<
    >
    X
    Show Leagues >
    Italy - Campionato Primavera 1
    19/10 Bologna U19 1:2 SPAL U19
    Postponed Internazionale U19 13:00 Genoa U19
    Postponed Sampdoria U19 11:00 Empoli U19
    Postponed Milan U19 11:00 Sassuolo U19
    24/10 Lazio U19 0:4 Roma U19
    Postponed SPAL U19 13:00 Ascoli U19
    Postponed Empoli U19 13:00 Fiorentina U19
    Postponed Cagliari U19 09:00 Internazionale U19
    Postponed Atalanta U19 12:00 Torino U19
    Postponed Juventus U19 17:00 Sampdoria U19
    26/10 Genoa U19 1:2 Bologna U19
    Result Only Fiorentina U19 14:30 Lazio U19
    Result Only Torino U19 00:00 Ascoli U19
    Result Only Roma U19 00:00 Juventus U19
    Result Only Cagliari U19 00:00 Genoa U19
    Result Only Milan U19 11:00 Empoli U19
    Result Only Sassuolo U19 13:00 Internazionale U19
    Result Only Sampdoria U19 14:30 SPAL U19
    Result Only Bologna U19 14:30 Atalanta U19
    Italy - Campionato Primavera 2 Group A
    21/10 Chievo Verona U19 0:0 Venezia U19
    24/10 Monza U19 3:2 Udinese U19
    Postponed Vicenza U19 12:30 Reggiana U19
    Postponed Cremonese U19 12:30 Brescia U19
    24/10 Cittadella U19 0:3 Verona U19
    24/10 Chievo Verona U19 1:3 Parma U19
    24/10 Pordenone U19 2:0 Venezia U19
    Result Only Reggiana U19 14:30 Pordenone U19
    Result Only Parma U19 14:30 Cittadella U19
    Result Only Verona U19 14:30 Cremonese U19
    Result Only Chievo Verona U19 14:30 Vicenza U19
    Result Only Brescia U19 14:30 Udinese U19
    Result Only Venezia U19 14:30 Monza U19
    Italy - Campionato Primavera 2 Group B
    21/10 Spezia U19 0:0 Frosinone U19
    24/10 Pisa U19 2:2 Crotone U19
    24/10 Pescara U19 1:0 Frosinone U19
    Postponed Lecce U19 12:30 Salernitana U19
    Postponed Spezia U19 12:30 Virtus Entella U19
    Postponed Reggina U19 12:30 Napoli U19
    Postponed Cosenza Calcio U19 13:30 Benevento U19
    Result Only Salernitana U19 15:00 Spezia U19
    Result Only Napoli U19 15:00 Pisa U19
    Result Only Frosinone U19 15:00 Reggina U19
    Result Only Crotone U19 15:00 Cosenza Calcio U19
    Result Only Benevento U19 15:00 Lecce U19
    Result Only Virtus Entella U19 15:00 Pescara U19
    Italy - Coppa Italia
    Sampdoria 13:00 Salernitana
    Virtus Entella 14:00 Pisa
    Bologna 14:00 Reggina
    Pordenone 17:00 Monza
    Torino 13:00 Lecce
    Cagliari 13:30 Cremonese
    Cosenza Calcio 14:00 SS Monopoli
    Cittadella 14:00 Spezia
    Benevento 15:00 Empoli
    Brescia 15:00 Perugia
    Verona 16:00 Venezia
    Genoa 16:00 Catanzaro
    Crotone 16:00 Spal
    Fiorentina 17:00 Padova
    Udinese 17:00 Vicenza
    Parma 17:00 Pescara
    Italy - Coppa Italia Women Group A
    Result Only Lady Granata Cittadella (w) 14:30 Florentia (w)
    Italy - Coppa Italia Women Group B
    Result Only Brescia (w) 14:30 Inter Milan (w)
    Italy - Coppa Italia Women Group C
    Result Only Riozzese (w) 14:30 Fiorentina (w)
    Italy - Coppa Italia Women Group D
    Result Only Fortitudo Mozzecane (w) 14:30 Empoli (w)
    Italy - Coppa Italia Women Group E
    Result Only Pomigliano (w) 14:30 Juventus (w)
    Italy - Coppa Italia Women Group F
    Result Only Cesena (w) 14:30 AC Milan (w)
    Italy - Coppa Italia Women Group G
