<
    >
    X
    Show Leagues >
    England - Championship
    29/11 Swansea City 1:2 Fulham
    30/11 Charlton Athletic 1:3 Sheffield Wednesday
    30/11 Derby County 1:1 Queens Park Rangers
    30/11 Bristol City 5:2 Huddersfield Town
    30/11 Brentford 7:0 Luton Town
    30/11 Wigan Athletic 1:3 Reading
    30/11 Birmingham City 1:1 Millwall
    30/11 Stoke City 1:2 Blackburn Rovers
    30/11 Barnsley 3:1 Hull City
    30/11 Nottingham Forest 0:1 Cardiff City
    30/11 Leeds United 4:0 Middlesbrough
    02/12 Preston North End 0:1 West Bromwich Albion
    06/12 Millwall 2:2 Nottingham Forest
    Huddersfield Town 12:30 Leeds United
    Middlesbrough 15:00 Charlton Athletic
    Luton Town 15:00 Wigan Athletic
    Hull City 15:00 Stoke City
    Fulham 15:00 Bristol City
    Sheffield Wednesday 15:00 Brentford
    Cardiff City 15:00 Barnsley
    Reading 15:00 Birmingham City
    Blackburn Rovers 15:00 Derby County
    Queens Park Rangers 15:00 Preston North End
    West Bromwich Albion 12:00 Swansea City
    Charlton Athletic 19:45 Huddersfield Town
    Bristol City 19:45 Millwall
    Preston North End 19:45 Fulham
    Nottingham Forest 19:45 Middlesbrough
    Leeds United 19:45 Hull City
    Stoke City 20:00 Luton Town
    Brentford 19:45 Cardiff City
    Birmingham City 19:45 Queens Park Rangers
    Barnsley 19:45 Reading
    Wigan Athletic 19:45 West Bromwich Albion
    Swansea City 19:45 Blackburn Rovers
    Derby County 19:45 Sheffield Wednesday
    England - Combined Counties League Division One
    Postponed Chessington Hook United 15:00 Walton and Hersham
    30/11 British Airways 2:0 Dorking Wanderers Reserves
    30/11 Sandhurst Town 2:5 Bedfont and Feltham
    30/11 Ash United 2:1 Kensington Borough
    30/11 Godalming Town 0:2 Epsom Ewell
    30/11 Hayes AFC 4:2 Westside
    30/11 Jersey Bulls 4:0 Farnham Town
    30/11 Eversley & California FC 0:2 Fleet Spurs
    30/11 FC Deportivo Galicia 2:4 Bagshot
    30/11 Cove 2:1 Tooting Bec
    03/12 Bedfont and Feltham 3:0 Cove
    03/12 Bagshot 0:2 Dorking Wanderers Reserves
    03/12 Eversley & California FC 1:1 Farnham Town
    Result Only Kensington Borough 15:00 Hayes AFC
    Result Only Godalming Town 15:00 Cove
    Result Only Fleet Spurs 15:00 Epsom Ewell
    Result Only Chessington Hook United 15:00 Farnham Town
    Result Only Walton and Hersham 15:00 Dorking Wanderers Reserves
    Result Only Bedfont and Feltham 15:00 FC Deportivo Galicia
    Result Only Tooting Bec 15:00 Jersey Bulls
    Result Only Ash United 15:00 Eversley & California FC
    Result Only Sandhurst Town 15:00 British Airways
    Result Only Bagshot 15:00 Westside
    Result Only Cove 19:45 Bagshot
    Result Only Kensington Borough 19:45 Chessington Hook United
    Result Only Farnham Town 19:45 Fleet Spurs
    Result Only Sandhurst Town 19:45 Ash United
    England - Combined Counties Premier League
    30/11 Camberley Town 0:2 Colliers Wood United
    Postponed Banstead Athletic 15:00 Cobham FC
    30/11 Balham FC 1:4 Spelthorne Sports
    Result Only Balham FC 15:00 Southall FC
