<
    >
    X
    Show Leagues >
    France - 1. Division Women
    Bordeaux (w) 13:30 Dijon (w)
    Guingamp (w) 13:30 Le Havre (w)
    Paris (w) 13:30 Reims (w)
    Soyaux (w) 13:30 GPSO 92 Issy
    Montpellier (w) 20:00 Olympique Lyon (w)
    Paris SG (w) 11:45 Fleury 91 (w)
    France - Championnat National U19 Group A
    Postponed Evreux U19 13:00 Montfermeil U19
    25/10 Chambly U19 3:0 Drancy U19
    25/10 Caen U19 2:3 PSG U19
    25/10 Lens U19 0:1 Lille U19
    25/10 Le Havre U19 4:0 Evreux U19
    25/10 Feignies Aulnoye U19 2:2 Valenciennes U19
    25/10 St. Pryve-St. Hilaire U19 3:1 Amiens U19
    Postponed Montfermeil U19 15:00 Orleans U19
    France - Championnat National U19 Group B
    21/10 Clermont U19 1:0 Dijon U19
    25/10 Troyes U19 0:1 Torcy U19
    25/10 ASPTT Dijon U19 1:2 Paris U19
    25/10 Auxerre U19 1:1 Clermont U19
    25/10 Strasbourg U19 1:2 Sochaux U19
    Postponed Olympique Lyon U19 14:00 Pontarlier U19
    25/10 Metz U19 2:3 Dijon U19
    25/10 Bourg Peronnas U19 0:2 Nancy U19
    Result Only Troyes U19 10:00 Clermont U19
    France - Championnat National U19 Group C
    21/10 Bordeaux U19 1:1 Le Mans U19
    21/10 Angers U19 0:4 Laval U19
    24/10 USSA Vertou U19 0:4 Stade Rennes U19
    25/10 SA Merignac U19 2:0 Avranches U19
    25/10 Guingamp U19 2:1 Chateauroux U19
    25/10 Bordeaux U19 2:1 Angers U19
    25/10 Brest U19 0:3 Laval U19
    25/10 Le Mans U19 0:4 Nantes U19
    Postponed Concarneau U19 15:00 Tours U19
    France - Championnat National U19 Group D
    Postponed Saint Etienne U19 11:00 Toulouse U19
    25/10 Beziers U19 0:3 Monaco U19
    25/10 Olympique de Marseille U19 1:1 Colomiers US U19
    25/10 Istres U19 2:0 Montpellier U19
    25/10 Cannes U19 0:3 Toulon U19
    Postponed Nimes U19 15:00 Pieve di Lota U19
    25/10 Nice OGC U19 1:2 Ajaccio AC U19
    Result Only Pieve di Lota U19 13:30 Nice OGC U19
    France - Coupe de France
    Result Only FC des Graves 15:00 FCE Merignac Arlac
    Result Only Libourne 15:00 SCA Saint-Jean dAngely
    Result Only Lege-Cap-Ferret 15:00 Bressuire
    Result Only AS Panazol 15:00 Neuville
    Result Only Les Genets d'Anglet 15:00 Club Sportif Feytiat
    Result Only Limens JSA 15:00 Poitiers
    Result Only Aixe Sur Vienne 15:00 Etoile Sportive de Boulazac
    Result Only La Rochelle 15:00 Aviron Bayonnais FC
    Result Only ES Buxerolles 15:00 Trelissac
    Result Only ASA Vauzelles 13:30 Belfort
    Result Only Bourges 18 13:30 Bourges Foot
    Result Only FC Valdahon Vercel 13:30 Pontarlier
    Result Only Vierzon 13:30 Orleans
    Result Only Belfort Sud 13:30 Jura Sud
    Result Only UF Maconnais 13:30 Selongey
    Result Only Racing Besancon 13:30 AS St Apollinaire
    Result Only Morteau Montlebon 13:30 Cosne UCS Football
    Result Only Jura Dolois 13:30 Louhans-Cuiseaux
    Result Only Vendee Fontenay Foot 14:00 Saint-Nazaire AF
    Result Only Voltigeurs 14:00 Le Mans
    Result Only US Bequots Lucquois 14:00 Change
    Result Only Saumur 14:00 Bonchamp
    Result Only Elan de Gorges 14:00 FC Challans
    Result Only Vendee Les Herbiers 14:00 Le Poire
    Result Only Vigilante Saint Fulgent 14:00 Philbert De Grandlieu
    Result Only SMOC St Jean de Brayes 17:00 Tours
    France - Ligue 1
    23/10 Rennes 1:2 Angers
    24/10 Lorient 0:1 Marseille
    24/10 Paris SG 4:0 Dijon
    Postponed Lens 12:00 Nantes
