
    Postponed Chomutov 14:30 Olympie Brezova
    Postponed Banik Sous 14:30 TJ Tatran Rakovnik
    Postponed Arsenal Ceska Lipa 14:30 Meteor Praha
    Postponed MFK Dobris 14:30 FK Ostrov
    Postponed Aritma Praha 14:30 SK Slany
    Postponed FK Brandys nad Labem 14:30 FK Louny
    Postponed Neratovice 14:30 Steti
    Result Only TJ Tatran Rakovnik 10:15 Chomutov
    Result Only Steti 10:15 Aritma Praha
    Result Only FK Ostrov 14:00 Kladno
    Result Only SK Slany 14:00 FK Brandys nad Labem
    Czech Republic - 4. liga Division C
    Postponed Dvur Kralove 12:30 Kolin
    Postponed SK Poricany 12:30 Hlinsko
    Postponed SK Polaban Nymburk 12:30 Letohrad
    Postponed Benatky nad Jizerou 12:30 Trutnov
    Postponed Sokol Velke Hamry 08:15 Sparta Kutna Hora
    Postponed Letohrad 12:30 Benatky nad Jizerou
    Postponed Horky nad Jizerou 12:30 FK Nachod
    Postponed Sokol Libis 14:30 SK Poricany
    Postponed Zenit Caslav 14:30 SK Polaban Nymburk
    Postponed Dvur Kralove 14:30 Kosmonosy
    Postponed Kolin 14:30 Trutnov
    Postponed Hlinsko 14:30 Vysoke Myto
    Result Only Sparta Kutna Hora 10:15 Hlinsko
    Result Only Trutnov 14:00 Letohrad
    Czech Republic - 4. liga Division D
    Postponed Zbrojovka Brno II 08:15 Havlickuv Brod
    Postponed FC ZDAS Zdar nad Sazavou 12:30 Zdirec Nad Doubravou
    Postponed Stara Rise 12:30 Breclav
    Postponed AFC Humpolec 12:30 Tasovice
    Postponed Breclav 08:30 FC ZDAS Zdar nad Sazavou
    Postponed Havlickuv Brod 12:30 AFC Humpolec
    Postponed TJ Start Brno 12:30 Bystrice nad Pernstejnem
    Postponed FC Spartak Velka Bites 14:30 Zbrojovka Brno II
    Postponed Slavoj Polna 14:30 Tasovice
    Postponed Sokol Lanzho 14:30 Stara Rise
    Postponed Zdirec Nad Doubravou 14:30 Hodonin-Sardice
    Result Only Slavoj Polna 13:00 AFC Humpolec
    Result Only Zdirec Nad Doubravou 14:30 Havlickuv Brod
    Result Only Bystrice nad Pernstejnem 14:00 Slavoj Polna
    Result Only Hodonin-Sardice 14:00 Breclav
    Result Only FC ZDAS Zdar nad Sazavou 14:00 Sokol Lanzho
    Result Only Stara Rise 14:00 TJ Start Brno
    Czech Republic - 4. liga Division E
    Postponed Brumov 08:15 FC Vsetin
    Postponed Kozlovice 12:30 HFK Olomouc
    Postponed FC Strani 12:30 Nove Sady Olomouc
    Postponed Nove Sady Olomouc 12:30 Brumov
    Postponed TJ Skastice 12:30 FC Viktorie Prerov
    Postponed Hranice 12:30 FC Vsetin
    Postponed HFK Olomouc 12:30 Slovan Bzenec
    Postponed Slavicin 10:15 Kozlovice
    Postponed Sumperk 14:30 FC Strani
    Postponed TJ Tatran Vsechovice 14:30 Valasske Mezirici
    Result Only Slovan Bzenec 14:00 Slavicin
    Result Only FC Vsetin 14:00 Nove Sady Olomouc
    Result Only FC Viktorie Prerov 14:00 Hranice
    Result Only Valasske Mezirici 14:00 HFK Olomouc
    Czech Republic - 4. liga Division F
    Postponed Trinec II 08:30 Hermanice
    Postponed Bospor Bohumin 12:30 MFK Havirov
    Postponed FK SK Polanka nad Odrou 12:30 Slavoj Olympia
    Postponed Jiskra Rymarov 12:30 Frydlant
    Postponed Hermanice 12:30 FK SK Polanka nad Odrou
    Postponed SK Detmarovice 12:30 Trinec II
    Postponed Opava B 10:15 MFK Havirov
    Postponed Karviná II 10:15 Vitkovice
    Postponed SK Beskyd Frenstat 14:30 Bospor Bohumin
    Postponed Slavoj Olympia 14:30 Novy Jicin
    Result Only Novy Jicin 10:15 Hermanice
    Result Only Frydlant 14:00 Karviná II
    Result Only Vitkovice 14:00 Slavoj Olympia
    Czech Republic - Czech Liga
    Postponed Slavia Prague 13:30 Mlada Boleslav
    Postponed MFK Karvina 13:30 Bohemians 1905
    Postponed Budejovice 13:30 Zlin
    Postponed Plzen 16:00 Sparta Prague
    Postponed Bohemians 1905 16:00 Teplice
    Postponed Mlada Boleslav 12:30 Pardubice
    Postponed Sigma Olomouc 12:30 MFK Karvina
    Postponed Ostrava 12:30 Slovacko
    Postponed Zlin 15:00 Plzen
    Postponed Opava 13:30 Slavia Prague
    Postponed Brno 13:30 Pribram
    Postponed Liberec 13:30 Jablonec
    Postponed Sparta Prague 16:00 Budejovice
    Postponed Budejovice 17:00 Bohemians 1905
    Postponed Slavia Prague 13:30 Brno
    Postponed Jablonec 13:30 Bohemians 1905
    Postponed Budejovice 13:30 Plzen
    Postponed Pardubice 13:30 Sigma Olomouc
    Postponed Slovacko 13:30 Opava
    Postponed MFK Karvina 13:30 Zlin
    Postponed Ostrava 13:30 Liberec
    Postponed Pribram 13:30 Mlada Boleslav
    Postponed Teplice 13:30 Sparta Prague
    Czech Republic - FNL
    Postponed Blansko 09:00 Sezimovo Usti
    Postponed Varnsdorf 13:30 Graffin Vlasim
    Postponed Hradec K. 15:00 Usti nad Labem
    Postponed Vysocina Jihlava 16:00 Blansko
    Postponed Chrudim 12:30 Prostejov
    Postponed Vysehrad 12:30 Trinec
    Postponed Zizkov 09:15 Lisen
    Postponed Graffin Vlasim 13:30 Dukla Praha
    Postponed Sezimovo Usti 13:30 Varnsdorf
    Postponed Prostejov 13:30 Usti nad Labem
    Postponed Trinec 13:30 Sezimovo Usti
    Postponed Blansko 13:30 Hradec K.
    Postponed Varnsdorf 13:30 Zizkov
    Postponed Dukla Praha 13:30 Chrudim
    Postponed Lisen 13:30 Vysehrad
    Postponed Graffin Vlasim 13:30 Vysocina Jihlava
    Postponed Chrudim 09:15 Blansko
    Postponed Vysehrad 13:00 Graffin Vlasim
    Postponed Usti nad Labem 13:30 Trinec
    < Score Ticker