    Postponed Spelthorne Sports 15:00 Sutton Common
    Result Only Ascot United 15:00 Redhill
    30/11 Sheerwater 1:5 Raynes Park Vale
    30/11 Abbey Rangers 2:2 Knaphill
    30/11 Hanworth Villa 0:2 Egham Town
    Postponed Guildford City 15:00 Molesey FC
    30/11 Redhill 3:0 CB Hounslow United
    30/11 Frimley Green 3:1 Badshot Lea
    Result Only Molesey FC 15:00 Abbey Rangers
    Result Only Knaphill 15:00 Banstead Athletic
    Result Only Egham Town 15:00 Frimley Green
    Result Only Cobham FC 15:00 Colliers Wood United
    Result Only Sutton Common 15:00 Ascot United
    Result Only CB Hounslow United 15:00 Hanworth Villa
    Result Only Balham FC 15:00 Camberley Town
    Result Only Spelthorne Sports 15:00 Sheerwater
    Result Only Badshot Lea 15:00 Redhill
    Result Only Southall FC 15:00 Raynes Park Vale
    England - EFL Trophy Final Stage
    03/12 Brighton U21 0:0 Newport County
    03/12 Shrewsbury Town 1:1 Man City U21
    03/12 Colchester United 1:2 Stevenage
    03/12 Salford City 3:0 Wolverhampton U21
    03/12 Port Vale 2:2 Mansfield Town
    03/12 Milton Keynes Dons 2:0 Coventry City
    03/12 Portsmouth 2:1 Northampton Town
    03/12 Walsall 3:2 Chelsea U21
    04/12 Exeter City 0:0 Oxford United
    04/12 Peterborough United 5:6 Ipswich Town
    04/12 Tranmere Rovers 3:2 Manchester United U21
    04/12 Doncaster Rovers 0:3 Leicester City U21
    04/12 Bristol Rovers 1:1 Leyton Orient
    Accrington Stanley 19:45 Bolton Wanderers
    England - Eastern Counties League Division One North
    29/11 Framlingham Town 3:5 Debenham LC
    30/11 King's Lynn Town Reserves 2:1 Sheringham
    Postponed Great Yarmouth Town 15:00 AFC Sudbury Reserves
    30/11 Mulbarton Wanderers 3:3 AFC Sudbury Reserves
    30/11 Cornard United 2:4 Leiston Reserves
    30/11 Wisbech St Mary 1:3 Haverhill Borough
    30/11 Needham Market Reserves 3:3 Downham Town
    30/11 March Town United 3:0 Felixstowe & Walton United Reserves
    30/11 Lakenheath 3:1 Norwich CBS
    Result Only Haverhill Borough 19:45 Needham Market Reserves
    Result Only King's Lynn Town Reserves 19:45 Downham Town
    Result Only March Town United 15:00 Norwich CBS
    Result Only Leiston Reserves 15:00 Lakenheath
    Result Only Ipswich Wanderers 15:00 Wisbech St Mary
    Result Only Fakenham Town 15:00 AFC Sudbury Reserves
    Result Only Diss Town 15:00 Great Yarmouth Town
    Result Only Sheringham 15:00 Framlingham Town
    Result Only Mulbarton Wanderers 15:00 Cornard United
    England - Eastern Counties League Division One South
    29/11 Frenford 5:1 Brightlingsea Regent Reserves
    Result Only Wormley 15:00 Newbury
    30/11 White Ensign 0:0 Wivenhoe Town
    30/11 Harwich & Parkeston 2:2 May
    30/11 Halstead Town 2:2 Lopes Tavares London
    30/11 Fire United Christian 0:5 Holland
    Postponed Coggeshall United 15:00 Little Oakley
    30/11 Burnham Ramblers 1:1 Hackney Wick
    04/12 White Ensign 5:1 Benfleet
    Result Only May 19:45 Wormley
    Result Only Frenford 19:45 Holland
    Result Only Hackney Wick 15:00 Brightlingsea Regent Reserves
