<
    >
    Show Leagues >
    Algeria - Cup
    Result Only CRB Adrar 13:00 AS Ain Mlila
    Angola - Girabola Angola - Girabola League table
    Result Only Petro de Luanda 16:30 Wiliete SC
    Result Only Interclube 14:00 Sagrada Esperanca
    Result Only Academica do Lobito 14:00 1º de Maio
    Result Only Onze Bravos 14:00 Desportivo Huila
    Result Only Recreativo da Caala 14:00 Santa Rita
    Result Only Primeiro de Agosto 14:00 Progresso
    Result Only Cuando Cubango 14:00 Ferroviario de Maputo
    Result Only Recreativo do Libolo 14:00 Sporting de Cabinda
    Argentina - Copa Argentina
    Result Only Sansinena Social y Deportivo 20:30 Club Villa Mitre
    Result Only Huracán Las Heras 21:00 CD Maipu
    Argentina - Reserve League Argentina - Reserve League League table
    Result Only Independiente Reserve 12:00 River Plate Reserve
    Australia - A-League Australia - A-League League table
    Melbourne Heart 08:30 Newcastle Jets
    FT Brisbane Roar 1:0 Wellington Phoenix
    Australia - W-League Australia - W-League League table
    Result Only Adelaide United (w) 08:30 Melbourne Victory (w)
    FT Melbourne City (w) 2:0 Newcastle Jets (w)
    Australia - Y-League Group B Australia - Y-League Group B League table
    Result Only Western Sydney Wanderers U21 07:00 Sydney FC U21
    Belgium - First Amateur Division Belgium - First Amateur Division League table
    Result Only Dender 19:00 Deinze
    Result Only Lierse Kempenzonen 19:00 Seraing United
    Result Only Patro Eisden 19:00 Thes Sport
    Result Only Chatelet SC 19:00 Tubize
    Result Only RWDM Brussels FC 19:00 Sint-Eloois-Winkel
    Belgium - First Division A Belgium - First Division A League table
    Eupen 17:00 Charleroi
    Gent 19:30 Mouscron-Peruwelz
    Sint-Truiden 19:00 Kortrijk
    Oostende 19:00 RS Waasland-Beveren
    Belgium - First Division B 2nd Stage Belgium - First Division B 2nd Stage League table
    Beerschot-Wilrijk 19:30 St. Gilloise
    Roeselare 16:00 Virton
    Benin - Championnat National Benin - Championnat National League table
    Result Only ASPAC 15:00 JA Cotonou
    Result Only Pantheres 15:00 Dynamo Unacob
    Result Only Tonnerre 15:00 JSP
    Result Only Ayema 15:00 Energie FC
    Botswana - Premier League Botswana - Premier League League table
    Result Only Notwane FC 13:30 Gaborone United
    Result Only Galaxy 13:30 Sharps Shooting Stars
    Result Only BR Highlanders 13:30 Morupule Wanderers
    Result Only Botswana Defence Force XI FC 13:30 Orapa United
    Result Only Tafic 14:00 Extension Gunners
    Brazil - Carioca 2nd Stage Relegation Group Brazil - Carioca 2nd Stage Relegation Group League table
    Result Only Friburguense RJ 18:00 America RJ
    Result Only Americano RJ 18:00 Nova Iguacu RJ
    Brazil - Carioca Taca Guanabara Brazil - Carioca Taca Guanabara League table
    Result Only Volta Redonda RJ 21:00 Botafogo RJ
    Result Only Resende RJ 19:30 Boavista RJ
    Result Only Madureira 19:00 Portuguesa RJ
    Result Only Macae RJ 19:00 Flamengo RJ
    Brazil - Cearense 1st Group Stage Brazil - Cearense 1st Group Stage League table
    Result Only Uniclinic AC 19:30 Guarany SC
    Result Only Floresta EC 18:30 Pacajus SC
    Brazil - Paraense Brazil - Paraense League table
    Result Only Independente PA 18:30 Castanhal EC
    Brazil - Paranaense Brazil - Paranaense League table
    Result Only CE Uniao 20:00 Atletico PR
    Brazil - Pernambucano Brazil - Pernambucano League table
    Result Only Santa Cruz PE 22:00 Petrolina SFC
    Brazil - Piauiense Brazil - Piauiense League table
    Result Only Piaui EC 19:00 4 De Julho
    FT Picos PI 2:1 River AC
