<
    >
    X
    Show Leagues >
    Denmark - 1. Division
    Postponed Viborg FF 17:00 FC Roskilde
    Postponed HB Koge 18:00 FC Fredericia
    Postponed Fremad Amager 11:45 Naestved
    Postponed Nykobing FC 12:00 Kolding IF
    Postponed FC Hjorring 13:00 Hvidovre IF
    Postponed Vejle BK 13:00 Skive IK
    Postponed Kolding IF 16:00 Vejle BK
    Postponed FC Roskilde 16:00 HB Koge
    Postponed Skive IK 17:00 Nykobing FC
    Postponed Hvidovre IF 13:00 Viborg FF
    Postponed Naestved 11:45 FC Hjorring
    Postponed FC Fredericia 12:00 Fremad Amager
    Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 1
    Postponed Sundby BK (w) 12:00 Naesby BK (w)
    Postponed Osterbro IF (w) 12:00 Herlufsholm (w)
    Postponed Frederiksberg Boldklub (w) 14:00 FC Damso (w)
    Result Only Herlufsholm (w) 10:00 FC Damso (w)
    Result Only Naesby BK (w) 13:00 Osterbro IF (w)
    Result Only Frederiksberg Boldklub (w) 10:30 Sundby BK (w)
    Denmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 2
    Postponed ASA Aarhus (w) 11:00 Fortuna Hjorring II (w)
    Postponed Aarhus 1900 (w) 14:00 JAI Fodbold Aarhus (w)
    Postponed Romalt IF (w) 14:00 IF Lyseng (w)
    Result Only IF Lyseng (w) 09:00 Aarhus 1900 (w)
    Result Only Fortuna Hjorring II (w) 12:00 Romalt IF (w)
    Denmark - 2. Division Group 1
    Postponed Hillerod Fodbold 11:00 Skovshoved
    Postponed HIK 12:00 Holbaek
    Postponed Vanlose IF 12:00 Helsingor FC
    Postponed Frem BK 13:00 Avarta
    Postponed B 93 14:00 Bronshoj
    Postponed B 73 Slagelse 11:00 FA 2000
    Postponed FA 2000 12:00 Holbaek
    Postponed Skovshoved 12:00 B 93
    Postponed Avarta 12:00 HIK
    Postponed Bronshoj 12:00 B 73 Slagelse
    Postponed Vanlose IF 12:00 Frem BK
    Postponed Helsingor FC 12:00 Hillerod Fodbold
    Denmark - 2. Division Group 2
    Postponed Vejgaard B 12:00 VSK Arhus
    Postponed Aarhus Fremad 13:00 Blokhus FC
    Postponed Dalum IF 13:00 AB
    Postponed Middelfart 13:00 FC Sydvest
    Postponed Thisted FC 11:00 Naesby BK
    Postponed Ringkobing 12:00 Brabrand IF
    Postponed FC Sydvest 12:00 Thisted FC
    Postponed Blokhus FC 12:00 Ringkobing
    Postponed AB 12:00 Vejgaard B
    Postponed VSK Arhus 12:00 Dalum IF
    Postponed Middelfart 12:00 Aarhus Fremad
    Postponed Brabrand IF 12:00 Naesby BK
    Denmark - Danmarksserien Group 1
    Postponed Herlev 17:30 BK Fremad Valby
    Postponed BSF Ballerup Skovlunde 12:00 Taastrup
    Postponed Tarnby FF 12:00 Allerod
    Postponed KFUM Roskilde 12:30 Koge Nord FC
    Postponed LSF 12:30 Birkerod Skjold
    Postponed BK Fremad Valby 10:00 LSF
    Postponed Allerod 11:00 Herlev
    Postponed Birkerod Skjold 11:30 KFUM Roskilde
    Postponed Taastrup 12:00 Tarnby FF
    Postponed Koge Nord FC 12:00 BSF Ballerup Skovlunde
    Denmark - Danmarksserien Group 2
    Postponed Avedore 11:00 Frederikssund IK
    Postponed Karlslunde 12:00 Greve
    Postponed B 1908 12:00 KFUMs BK København
    Postponed GVI 12:00 AB Tarnby