    Result Only Coggeshall United 15:00 Fire United Christian
    Result Only Benfleet 15:00 Halstead Town
    Result Only Barkingside 15:00 Harwich & Parkeston
    Result Only Newbury 15:00 Burnham Ramblers
    Result Only Lopes Tavares London 15:00 Wivenhoe Town
    Result Only Little Oakley 15:00 White Ensign
    England - Eastern Counties Premier League
    30/11 Whitton United 2:2 Brantham Athletic
    30/11 Ely City 2:3 Hadleigh United
    Postponed Walsham Le Willows 15:00 Stanway Rovers FC
    30/11 Newmarket Town 3:1 Godmanchester Rovers
    30/11 Mildenhall Town FC 1:3 Woodbridge Town
    Result Only Long Melford 15:00 Stowmarket Town
    Result Only Kirkley Pakefield 15:00 Clacton
    Postponed Haverhill Rovers 15:00 Wroxham
    Result Only Norwich United 15:00 Haverhill Rovers
    Result Only Mildenhall Town FC 15:00 Long Melford
    Result Only Hadleigh United 15:00 Walsham Le Willows
    Result Only Woodbridge Town 15:00 Ely City
    Result Only Gorleston 15:00 Clacton
    Result Only Whitton United 15:00 Swaffham Town
    Result Only Godmanchester Rovers 15:00 Wroxham
    Result Only Thetford Town 15:00 Newmarket Town
    Result Only Brantham Athletic 15:00 Kirkley Pakefield
    Result Only Stanway Rovers FC 15:00 Stowmarket Town
    Result Only Stanway Rovers FC 19:45 Brantham Athletic
    England - FA Cup
    29/11 Maldon and Tiptree 0:1 Newport County
    30/11 Walsall 0:1 Oxford United
    30/11 Shrewsbury Town 2:0 Mansfield Town
    30/11 Portsmouth 2:1 Altrincham
    30/11 Cheltenham Town 1:3 Port Vale
    30/11 Forest Green Rovers 2:2 Carlisle United
    30/11 Oldham Athletic 0:1 Burton Albion
    30/11 Kingstonian 0:2 Fylde AFC
    30/11 Eastleigh 1:1 Crewe Alexandra
    01/12 Peterborough United 3:0 Dover Athletic
    01/12 Northampton Town 3:1 Notts County
    01/12 Crawley Town 1:2 Fleetwood Town
    01/12 Exeter City 2:2 Hartlepool United
    01/12 Blackpool 3:1 Maidstone United
    01/12 Bristol Rovers 1:1 Plymouth Argyle
    01/12 Rochdale 0:0 Boston United
    01/12 Gillingham 3:0 Doncaster Rovers
    01/12 Coventry City 1:1 Ipswich Town
    01/12 Tranmere Rovers 5:1 Chichester City
    02/12 Solihull Moors 3:4 Rotherham United
    Plymouth Argyle 19:45 Bristol Rovers
    Boston United 19:45 Rochdale
    Hartlepool United 19:45 Exeter City
    Ipswich Town 19:45 Coventry City
    Carlisle United 19:45 Forest Green Rovers
    Crewe Alexandra 19:45 Eastleigh
    England - FA Trophy Qualification
    03/12 South Shields 4:0 Stourbridge
    03/12 Alfreton Town 1:3 Blyth Spartans
    03/12 Sholing 0:0 Paulton
    Paulton 19:30 Sholing
    England - Isthmian League
    30/11 Horsham 0:3 Margate
    30/11 Merstham 2:2 Bishop's Stortford
    30/11 Hornchurch AFC 0:0 Bognor Regis Town
    30/11 Potters Bar Town 0:2 Bowers and Pitsea
    30/11 Haringey Borough 2:2 Worthing
    30/11 Enfield Town 2:2 Wingate and Finchley
    30/11 Carshalton Athletic 4:0 Cray
    30/11 Brightlingsea Regent 1:1 Cheshunt
    Postponed Leatherhead 15:00 Kingstonian
    30/11 Lewes 0:0 Folkestone Invicta
    03/12 Bishop's Stortford 1:0 East Thurrock