    Brazil - Sao Paulo Youth Cup Final Stage
    Result Only Vasco da Gama U20 20:00 Gremio U20
    FT Corinthians U20 1:0 Atletico PR U20
    Brazil - Sergipano 1st Group Stage Brazil - Sergipano 1st Group Stage League table
    Result Only Lagarto 18:30 America EC
    Result Only Freipaulistano 19:00 AD Confianca
    Burkina Faso - Premier League Burkina Faso - Premier League League table
    Postponed Majestic 15:30 Ouagadougou
    Postponed Police 15:30 Salitas FC
    Postponed Douanes 15:30 ASEC-K
    Postponed Royal 15:30 Etoile Filante
    Postponed ASFA-Yennenga 15:30 ASFB
    Burundi - Ligue A Burundi - Ligue A League table
    Result Only Ngozi City 13:00 Athletico Olympic
    Cameroon - Elite Two Cameroon - Elite Two League table
    Cancelled New Star de Douala 23:01 Ngaoundere FC
    Result Only FAP 14:00 AS Etoa Meki
    Result Only Renaissance FC de Ngoumou 14:00 Racing
    Result Only AS Matelots 14:00 Leopard Sportif de Douala
    Result Only Les Astres 14:00 OFTA FC
    Result Only Unisport de Bafang 14:00 Stade de Bertoua
    Result Only Foncha Street Bamenda 14:00 Dynamo de Douala FC
    Chile - Copa Chile
    Universidad Catolica 21:00 Colo Colo
    Costa Rica - Liga de Ascenso Clausura Grp. B Costa Rica - Liga de Ascenso Clausura Grp. B League table
    Result Only Puerto Golfito 17:00 Santa Ana
    Result Only Futbol Consultants 21:00 Curridabat
    Result Only Sporting San Jose 21:00 Puma Generalena
    Cyprus - 1. Division Cyprus - 1. Division League table
    Postponed Doxa Katokopia 17:00 APOEL Nicosia
    Postponed AEK Larnakas 15:00 AEL Limassol
    Cyprus - 2. Division Group A
    Result Only Omonia Aradippou 12:30 Omonoia Psevda
    Result Only Agia Napa 12:30 Aris Limassol
    Result Only Karmiotissa 12:30 Ypsonas
    Cyprus - 2. Division Group B
    Result Only Anagennisi Derynia 12:30 Othellos Athienou
    Result Only AE Zakakiou 12:30 Ermis Aradippou
    Result Only PO Xylotympou 2006 12:30 Onisilos Sotira
    Czech Republic - Tipsport Liga Group A Czech Republic - Tipsport Liga Group A League table
    Result Only Dukla Praha 12:00 Jablonec
    Result Only Bohemians 1905 09:30 Pribram
    Czech Republic - Tipsport Liga Group B Czech Republic - Tipsport Liga Group B League table
    Result Only Mlada Boleslav 09:30 Varnsdorf
    Czech Republic - Tipsport Liga Group C Czech Republic - Tipsport Liga Group C League table
    Result Only Dunajska Streda 12:00 Brno
    Czech Republic - Tipsport Liga Group D Czech Republic - Tipsport Liga Group D League table
    Result Only Ostrava 12:00 FK Pohronie
    Result Only Prostejov 09:30 MFK Karvina
    Democratic Republic Congo - Super League Democratic Republic Congo - Super League League table
    Result Only RCK 14:30 AS Vita Club
    Result Only AS Nyuki de Butembo 14:30 Daring Club Motema Pembe
    Egypt - Premier League Egypt - Premier League League table
    El Entag El Harby 15:00 Haras El-Hedoud
    Smouha SC 17:30 Ismaily
    Enppi. 12:30 FC Masr
    England - Championship England - Championship League table
    Sheffield Wednesday 15:00 Blackburn Rovers
    Millwall 15:00 Reading
    Huddersfield Town 15:00 Brentford
    Bristol City 15:00 Barnsley
    Derby County 15:00 Hull City
    Queens Park Rangers 12:30 Leeds United
    Swansea City 15:00 Wigan Athletic
    Birmingham City 15:00 Cardiff City
    Preston North End 15:00 Charlton Athletic
    England - Combined Counties League Division One England - Combined Counties League Division One League table
    Result Only Kensington Borough 15:00 Dorking Wanderers Reserves
    Result Only Cove 15:00 Bedfont and Feltham
