<
    >
    X
    Show Leagues >
    Japan - J. League
    08/08 Shimizu S-Pulse 3:1 Consadole Sapporo
    08/08 Nagoya Grampus Eight 6:2 Urawa Red Diamonds
    08/08 Kashima Antlers 2:0 Sagan Tosu
    08/08 Yokohama F.Marinos 1:1 Kashiwa Reysol
    08/08 Gamba Osaka 2:1 Yokohama FC
    08/08 Kawasaki Frontale 2:0 Oita Trinita
    08/08 Vissel Kobe 1:2 Vegalta Sendai
    09/08 Sanfrecce Hiroshima 1:0 Shonan Bellmare
    09/08 Cerezo Osaka 0:0 FC Tokyo
    15/08 Consadole Sapporo 1:6 Kawasaki Frontale
    Yokohama FC 09:00 Shonan Bellmare
    Vegalta Sendai 09:00 Shimizu S-Pulse
    Oita Trinita 09:30 Yokohama F.Marinos
    FC Tokyo 10:00 Nagoya Grampus Eight
    Postponed Sagan Tosu 10:00 Gamba Osaka
    Urawa Red Diamonds 10:00 Sanfrecce Hiroshima
    Kashiwa Reysol 10:00 Cerezo Osaka
    Kashima Antlers 09:30 Vissel Kobe
    Yokohama FC 10:00 Kashima Antlers
    Vissel Kobe 10:00 Kashiwa Reysol
    Shonan Bellmare 10:00 Nagoya Grampus Eight
    Shimizu S-Pulse 10:00 Yokohama F.Marinos
    Sanfrecce Hiroshima 10:00 FC Tokyo
    Kawasaki Frontale 10:00 Cerezo Osaka
    Gamba Osaka 10:00 Urawa Red Diamonds
    Consadole Sapporo 10:30 Oita Trinita
    Vegalta Sendai 10:30 Sagan Tosu
    Japan - J. League 2
    08/08 Albirex Niigata 1:1 Omiya Ardija
    08/08 Tokyo Verdy 1969 0:1 FC Ryukyu
    08/08 Tokushima Vortis 3:1 V-Varen Nagasaki
    08/08 Fagiano Okayama 3:1 Mito Hollyhock
    08/08 Zweigen Kanazawa 4:3 Ehime FC
    08/08 Montedio Yamagata 3:4 Kyoto Sanga FC
    08/08 Renofa Yamaguchi 0:1 Tochigi SC
    08/08 Jubilo Iwata 2:1 Matsumoto Yamaga
    08/08 Avispa Fukuoka 2:2 Ventforet Kofu
    09/08 Machida Zelvia 0:2 JEF United Chiba
    09/08 Thespa Kusatsu 1:2 Giravanz Kitakyushu
    12/08 Kyoto Sanga FC 2:2 Mito Hollyhock
    12/08 Giravanz Kitakyushu 2:1 Zweigen Kanazawa
    12/08 Albirex Niigata 2:1 Renofa Yamaguchi
    12/08 Ehime FC 0:1 Montedio Yamagata
    12/08 FC Ryukyu 1:2 Ventforet Kofu
    12/08 Avispa Fukuoka 1:3 Tokyo Verdy 1969
    12/08 JEF United Chiba 3:0 Matsumoto Yamaga
    12/08 V-Varen Nagasaki 3:1 Thespa Kusatsu
    12/08 Omiya Ardija 2:2 Jubilo Iwata
    12/08 Machida Zelvia 0:1 Tokushima Vortis
    12/08 Tochigi SC 2:1 Fagiano Okayama
    Matsumoto Yamaga 09:00 Avispa Fukuoka
    Fagiano Okayama 10:00 Albirex Niigata
    Giravanz Kitakyushu 10:00 Machida Zelvia
    Ventforet Kofu 09:00 Tokushima Vortis
    Montedio Yamagata 09:00 V-Varen Nagasaki
    Tochigi SC 09:00 Ehime FC
    Thespa Kusatsu 10:00 FC Ryukyu
    Renofa Yamaguchi 10:00 Omiya Ardija
    Zweigen Kanazawa 10:00 Kyoto Sanga FC
    Mito Hollyhock 10:00 Tokyo Verdy 1969
    Jubilo Iwata 10:00 JEF United Chiba
    FC Ryukyu 10:00 Tochigi SC
    Albirex Niigata 10:00 Kyoto Sanga FC
    Machida Zelvia 10:00 Jubilo Iwata
    Tokushima Vortis 10:00 Fagiano Okayama