    03/12 Bognor Regis Town 4:1 Enfield Town
    03/12 Folkestone Invicta 1:1 Kingstonian
    03/12 Potters Bar Town 4:2 Brightlingsea Regent
    03/12 Wingate and Finchley 0:2 Carshalton Athletic
    Result Only Lewes 19:45 Haringey Borough
    Result Only Worthing 15:00 Margate
    Result Only Cray 15:00 Potters Bar Town
    Result Only Wingate and Finchley 15:00 Hornchurch AFC
    Result Only Cheshunt 15:00 Bishop's Stortford
    Result Only Lewes 15:00 Leatherhead
    Result Only Carshalton Athletic 15:00 Bognor Regis Town
    Result Only Kingstonian 15:00 Merstham
    Result Only Brightlingsea Regent 15:00 Corinthian-Casuals
    Result Only Folkestone Invicta 15:00 Horsham
    Result Only Enfield Town 15:00 Bowers and Pitsea
    Result Only East Thurrock 15:00 Haringey Borough
    Result Only Leatherhead 19:45 Potters Bar Town
    England - Isthmian League Div One North
    30/11 Soham Town Rangers 1:2 Witham Town
    30/11 Bury Town 1:1 Coggeshall Town
    Postponed Romford 15:00 Tilbury
    30/11 Basildon United 3:2 Brentwood Town
    30/11 Heybridge Swifts 4:2 Great Wakering Rovers
    Postponed Sudbury AFC 15:00 Maldon and Tiptree
    30/11 Grays Athletic 2:0 Hullbridge Sports
    30/11 Felixstowe Walton United 2:3 Dereham Town
    30/11 Canvey Island 0:3 Histon
    30/11 Cambridge City 1:4 Aveley
    Result Only Sudbury AFC 15:00 Cambridge City
    Result Only Hullbridge Sports 15:00 Maldon and Tiptree
    Result Only Histon 15:00 Bury Town
    Result Only Felixstowe Walton United 15:00 Romford
    Result Only Heybridge Swifts 15:00 Canvey Island
    Result Only Dereham Town 15:00 Tilbury
    Result Only Great Wakering Rovers 15:00 Aveley
    Result Only Brentwood Town 15:00 Soham Town Rangers
    Result Only Grays Athletic 15:00 Coggeshall Town
    Result Only Basildon United 15:00 Witham Town
    Postponed Aveley 19:45 Bury Town
    England - Isthmian League Div One South Central
    30/11 Bracknell Town 1:6 Ware
    30/11 Staines Town 0:0 Bedfont Sports
    30/11 Ashford Town 0:1 Waltham Abbey
    30/11 Hertford Town 0:0 South Park
    30/11 Harlow Town 1:2 Northwood
    30/11 Romania FC 1:2 Chalfont St Peter
    30/11 Chipstead 1:2 Barking
    30/11 Uxbridge 2:2 Westfield Surrey
    30/11 Chertsey Town 1:1 Hanwell Town
    30/11 Tooting and Mitcham 0:0 Marlow
    Result Only Hanwell Town 15:00 Barking
    Result Only Westfield Surrey 15:00 Chalfont St Peter
    Result Only Chipstead 15:00 Romania FC
    Result Only Ware 15:00 Ashford Town
    Result Only Chertsey Town 15:00 Tooting and Mitcham
    Result Only Waltham Abbey 15:00 Staines Town
    Result Only Bedfont Sports 15:00 Northwood
    Result Only Uxbridge 15:00 Harlow Town
    Result Only South Park 15:00 Bracknell Town
    Result Only Marlow 15:00 Hertford Town
    Postponed Bedfont Sports 19:45 South Park
    England - Isthmian League Div One South East
    30/11 Burgess Hill 2:1 Sittingbourne
    30/11 Ramsgate 1:1 Phoenix Sports
    30/11 Hythe Town 1:4 Ashford United
    30/11 Herne Bay 3:2 Sevenoaks Town
    30/11 Guernsey 2:2 Hastings Utd.