    Result Only Citta di Pontedera (w) 14:30 Sassuolo (w)
    Italy - Coppa Italia Women Group H
    Result Only S.S.D. Roma C.F. (w) 14:30 Roma (w)
    Italy - Serie A
    19/10 Verona 0:0 Genoa
    23/10 Sassuolo 3:3 Torino
    24/10 Atalanta 1:3 Sampdoria
    24/10 Genoa 0:2 Inter
    24/10 Lazio 2:1 Bologna
    25/10 Cagliari 4:2 Crotone
    25/10 Parma 2:2 Spezia
    25/10 Benevento 1:2 Napoli
    25/10 Fiorentina 3:2 Udinese
    25/10 Juventus 1:1 Verona
    detail_icon 65 AC Milan 2:1 Roma
    Crotone 14:00 Atalanta
    Inter 17:00 Parma
    Bologna 19:45 Cagliari
    Udinese 11:30 AC Milan
    Torino 14:00 Lazio
    Spezia 14:00 Juventus
    Napoli 17:00 Sassuolo
    Roma 17:00 Fiorentina
    Sampdoria 19:45 Genoa
    Italy - Serie B
    20/10 Chievo 1:0 Brescia
    20/10 Venezia 4:0 Pescara
    20/10 Cittadella 2:0 Pordenone
    20/10 Empoli 2:1 Spal
    20/10 Frosinone 0:0 Virtus Entella
    20/10 Vicenza 1:1 Salernitana
    20/10 Pisa 1:1 Monza
    20/10 Ascoli 2:1 Reggiana
    20/10 Reggina 0:0 Cosenza Calcio
    21/10 Lecce 2:2 Cremonese
    23/10 Empoli 3:1 Pisa
    24/10 Salernitana 1:0 Ascoli
    24/10 Spal 3:2 Vicenza
    24/10 Monza 1:2 Chievo
    24/10 Pordenone 2:2 Reggina
    Postponed Reggiana 12:00 Cittadella
    Postponed Virtus Entella 13:00 Venezia
    24/10 Pescara 0:2 Frosinone
    25/10 Cosenza Calcio 1:1 Lecce
    Postponed Cremonese 20:00 Brescia
    Cittadella 13:00 Monza
    Venezia 15:00 Empoli
    Salernitana 15:00 Reggiana
    Ascoli 15:00 Pordenone
    Brescia 15:00 Virtus Entella
    Chievo 15:00 Cosenza Calcio
    Vicenza 15:00 Pisa
    Reggina 14:00 Spal
    Frosinone 20:00 Cremonese
    Italy - Serie C Group A
    19/10 Lucchese 2:3 Como
    21/10 Piacenza 1:1 Olbia Calcio
    21/10 Albinoleffe 1:0 Renate AC
    21/10 Livorno 2:3 Novara
    21/10 Alessandria 0:1 Grosseto
    21/10 Pontedera 1:0 Lecco
    21/10 Carrarese 2:0 Pistoiese
    21/10 Pro Sesto 1:0 GIANA Erminio
    21/10 Pro Vercelli 1:0 Juventus U23
    22/10 Pro Patria 3:0 Lucchese
    22/10 Como 0:0 US Pergolettese 1932
    25/10 Olbia Calcio 0:0 Pro Vercelli
    25/10 Renate AC 0:2 Livorno
    25/10 Pistoiese 1:2 Pro Sesto
    25/10 Grosseto 1:1 Albinoleffe
    25/10 Lecco 2:4 Piacenza
    25/10 US Pergolettese 1932 1:2 Pro Patria
    25/10 GIANA Erminio 2:1 Como
    25/10 Lucchese 0:1 Juventus U23
    25/10 Novara 1:1 Carrarese
    25/10 Alessandria 2:0 Pontedera
    Juventus U23 16:30 Como
    Pro Vercelli 14:00 GIANA Erminio
    Juventus U23 14:00 Lecco
    Olbia Calcio 14:00 Lucchese
    Livorno 14:00 US Pergolettese 1932
    Carrarese 14:00 Alessandria
    Pro Sesto 16:30 Novara
    Albinoleffe 16:30 Pistoiese
    Como 16:30 Pro Patria
    Piacenza 16:30 Renate AC
    Pontedera 16:30 Grosseto
    Italy - Serie C Group B
    21/10 Sudtirol/Alto Adige 3:0 Carpi
    21/10 Mantova 5:2 Matelica Calcio
    21/10 Vis Pesaro 0:1 Triestina
    21/10 Arezzo 0:5 Padova
    21/10 Legnago 0:2 Perugia
    21/10 Modena 0:0 Feralpisalo
    21/10 Cesena 3:0 Alma Juventus Fano 1906
    21/10 Fermana 2:1 Gubbio
    21/10 Imolese Calcio 1:1 Sambenedettese
    21/10 Ravenna 2:0 Virtus Verona
    24/10 Carpi 2:0 Cesena
    25/10 Feralpisalo 3:0 Ravenna