    Postponed Ishoj IF 13:00 BK Union
    Postponed Frederikssund IK 11:00 GVI
    Postponed Greve 11:00 Avedore
    Postponed AB Tarnby 12:00 B 1908
    Postponed KFUMs BK København 12:00 Ishoj IF
    Postponed BK Union 12:00 Karlslunde
    Denmark - Danmarksserien Group 3
    Postponed Marienlyst 13:00 OKS
    Postponed Herning Fremad 13:00 Tarup-Paarup
    Postponed Odder 13:00 Kolding B
    Postponed Varde IF 14:00 Otterup
    Postponed Oure-skolerne 14:00 Hedensted
    Postponed Tarup-Paarup 11:00 Oure-skolerne
    Postponed Otterup 11:00 Marienlyst
    Postponed OKS 11:00 Odder
    Postponed Kolding B 11:00 Herning Fremad
    Postponed Hedensted 11:30 Varde IF
    Denmark - Danmarksserien Group 4
    Postponed Viby 12:00 VRI
    Postponed Lyseng 12:15 Skjold Saeby
    Postponed Kjellerup 13:30 Aarhus Fremad II
    Postponed Djursland 14:00 Holstebro BK
    Postponed Nørresundby 14:00 Silkeborg KFUM
    Postponed Silkeborg KFUM 17:00 Djursland
    Postponed Skjold Saeby 11:30 Kjellerup
    Postponed VRI 12:00 Nørresundby
    Result Only Holstebro BK 11:00 Lyseng
    Result Only Aarhus Fremad II 12:00 Viby
    Denmark - Elitedivisionen Qualification Group
    Postponed AaB (w) 11:00 B 93 (w)
    Postponed Vildbjerg (w) 11:30 BSF Ballerup Skovlunde (w)
    Postponed HB Koge Pigefodbold (w) 12:00 Odense (w)
    Postponed BSF Ballerup Skovlunde (w) 10:30 AaB (w)
    Postponed Odense (w) 11:00 Vildbjerg (w)
    B 93 (w) 10:00 HB Koge Pigefodbold (w)
    Denmark - Ligaen U17
    Postponed Esbjerg U17 09:45 Vejle U17
    Postponed Randers Freja U17 12:00 Lyngby U17
    Postponed OB U17 13:00 FC Nordsjaelland U17
    Postponed FC Midtjylland U17 13:15 FC Copenhagen U17
    Postponed AaB U17 13:15 SonderjyskE U17
    Postponed Silkeborg U17 13:30 Brondby U17
    Denmark - Ligaen U19
    Postponed Vejle U19 12:00 Silkeborg U19
    Postponed OB U19 10:30 Nordsjaelland U19
    Postponed Vejle U19 10:30 Esbjerg U19
    Postponed AaB U19 11:00 SonderjyskE U19
    Postponed FC Midtjylland U19 11:00 FC Copenhagen U19
    Postponed Randers Freja U19 11:00 Lyngby U19
    Postponed Silkeborg U19 11:00 Brondby U19
    Denmark - Reserve League Second Stage Grp. 1
    Postponed Randers Reserves 12:00 OB Reserves
    Postponed Copenhagen Reserves 13:00 Esbjerg Reserves
    Postponed Randers Reserves 12:00 Copenhagen Reserves
    Denmark - Reserve League Second Stage Grp. 2
    Postponed Brondby Reserves 12:00 Vejle BK Reserve
    Postponed Lyngby Reserves 13:00 Nordsjælland Reserves
    Postponed Vejle BK Reserve 12:00 Nordsjælland Reserves
    Denmark - Reserve League Second Stage Grp. 3
    Postponed SønderjyskE Reserves 12:00 Horsens Reserves
    Postponed Horsens Reserves 11:00 Midtjylland Reserves
    Denmark - Reserve League Second Stage Grp. 4
    Postponed AGF Reserves 12:00 Hobro IK Reserves
    Postponed Viborg Reserves 13:00 AaB Reserves
    < Score Ticker
    X

    Currently have no record for this date on this status!