    30/11 Whyteleafe 3:1 Three Bridges
    30/11 Faversham Town 0:2 Whitstable Town
    30/11 Whitehawk 2:0 Cray Valley
    30/11 Chichester City 12:3 East Grinstead Town
    30/11 VCD Athletic 2:2 Haywards Heat
    Result Only Hastings Utd. 15:00 Chichester City
    Result Only Whitstable Town 15:00 Phoenix Sports
    Result Only Guernsey 15:00 Hythe Town
    Result Only Whitehawk 15:00 Ramsgate
    Result Only Faversham Town 15:00 Whyteleafe
    Result Only VCD Athletic 15:00 Herne Bay
    Result Only Cray Valley 15:00 East Grinstead Town
    Result Only Three Bridges 15:00 Burgess Hill
    Result Only Sevenoaks Town 15:00 Sittingbourne
    Result Only Haywards Heat 15:00 Ashford United
    England - League One
    03/12 Burton Albion 1:1 Southend United
    Bolton Wanderers 15:00 AFC Wimbledon
    Gillingham 15:00 Sunderland
    Blackpool 15:00 Fleetwood Town
    Doncaster Rovers 15:00 Milton Keynes Dons
    Coventry City 15:00 Ipswich Town
    Tranmere Rovers 15:00 Accrington Stanley
    Cancelled Bury 15:00 Wycombe Wanderers
    Rotherham United 15:00 Rochdale
    Burton Albion 15:00 Lincoln City
    Portsmouth 15:00 Peterborough United
    Bristol Rovers 15:00 Southend United
    Oxford United 15:00 Shrewsbury Town
    England - League Two
    30/11 Macclesfield Town 1:1 Bradford City
    Cambridge United 15:00 Plymouth Argyle
    Mansfield Town 15:00 Cheltenham Town
    Bradford City 15:00 Newport County
    Macclesfield Town 15:00 Crewe Alexandra
    Grimsby Town 15:00 Swindon Town
    Stevenage 15:00 Crawley Town
    Forest Green Rovers 15:00 Scunthorpe United
    Port Vale 15:00 Walsall
    Exeter City 15:00 Northampton Town
    Oldham Athletic 15:00 Leyton Orient
    Colchester United 15:00 Salford City
    Morecambe 15:00 Carlisle United
    England - Midland Football League Premier
    30/11 Wulfrunians 1:0 Haughmond
    30/11 Stourport Swifts 2:1 Romulus
    Result Only Boldmere St. Michaels 15:00 Worcester City
    Result Only Lye Town 15:00 Racing Club Warwick FC
    30/11 Boldmere St. Michaels 3:0 Racing Club Warwick FC
    Postponed Long Eaton United 15:00 Highgate United
    Postponed Coventry Sphinx 15:00 Gresley
    Result Only Walsall Wood 15:00 Heather St Johns
    Result Only Coventry Sphinx 15:00 Newark Flowserve
    Postponed Tividale 15:00 Selston
    Postponed South Normanton Athletic 19:45 Selston
    Result Only Gresley 15:00 Walsall Wood
    Result Only Tividale 15:00 South Normanton Athletic
    Result Only Coventry United 15:00 Long Eaton United
    Result Only Selston 15:00 Coventry Sphinx
    Result Only Boldmere St. Michaels 15:00 Wulfrunians
    Result Only Racing Club Warwick FC 15:00 Romulus
    Result Only Lye Town 15:00 Heather St Johns
    Result Only Highgate United 15:00 Sporting Khalsa
    Result Only Haughmond 15:00 Stourport Swifts
    Result Only Worcester City 15:00 Newark Flowserve
    Result Only South Normanton Athletic 19:45 Coventry United
    Result Only Newark Flowserve 19:45 Racing Club Warwick FC
    Result Only Gresley 19:45 Sporting Khalsa
    Result Only Worcester City 19:45 Romulus
    England - Midland League Division One
    30/11 Studley FC 4:0 Ashby Ivanhoe
    30/11 Chelmsley Town 1:4 Heath Hayes