    25/10 Sambenedettese 0:2 Modena
    25/10 Triestina 1:1 Virtus Verona
    25/10 Alma Juventus Fano 1906 1:2 Mantova
    25/10 Perugia 2:1 Vis Pesaro
    25/10 Imolese Calcio 0:1 Fermana
    25/10 Matelica Calcio 2:2 Arezzo
    25/10 Padova 2:0 Sudtirol/Alto Adige
    25/10 Gubbio 0:0 Legnago
    Arezzo 14:00 Triestina
    Modena 14:00 Perugia
    Mantova 14:00 Imolese Calcio
    Fermana 14:00 Carpi
    Sudtirol/Alto Adige 14:00 Sambenedettese
    Virtus Verona 14:00 Matelica Calcio
    Ravenna 16:30 Alma Juventus Fano 1906
    Vis Pesaro 16:30 Gubbio
    Legnago 16:30 Feralpisalo
    Italy - Serie C Group C
    19/10 Avellino 0:0 Juve Stabia
    21/10 Paganese 0:0 Francavilla Calcio
    21/10 Casertana 0:0 Catanzaro
    21/10 FCD Rossoblu Potenza 1:1 Teramo
    Cancelled Trapani 16:30 Vibonese Calcio
    Postponed Palermo 16:45 Turris
    21/10 Viterbese Castrense 1:1 Bisceglie
    21/10 SS Monopoli 0:0 Bari
    21/10 Catania 1:3 Ternana
    22/10 Foggia 1:2 Avellino
    22/10 Juve Stabia 2:0 Cavese
    24/10 Francavilla Calcio 2:1 FCD Rossoblu Potenza
    25/10 Cavese 0:1 SS Monopoli
    25/10 Avellino 3:1 Casertana
    Catanzaro 16:30 Palermo
    Cancelled Bisceglie 16:30 Trapani
    25/10 Ternana 2:0 Foggia
    25/10 Teramo 1:0 Juve Stabia
    25/10 Turris 0:3 Paganese
    25/10 Vibonese Calcio 2:2 Viterbese Castrense
    detail_icon 52 Bari 2:1 Catania
    Avellino 14:00 Turris
    Bisceglie 14:00 Cavese
    Palermo 14:00 FCD Rossoblu Potenza
    Paganese 14:00 Teramo
    Ternana 14:00 Catanzaro
    Trapani 14:00 Avellino
    Juve Stabia 14:00 Bisceglie
    Palermo 14:00 Viterbese Castrense
    Catania 14:00 Vibonese Calcio
    Casertana 16:30 Turris
    SS Monopoli 16:30 Francavilla Calcio
    FCD Rossoblu Potenza 16:30 Cavese
    Foggia 16:30 Bari
    Italy - Serie D Group A
    21/10 Chieri 1955 0:0 AC Legnano
    21/10 AS Casale 0:1 ASDC Gozzano
    Postponed ACSD Saluzzo 13:30 Unione Sanremo
    25/10 Chieri 1955 6:1 Lavagnese
    Postponed Sestri Levante 13:30 SC Caronnese
    25/10 Castellanzese 5:2 AC Legnano
    Postponed Citta di Varese 13:30 Folgore Caratese
    25/10 ASDC Gozzano 2:0 Arconatese
    Postponed Derthona FBC 1908 13:30 Fossano
    Postponed AS Bra 13:30 Vado
    25/10 PDHAE 1:0 ASD Imperia
    25/10 Borgosesia 0:0 AS Casale
    Result Only Vado 14:00 Derthona FBC 1908
    Result Only Lavagnese 14:00 AS Casale
    Result Only Fossano 13:30 Sestri Levante
    Result Only ASD Imperia 13:30 Chieri 1955
    Result Only Arconatese 13:30 Borgosesia
    Result Only Lavagnese 13:30 ACSD Saluzzo
    Result Only AS Casale 13:30 Citta di Varese
    Result Only AC Legnano 13:30 AS Bra
    Result Only Folgore Caratese 13:30 SC Caronnese
    Result Only Unione Sanremo 13:30 Derthona FBC 1908
    Result Only Vado 13:30 PDHAE
    Result Only ASDC Gozzano 13:30 Castellanzese
    Italy - Serie D Group B
    19/10 Crema 2:0 Tritium
    25/10 Casatese Rogoredo 1:2 V. Bergamo
    25/10 Caravaggio 1:1 NibionnoOggiono
    Result Only Breno 13:30 Tritium
    Result Only Seregno Calcio 13:30 AS Vis Nova Giussano
    25/10 Brusaporto 2:0 Fanfulla
    Result Only V.D'Alme 13:30 Pontisola
    Result Only Calvina 13:30 Sona
    25/10 Adrense 2:0 Scanzorosciate