    Result Only British Airways 15:00 Tooting Bec
    Result Only Hayes AFC 15:00 Epsom Ewell
    Result Only Bagshot 15:00 Godalming Town
    Result Only Westside 15:00 Fleet Spurs
    Result Only Ash United 15:00 Farnham Town
    Result Only Eversley & California FC 15:00 Walton and Hersham
    Result Only FC Deportivo Galicia 15:00 Chessington Hook United
    Result Only Sandhurst Town 14:00 Jersey Bulls
    England - Combined Counties Premier League England - Combined Counties Premier League League table
    Result Only Guildford City 15:00 Ascot United
    Result Only Egham Town 15:00 Camberley Town
    Result Only Colliers Wood United 15:00 Abbey Rangers
    Result Only Molesey FC 15:00 Cobham FC
    Result Only Sheerwater 15:00 CB Hounslow United
    Result Only Banstead Athletic 15:00 Southall FC
    Result Only Sutton Common 15:00 Spelthorne Sports
    Result Only Redhill 15:00 Raynes Park Vale
    Result Only Hanworth Villa 15:00 Knaphill
    Result Only Frimley Green 15:00 Balham FC
    England - Eastern Counties League Division One North England - Eastern Counties League Division One North League table
    Result Only Felixstowe & Walton United Reserves 15:00 Downham Town
    Result Only March Town United 15:00 Cornard United
    Result Only Debenham LC 15:00 Norwich CBS
    Result Only Leiston Reserves 15:00 Ipswich Wanderers
    Result Only AFC Sudbury Reserves 15:00 Lakenheath
    Result Only Haverhill Borough 15:00 Framlingham Town
    Result Only King's Lynn Town Reserves 15:00 Mulbarton Wanderers
    Result Only Great Yarmouth Town 15:00 Needham Market Reserves
    Result Only Wisbech St Mary 15:00 Sheringham
    Result Only Fakenham Town 15:00 Diss Town
    England - Eastern Counties League Division One South England - Eastern Counties League Division One South League table
    Result Only Benfleet 15:00 Hackney Wick
    Result Only Harwich & Parkeston 15:00 Coggeshall United
    Result Only Newbury 15:00 Wivenhoe Town
    Result Only White Ensign 15:00 Wormley
    Result Only Little Oakley 15:00 Holland
    Result Only Burnham Ramblers 15:00 Barkingside
    England - Eastern Counties Premier League England - Eastern Counties Premier League League table
    Result Only Stanway Rovers FC 15:00 Wroxham
    Result Only Woodbridge Town 15:00 Norwich United
    Result Only Godmanchester Rovers 15:00 Newmarket Town
    Result Only Clacton 15:00 Long Melford
    Result Only Whitton United 15:00 Kirkley Pakefield
    Result Only Swaffham Town 15:00 Haverhill Rovers
    Result Only Thetford Town 15:00 Hadleigh United
    Result Only Mildenhall Town FC 15:00 Gorleston
    Result Only Stowmarket Town 15:00 Ely City
    England - Isthmian League England - Isthmian League League table
    Result Only Hornchurch AFC 15:00 Leatherhead
    Result Only Haringey Borough 15:00 Potters Bar Town
    Result Only Cray 15:00 Lewes
    Result Only Carshalton Athletic 15:00 Wingate and Finchley
    Result Only Bognor Regis Town 15:00 Folkestone Invicta
    Result Only Brightlingsea Regent 15:00 Worthing
    Result Only Cheshunt 15:00 Enfield Town
    Result Only East Thurrock 15:00 Kingstonian
    Result Only Bishop's Stortford 15:00 Margate
    Result Only Corinthian-Casuals 15:00 Bowers and Pitsea
    Result Only Merstham 15:00 Horsham
    England - Isthmian League Div One North England - Isthmian League Div One North League table
    Result Only Hullbridge Sports 15:00 Dereham Town
    Result Only Grays Athletic 15:00 Great Wakering Rovers
    Result Only Coggeshall Town 15:00 Aveley
    Result Only Soham Town Rangers 15:00 Sudbury AFC
    Result Only Brentwood Town 15:00 Cambridge City