    Postponed Stapenhill 15:00 Lichfield City
    30/11 Cadbury Athletic 1:2 GNP Sports
    30/11 Stafford Town 1:2 Kirby Muxloe
    Result Only Atherstone Town 15:00 Hinckley AFC
    Postponed Nuneaton Griff 15:00 Uttoxeter Town
    Postponed NKF Burbage 15:00 Brocton
    30/11 Leicester Road 2:1 Rocester
    03/12 Coventry Copsewood 3:1 Paget Rangers
    Result Only Ashby Ivanhoe 15:00 Coventry Copsewood
    Result Only Kirby Muxloe 15:00 Atherstone Town
    Result Only Hinckley AFC 15:00 Uttoxeter Town
    Result Only Heath Hayes 15:00 Studley FC
    Result Only GNP Sports 15:00 Leicester Road
    Result Only Rocester 15:00 Stafford Town
    Result Only Chelmsley Town 15:00 Nuneaton Griff
    Result Only Paget Rangers 15:00 Stapenhill
    Result Only Brocton 15:00 Cadbury Athletic
    Result Only Lichfield City 15:00 NKF Burbage
    Result Only Atherstone Town 15:00 Brocton
    England - Midland League Division Three
    Postponed Inkberrow 13:45 Sutton United
    30/11 Continental Star 4:1 AFC Solihull
    30/11 Upton Town 1:1 Enville Athletic
    Postponed Coventrians 14:00 Leamington Hibernian
    Postponed Central Ajax 14:00 Coventry Plumbing
    Postponed Birmingham Tigers 14:00 AFC Solihull
    30/11 Castle Vale Town 0:3 W L V Sport
    Postponed Castle Vale Town 15:00 Shipston Excelsior
    Result Only AFC Solihull 14:00 Leamington Hibernian
    Result Only Welland FC 14:00 W L V Sport
    Result Only Sutton United 14:00 Inkberrow
    Postponed FC Shush 14:00 Shipston Excelsior
    Result Only Enville Athletic 14:00 Coventrians
    Result Only Continental Star 14:00 Upton Town
    England - Midland League Division Two
    30/11 Lane Head 0:5 Coton Green
    Postponed Earlswood Town 14:00 Boldmere Sports & Social Falcons
    Postponed Bolehall Swifts 14:00 Alcester Town
    Postponed Coventry Alvis 14:00 Bolehall Swifts
    Postponed Redditch Borough 14:00 Boldmere Sports & Social Falcons
    Result Only Bolehall Swifts 14:00 Coventry Alvis
    Result Only Boldmere Sports & Social Falcons 14:00 Lane Head
    Postponed Barnt Green Spartak 14:00 FC Stratford
    Result Only Alcester Town 14:00 FC Stratford
    Postponed Alcester Town 14:00 Feckenham
    Postponed Redditch Borough 14:00 Earlswood Town
    Result Only Northfield Town 14:00 Knowle
    Result Only Hampton 14:00 Fairfield Villa
    Result Only Coton Green 15:00 Moor Green Academy
    England - National League
    30/11 Ebbsfleet United 2:1 Wrexham
    30/11 Torquay United 1:5 Stockport County
    30/11 Chorley 1:0 Dagenham and Redbridge
    30/11 Sutton United 3:1 Harrogate Town
    30/11 Bromley 1:1 Yeovil Town
    Postponed Solihull Moors 15:00 Barnet
    30/11 Boreham Wood 1:0 Woking
    30/11 Maidenhead United 0:4 Barrow AFC
    30/11 Aldershot Town 2:2 Chesterfield
    Postponed Hartlepool United 15:00 Eastleigh
    Postponed Fylde AFC 15:00 Notts County
    Postponed Halifax Town 15:00 Dover Athletic
    03/12 Eastleigh 0:2 Wrexham
    Notts County 15:00 Sutton United
    Harrogate Town 15:00 Torquay United
    Eastleigh 15:00 Ebbsfleet United
    Yeovil Town 15:00 Halifax Town
    Dover Athletic 15:00 Boreham Wood
    Wrexham 15:00 Solihull Moors
    Dagenham and Redbridge 15:00 Maidenhead United
    Woking 15:00 Hartlepool United