    25/10 Real Calepina 2:2 Crema
    Result Only Caravaggio 13:30 Crema
    Result Only Sona 13:30 V.D'Alme
    Result Only AS Vis Nova Giussano 13:30 Real Calepina
    Result Only Tritium 13:30 Caravaggio
    Result Only Crema 13:30 Breno
    Result Only V. Bergamo 13:30 Adrense
    Result Only Fanfulla 13:30 Calvina
    Result Only NibionnoOggiono 13:30 Casatese Rogoredo
    Result Only Pontisola 13:30 Seregno Calcio
    Result Only Scanzorosciate 13:30 Brusaporto
    Italy - Serie D Group C
    21/10 Belluno 0:0 Ambrosiana
    25/10 Union San Giorgio Sedico 1:2 Belluno
    25/10 Montebelluna 2:1 Ambrosiana
    Result Only V. Bolzano 13:30 Cartigliano
    25/10 Luparense 2:3 Delta Calcio Rovigo
    25/10 Caldiero Terme 1:1 Chions
    25/10 ASD Manzanese 2:2 Cjarlins Muzane
    25/10 Adriese 2:0 ASD Campodarsego
    25/10 Mestre 0:2 Este
    25/10 Clodiense 0:2 Trento
    Postponed Union Feltre 13:30 Arzignanochiampo
    Result Only Chions 13:30 Montebelluna
    Result Only Trento 13:30 Union Feltre
    Result Only Cartigliano 13:30 Adriese
    Result Only Chions 13:30 ASD Manzanese
    Result Only Cjarlins Muzane 13:30 Luparense
    Result Only Delta Calcio Rovigo 13:30 Montebelluna
    Result Only Arzignanochiampo 13:30 V. Bolzano
    Result Only Este 13:30 Union San Giorgio Sedico
    Result Only Belluno 13:30 Clodiense
    Result Only Ambrosiana 13:30 Mestre
    Result Only ASD Campodarsego 13:30 Caldiero Terme
    Italy - Serie D Group D
    21/10 Mezzolara 3:3 Ghivizzano
    Result Only Seravezza 13:30 Fiorenzuola
    25/10 Forli 1:5 Sammaurese
    25/10 SSDRL Marignanese Calcio 3:3 Progresso
    25/10 Mezzolara 1:1 Lentigione
    Result Only Prato 13:30 Ghivizzano
    Postponed Pro Livorno 13:30 RF Querceta
    Postponed Aglianese 13:30 Corticella
    25/10 Sasso Marconi 1:3 Rimini
    Postponed GS Bagnolese 13:30 Correggese
    Result Only Aglianese 13:30 GS Bagnolese
    Result Only Correggese 0:0 Mezzolara
    Result Only Ghivizzano 13:30 Pro Livorno
    Result Only Fiorenzuola 13:30 Forli
    Result Only Lentigione 13:30 Sasso Marconi
    Result Only Correggese 13:30 Prato
    Result Only Progresso 13:30 GS Bagnolese
    Result Only Corticella 13:30 Seravezza
    Result Only RF Querceta 13:30 Mezzolara
    Result Only Rimini 13:30 Aglianese
    Result Only Sammaurese 13:30 SSDRL Marignanese Calcio
    Italy - Serie D Group E
    Postponed Siena 13:30 Grassina
    25/10 Sinalunghese 0:3 Cannara
    Result Only Trestina 13:30 Scandicci
    Postponed ASD Trastevere 13:30 Gavorrano
    25/10 Foligno 1:1 Lornano Badesse
    Postponed Flaminia Civ. 13:30 Tiferno Lerchi
    25/10 Ostia Mare 1:3 Sangiovannese
    Postponed Montevarchi 13:30 S. Donato Tavernelle
    Postponed Pianese 13:30 Montespaccato
    Result Only Sangiovannese 13:30 Pianese
    Result Only S. Donato Tavernelle 14:00 Scandicci
    Result Only Gavorrano 13:30 Montevarchi
    Result Only Grassina 13:30 Sinalunghese
    Result Only Tiferno Lerchi 13:30 Ostia Mare
    Result Only Lornano Badesse 13:30 ASD Trastevere
    Result Only Sangiovannese 13:30 Siena
    Result Only Montespaccato 13:30 Foligno
    Result Only S. Donato Tavernelle 13:30 Trestina
    Result Only Scandicci 13:30 Flaminia Civ.