    Avispa Fukuoka 10:00 Mito Hollyhock
    Zweigen Kanazawa 10:00 Montedio Yamagata
    Ventforet Kofu 10:00 Ehime FC
    Tokyo Verdy 1969 10:00 Matsumoto Yamaga
    Omiya Ardija 10:00 Giravanz Kitakyushu
    V-Varen Nagasaki 10:00 JEF United Chiba
    Thespa Kusatsu 10:00 Renofa Yamaguchi
    Japan - J. League 3
    08/08 Cerezo Osaka U23 0:0 YSCC
    08/08 FC Gifu 1:1 Grulla Marioka
    09/08 Vanraure Hachinohe 1:0 Gainare Tottori
    09/08 Fukushima United 4:1 Kamatamare Sanuki
    09/08 Imabari 1:1 Fujieda MYFC
    09/08 Blaublitz Akita 2:1 Roasso Kumamoto
    09/08 Gamba Osaka U23 2:1 Azul Claro Numazu
    09/08 Parceiro Nagano 0:1 Kagoshima United
    10/08 Kataller Toyama 3:0 Sagamihara SC
    Cancelled Roasso Kumamoto 10:00 Tokyo U23
    detail_icon 42 Sagamihara SC 1:1 FC Gifu
    detail_icon 42 Fujieda MYFC 1:0 Cerezo Osaka U23
    Result Only Kamatamare Sanuki 09:00 Blaublitz Akita
    Result Only Roasso Kumamoto 10:00 Vanraure Hachinohe
    Result Only Kagoshima United 10:00 Kataller Toyama
    Result Only Gainare Tottori 10:00 Fukushima United
    Result Only Grulla Marioka 06:00 Parceiro Nagano
    Result Only Azul Claro Numazu 07:00 Imabari
    Result Only YSCC 08:00 Gamba Osaka U23
    Result Only Tokyo U23 08:00 Kataller Toyama
    Japan - League Cup Grp. A
    12/08 Nagoya Grampus Eight 2:2 Kawasaki Frontale
    12/08 Shimizu S-Pulse 2:3 Kashima Antlers
    Japan - League Cup Grp. B
    12/08 Vegalta Sendai 0:3 Cerezo Osaka
    Japan - League Cup Grp. C
    12/08 Consadole Sapporo 1:1 Yokohama FC
    Postponed Sanfrecce Hiroshima 10:00 Sagan Tosu
    Japan - League Cup Grp. D
    12/08 Kashiwa Reysol 3:1 Oita Trinita
    12/08 Shonan Bellmare 1:2 Gamba Osaka
    Japan - Nadeshiko League 1
    08/08 Iga Kunoichi (w) 3:1 Nojima (w)
    09/08 Vegalta Sendai (w) 2:2 INAC Leonessa (w)
    09/08 Urawa Red Diamonds (w) 0:1 Cerezo Osaka (w)
    09/08 NTV Beleza (w) 2:2 Albirex Niigata (w)
    10/08 JEF United Chiba (w) 0:0 Ehime FC (w)
    Result Only Nojima (w) 07:00 INAC Leonessa (w)
    Result Only Cerezo Osaka (w) 08:30 NTV Beleza (w)
    Result Only Ehime FC (w) 09:00 Urawa Red Diamonds (w)
    Result Only Albirex Niigata (w) 09:00 Iga Kunoichi (w)
    Result Only Vegalta Sendai (w) 06:30 JEF United Chiba (w)
    Japan - Nadeshiko League 2
    08/08 Parceiro Nagano (w) 1:1 Setagaya Sfida (w)
    08/08 Yamato Sylphid (w) 0:0 Harima (w)
    08/08 Jumonji Ventus (w) 2:2 Bunnys Kyoto (w)
    09/08 Yokohama FC (w) 3:0 Nittaidai FC (w)
    09/08 Orca Kamogawa (w) 2:2 AS Elfen (w)
    15/08 Bunnys Kyoto (w) 0:3 Orca Kamogawa (w)
    15/08 Nittaidai FC (w) 1:3 Parceiro Nagano (w)
    Result Only Harima (w) 06:30 Jumonji Ventus (w)
    Result Only Setagaya Sfida (w) 08:00 Yamato Sylphid (w)
    Result Only AS Elfen (w) 09:00 Yokohama FC (w)
    < Score Ticker
    X