    Result Only Bury Town 15:00 Felixstowe Walton United
    Result Only Witham Town 15:00 Heybridge Swifts
    Result Only Maldon and Tiptree 15:00 Tilbury
    Result Only Histon 15:00 Romford
    Result Only Basildon United 15:00 Canvey Island
    England - Isthmian League Div One South Central England - Isthmian League Div One South Central League table
    Result Only Hertford Town 15:00 Staines Town
    Result Only Chipstead 15:00 Harlow Town
    Result Only Ashford Town 15:00 Uxbridge
    Result Only Ware 15:00 Bedfont Sports
    Result Only Northwood 15:00 South Park
    Result Only Tooting and Mitcham 15:00 Romania FC
    Result Only Barking 15:00 Chalfont St Peter
    Result Only Hanwell Town 15:00 Westfield Surrey
    Result Only Marlow 15:00 Waltham Abbey
    Result Only Bracknell Town 15:00 Chertsey Town
    England - Isthmian League Div One South East England - Isthmian League Div One South East League table
    Result Only Chichester City 15:00 VCD Athletic
    Result Only Whyteleafe 15:00 Whitehawk
    Result Only Whitstable Town 15:00 East Grinstead Town
    Result Only Hastings Utd. 15:00 Haywards Heat
    Result Only Phoenix Sports 15:00 Three Bridges
    Result Only Ramsgate 15:00 Burgess Hill
    Result Only Hythe Town 15:00 Sittingbourne
    Result Only Faversham Town 15:00 Cray Valley
    Result Only Ashford United 15:00 Sevenoaks Town
    Result Only Guernsey 14:00 Herne Bay
    England - League One England - League One League table
    Milton Keynes Dons 15:00 Sunderland
    AFC Wimbledon 15:00 Peterborough United
    Gillingham 15:00 Oxford United
    Fleetwood Town 15:00 Shrewsbury Town
    Tranmere Rovers 15:00 Ipswich Town
    Cancelled Bury 15:00 Burton Albion
    Doncaster Rovers 15:00 Coventry City
    Wycombe Wanderers 15:00 Rochdale
    Rotherham United 15:00 Bristol Rovers
    Bolton Wanderers 15:00 Portsmouth
    Lincoln City 15:00 Blackpool
    Accrington Stanley 15:00 Southend United
    England - League Two England - League Two League table
    Northampton Town 15:00 Morecambe
    Bradford City 15:00 Scunthorpe United
    Grimsby Town 15:00 Exeter City
    Walsall 15:00 Crawley Town
    Forest Green Rovers 15:00 Salford City
    Plymouth Argyle 15:00 Mansfield Town
    Colchester United 15:00 Macclesfield Town
    Port Vale 15:00 Leyton Orient
    Crewe Alexandra 15:00 Cheltenham Town
    Oldham Athletic 15:00 Carlisle United
    Cambridge United 15:00 Stevenage
    Newport County 15:00 Swindon Town
    England - Midland Football League Premier England - Midland Football League Premier League table
    Result Only Gresley 15:00 Coventry United
    Result Only Worcester City 15:00 Sporting Khalsa
    Result Only Boldmere St. Michaels 15:00 Newark Flowserve
    Result Only Long Eaton United 15:00 Walsall Wood
    Result Only Selston 15:00 Racing Club Warwick FC
    Result Only Highgate United 15:00 Wulfrunians
    Result Only Haughmond 15:00 Tividale
    Result Only Coventry Sphinx 15:00 Lye Town
    Result Only South Normanton Athletic 15:00 Heather St Johns
    Result Only Romulus 15:00 Stourport Swifts
    Result Only Heather St Johns 15:00 South Normanton Athletic
    England - Midland League Division One England - Midland League Division One League table
    Result Only Lichfield City 15:00 Hinckley AFC
    Result Only Chelmsley Town 15:00 Leicester Road
    Result Only Studley FC 15:00 Stafford Town
    Result Only Cadbury Athletic 15:00 Paget Rangers
    Result Only Nuneaton Griff 15:00 GNP Sports
    Result Only Atherstone Town 15:00 Ashby Ivanhoe
    Result Only Stapenhill 15:00 Heath Hayes
    Result Only Brocton 15:00 Uttoxeter Town