    25/10 Bordeaux 2:0 Nimes
    25/10 Montpellier 0:4 Reims
    25/10 Metz 2:0 Saint-Etienne
    25/10 Brest 0:3 Strasbourg
    25/10 Nice 1:1 Lille
    25/10 Lyon 4:1 Monaco
    Marseille 20:00 Lens
    Rennes 16:00 Brest
    Nantes 20:00 Paris SG
    Saint-Etienne 12:00 Montpellier
    Reims 14:00 Strasbourg
    Nimes 14:00 Metz
    Dijon 14:00 Lorient
    Angers 14:00 Nice
    Monaco 16:00 Bordeaux
    Lille 20:00 Lyon
    France - Ligue 2
    24/10 Caen 1:0 Guingamp
    Postponed Grenoble 17:00 Nancy
    24/10 Pau FC 4:1 Niort
    24/10 Toulouse 3:0 Rodez Aveyron
    24/10 Auxerre 4:0 Chambly
    24/10 Troyes 1:1 Valenciennes
    24/10 Chateauroux 1:2 Paris FC
    24/10 Clermont Foot 0:2 Ajaccio
    24/10 Dunkerque 0:1 Le Havre
    26/10 Sochaux 0:2 Amiens SC
    Paris FC 14:00 Caen
    Niort 18:00 Grenoble
    Nancy 18:00 Chateauroux
    Le Havre 18:00 Pau FC
    Ajaccio 18:00 Troyes
    Chambly 18:00 Dunkerque
    Rodez Aveyron 18:00 Auxerre
    Guingamp 18:00 Sochaux
    Valenciennes 18:00 Clermont Foot
    Amiens SC 19:45 Toulouse
    France - National
    Postponed Quevilly 16:00 Stade Briochin
    Postponed Cholet 18:00 Borgo
    Postponed Red Star 18:00 Avranches
    Postponed Annecy 18:00 Lyon Duchere
    Postponed Villefranche 18:00 Sete
    23/10 Boulogne 2:2 Creteil
    23/10 Bourg-Peronnas 1:1 Concarneau
    23/10 Bastia CA 1:1 Orleans
    26/10 Le Mans 0:0 Laval
    Borgo 17:00 Boulogne
    Postponed Quevilly 17:00 Bourg-Peronnas
    Stade Briochin 19:00 Orleans
    Postponed Annecy 19:00 Villefranche
    Postponed Sete 19:00 Red Star
    Bastia CA 17:15 Laval
    Lyon Duchere 17:00 Cholet
    France - National 2 Group A
    24/10 Guingamp II 1:2 Versailles
    24/10 Poissy 1:2 St. Genevieve
    24/10 St. Malo 0:0 US Granvillaise
    24/10 Caen B 3:1 Plabennec
    Postponed Blois 16:00 Rouen
    24/10 Chartres 1:1 Lorient B
    Postponed St. Pryve-St. Hilaire 16:00 Vannes
    Result Only Fleury-Merogis 17:00 Voltigeurs
    France - National 2 Group B
    Postponed Sedan 17:00 Epinal
    24/10 Schiltigheim 0:3 Belfort
    24/10 FC Gobelins 1:1 Haguenau
    Postponed St Maur Lusitanos 15:00 Lens B
    Postponed Bobigny 16:00 Metz B
    24/10 Olympique Saint-Quentinois 1:3 Entente Sannois St. Gratien
    24/10 Auxerre B 2:2 GFCO Ajaccio
    Postponed Reims B 16:00 Beauvais
    Result Only GFCO Ajaccio 19:00 Sedan
    Result Only Metz B 19:00 St Maur Lusitanos
    Result Only Haguenau 19:00 Bobigny
    France - National 2 Group C
    24/10 Lyon B 0:1 Andrezieux
    24/10 Saint-Priest 2:2 Louhans-Cuiseaux
    24/10 Hyeres 1:0 Monaco B
    Postponed Jura Sud 16:00 FC de Martigues
    24/10 Marignane Gignac 3:2 GFA Rumilly Vallieres
    24/10 Marseille B 0:3 Aubagne FC
    24/10 Monts d'Or Azergues 2:1 Toulon
    Result Only Jura Sud 19:00 GFA Rumilly Vallieres
    Result Only Frejus Saint Raphael 17:00 RC Grasse
    France - National 2 Group D
    22/10 Angouleme 0:0 Romorantin
    23/10 Bergerac Perigord FC 1:1 Canet Roussillon FC
    24/10 Colomiers 0:0 Beziers AS
    24/10 Nantes B 1:0 Chamalieres
    24/10 Angers SCO II 3:2 Bourges 18
    Postponed Bourges Foot 16:00 Le Puy
    24/10 Yzeure AS 0:0 Trelissac
    24/10 Stade Montois 0:1 Vendee Les Herbiers
    Result Only Vendee Les Herbiers 15:00 Colomiers
    Result Only Le Puy 16:30 Nantes B
    Result Only Chamalieres 18:00 Angers SCO II
    < Score Ticker