    Result Only Cannara 13:30 Pianese
    Italy - Serie D Group F
    25/10 Sff Atletico 1:1 Tolentino
    25/10 Castelfidardo 1:0 Castelnuovo Vomano
    25/10 Citta di Campobasso 4:0 Matese
    25/10 Montegiorgio 1:1 San Nicolo
    Postponed FC Rieti 13:30 ASD Porto Sant Elpidio
    25/10 Agnonese 1:1 Vastogirardi
    Result Only Real Giulianova 13:30 Cynthialbalonga
    Result Only Pineto 13:30 Recanatese
    Postponed Aprilia 13:30 Vastese
    Result Only Matese 13:30 Aprilia
    Result Only San Nicolo 13:30 Aprilia
    Result Only Tolentino 13:30 Pineto
    Result Only ASD Porto Sant Elpidio 13:30 Real Giulianova
    Result Only Vastese 13:30 Agnonese
    Result Only Castelnuovo Vomano 13:30 Montegiorgio
    Result Only Vastogirardi 13:30 Sff Atletico
    Result Only Cynthialbalonga 13:30 Citta di Campobasso
    Result Only Matese 13:30 Castelfidardo
    Result Only Recanatese 13:30 FC Rieti
    Italy - Serie D Group G
    21/10 Nocerina 2:0 Sassari Torres
    24/10 Latina 3:0 Sassari Torres
    Result Only Muravera 13:30 Giugliano
    Result Only Monterosi 13:30 Team Nuova Florida 2005
    Postponed Carbonia 13:30 Savoia
    Result Only Vis Artena 13:30 Latte Dolce Sassari
    25/10 Arzachena 0:1 Cassino
    Result Only Insieme Formia 13:30 Gladiator
    25/10 Afragolese 1944 1:3 Lanusei
    Result Only Nocerina 13:30 Nola
    Result Only Carbonia 13:30 Gladiator
    Result Only Nola 13:30 Monterosi
    Result Only Team Nuova Florida 2005 13:30 Insieme Formia
    Result Only Giugliano 13:30 Carbonia
    Result Only Sassari Torres 13:30 Vis Artena
    Result Only Gladiator 13:30 Nocerina
    Result Only Savoia 13:30 Arzachena
    Result Only Latte Dolce Sassari 13:30 Afragolese 1944
    Result Only Lanusei 13:30 Latina
    Result Only Cassino 13:30 Muravera
    Italy - Serie D Group H
    Result Only Puteolana 13:30 Team Altamura
    Postponed Gravina 13:30 Fasano
    Postponed Casarano 13:30 Taranto
    25/10 Bitonto 1:1 Lavello
    Result Only Aversa Normanna 13:30 Nardo
    25/10 AZ Picerno ASD 2:0 FC Francavilla
    25/10 Sorrento 1:0 Sporting Fulgor Molfetta
    Result Only Cerignola 13:30 Portici
    25/10 Brindisi 1:0 Fidelis Andria
    Result Only Nardo 13:30 Casarano
    Result Only Portici 13:30 Gravina
    Result Only Fasano 13:30 Aversa Normanna
    Result Only Taranto 13:30 Brindisi
    Result Only Fidelis Andria 13:30 Puteolana
    Result Only Team Altamura 13:30 Sorrento
    Result Only FC Francavilla 13:30 Bitonto
    Result Only Lavello 13:30 Cerignola
    Result Only Sporting Fulgor Molfetta 13:30 AZ Picerno ASD
    Italy - Serie D Group I
    21/10 Castrovillari 1:1 Santa Maria Cilento
    25/10 Dattilo Noir 0:1 San Luca
    25/10 C.Messina 1:0 Messina
    Result Only Gelbison 13:30 Sant Agata
    25/10 Paterno 0:2 Santa Maria Cilento
    25/10 Cittanovese 1:0 Licata
    Result Only Roccella 13:30 Troina
    25/10 Castrovillari 3:1 SS Rende
    25/10 Rotonda 0:2 Marina di Ragusa
    25/10 Acireale 2:0 Calcio Biancavilla 1990
    Result Only Paterno 14:00 Dattilo Noir
    Result Only Licata 13:30 Dattilo Noir
    Result Only Messina 13:30 Gelbison
    Result Only Calcio Biancavilla 1990 13:30 Cittanovese
    Result Only Santa Maria Cilento 13:30 Roccella
    Result Only Sant Agata 13:30 Rotonda
    Result Only SS Rende 13:30 C.Messina
    Result Only San Luca 13:30 Paterno
    Result Only Troina 13:30 Castrovillari
    Result Only Marina di Ragusa 13:30 Acireale
    < Score Ticker
    X