    Chesterfield 15:00 Bromley
    Stockport County 15:00 Chorley
    Barrow AFC 15:00 Aldershot Town
    Barnet 17:20 Fylde AFC
    Chesterfield 19:45 Yeovil Town
    Fylde AFC 19:45 Sutton United
    England - National League North
    Postponed Boston United 15:00 Curzon Ashton
    30/11 Kings Lynn 1:0 Gateshead
    30/11 Blyth Spartans 0:6 Brackley Town
    30/11 Kidderminster Harriers 0:1 Southport
    30/11 Hereford FC 1:1 Farsley Celtic
    30/11 Gloucester City 2:2 Kettering Town
    30/11 York City 1:0 Alfreton Town
    30/11 Darlington 1883 2:3 Telford United
    Postponed Spennymoor Town 15:00 Altrincham
    30/11 Chester City 2:1 Bradford Park Avenue
    30/11 Leamington 2:2 Guiseley AFC
    02/12 Curzon Ashton 0:0 Kettering Town
    03/12 Leamington 3:0 Darlington 1883
    03/12 Kidderminster Harriers 1:1 Gateshead
    03/12 Hereford FC 2:2 York City
    03/12 Farsley Celtic 1:1 Brackley Town
    Leamington 15:00 Spennymoor Town
    Curzon Ashton 15:00 Hereford FC
    Kings Lynn 15:00 Blyth Spartans
    Bradford Park Avenue 15:00 Altrincham
    Kidderminster Harriers 15:00 Boston United
    Telford United 15:00 Farsley Celtic
    Kettering Town 15:00 York City
    Guiseley AFC 15:00 Brackley Town
    Gateshead 15:00 Alfreton Town
    Southport 15:00 Gloucester City
    Darlington 1883 15:00 Chester City
    Guiseley AFC 19:45 Kidderminster Harriers
    Boston United 19:45 Brackley Town
    Altrincham 19:45 Blyth Spartans
    England - National League South
    Postponed Maidstone United 15:00 Hemel Hempstead
    30/11 Eastbourne Borough 2:1 Chippenham Town
    30/11 Weymouth 2:1 Hungerford Town
    30/11 Dorking Wanderers 2:0 Welling United
    30/11 Wealdstone 3:0 Concord Rangers
    30/11 Braintree Town 0:4 Hampton and Richmond
    30/11 St. Albans City 1:1 Chelmsford City
    Postponed Billericay Town 15:00 Havant and Waterlooville
    30/11 Slough 0:0 Tonbridge Angels
    30/11 Bath City 3:0 Dartford
    30/11 Oxford City 2:1 Dulwich Hamlet
    03/12 Hungerford Town 1:0 Tonbridge Angels
    Bath City 15:00 Wealdstone
    Oxford City 15:00 Maidstone United
    Havant and Waterlooville 15:00 Chippenham Town
    Dulwich Hamlet 15:00 Dartford
    Welling United 15:00 Hemel Hempstead
    Dorking Wanderers 15:00 Weymouth
    Tonbridge Angels 15:00 Billericay Town
    Concord Rangers 15:00 Eastbourne Borough
    St. Albans City 15:00 Hampton and Richmond
    Chelmsford City 15:00 Hungerford Town
    Slough 15:00 Braintree Town
    Wealdstone 19:45 Eastbourne Borough
    Maidstone United 19:45 Chippenham Town
    Dartford 19:45 Billericay Town
    Hemel Hempstead 19:45 Weymouth
    Havant and Waterlooville 19:45 Slough
    England - North West Counties League Division One North
    Result Only Lower Breck 15:00 Prestwich Heys
    30/11 Holker Old Boys 2:6 AFC Blackpool
    Postponed Golcar United 15:00 Nelson FC
    30/11 Garstang 0:2 AFC Liverpool
    Postponed Steeton 15:00 Chadderton
    30/11 Daisy Hill 3:1 Pilkington
    30/11 St Helens Town 3:1 Ashton Town
    30/11 Cleator Moor Celtic 2:3 Emley AFC
    Postponed Shelley 15:00 Bacup Borough
    30/11 AFC Darwen 3:1 Atherton Laburnum Rovers
    Postponed Ashton Town 19:45 Garstang
    03/12 Nelson FC 1:0 Chadderton