    Result Only NKF Burbage 15:00 Kirby Muxloe
    Result Only Coventry Copsewood 15:00 Rocester
    England - Midland League Division Three England - Midland League Division Three League table
    Result Only Upton Town 14:00 Coventry Plumbing
    Result Only FC Shush 14:00 Welland FC
    Result Only Birmingham Tigers 14:00 Continental Star
    Postponed Enville Athletic 14:00 AFC Solihull
    Result Only Shipston Excelsior 14:00 Coventrians
    Result Only Central Ajax 14:00 Castle Vale Town
    Result Only Upton Town 14:00 AFC Solihull
    Result Only W L V Sport 14:00 Inkberrow
    England - Midland League Division Two England - Midland League Division Two League table
    Result Only FC Stratford 15:00 Barnt Green Spartak
    Result Only Northfield Town 14:00 Feckenham
    Result Only Knowle 14:00 Lane Head
    Result Only Hampton 14:00 Redditch Borough
    Result Only Boldmere Sports & Social Falcons 14:00 Fairfield Villa
    Postponed Earlswood Town 14:00 Feckenham
    Bolehall Swifts 14:00 Coton Green
    Postponed Alcester Town 14:00 Moor Green Academy
    Result Only Northfield Town 14:00 Coton Green
    England - National League England - National League League table
    Ebbsfleet United 15:00 Harrogate Town
    Wrexham 15:00 Woking
    Barnet 15:00 Dagenham and Redbridge
    Stockport County 15:00 Sutton United
    Notts County 15:00 Dover Athletic
    Barrow AFC 17:20 Bromley
    Solihull Moors 15:00 Boreham Wood
    Fylde AFC 15:00 Torquay United
    Eastleigh 15:00 Chesterfield
    Aldershot Town 15:00 Chorley
    Yeovil Town 15:00 Hartlepool United
    Halifax Town 15:00 Maidenhead United
    England - National League North England - National League North League table
    Kings Lynn 15:00 York City
    Kettering Town 15:00 Hereford FC
    Darlington 1883 15:00 Alfreton Town
    Bradford Park Avenue 15:00 Brackley Town
    Southport 15:00 Boston United
    Gateshead 15:00 Altrincham
    Curzon Ashton 15:00 Farsley Celtic
    Guiseley AFC 15:00 Gloucester City
    Telford United 15:00 Blyth Spartans
    Leamington 15:00 Chester City
    Kidderminster Harriers 15:00 Spennymoor Town
    England - National League South England - National League South League table
    Dulwich Hamlet 15:00 Chippenham Town
    Concord Rangers 15:00 Weymouth
    Chelmsford City 15:00 Eastbourne Borough
    Welling United 15:00 Hungerford Town
    Oxford City 15:00 Braintree Town
    St. Albans City 15:00 Maidstone United
    Bath City 15:00 Hemel Hempstead
    Tonbridge Angels 15:00 Hampton and Richmond
    Slough 15:00 Dartford
    Havant and Waterlooville 15:00 Wealdstone
    Dorking Wanderers 15:00 Billericay Town
    England - North West Counties League Division One North England - North West Counties League Division One North League table
    Result Only AFC Blackpool 15:00 Golcar United
    Result Only Shelley 15:00 Pilkington
    Result Only Bacup Borough 15:00 St Helens Town
    Result Only Golcar United 15:00 AFC Blackpool
    Result Only Ashton Town 15:00 Holker Old Boys
    Result Only Atherton Laburnum Rovers 15:00 Nelson FC
    Result Only Chadderton 15:00 Emley AFC
    Result Only AFC Liverpool 15:00 Cleator Moor Celtic
    Result Only Prestwich Heys 15:00 AFC Darwen
    Result Only Steeton 15:00 Daisy Hill
    Result Only Lower Breck 15:00 Garstang
    England - North West Counties League Division One South England - North West Counties League Division One South League table
    Result Only Stone Old Alleynians 15:00 West Didsbury and Chorlton
    Result Only Wythenshawe Amateurs 15:00 Ellesmere Rangers
    Result Only Alsager Town 15:00 St Martins
    Result Only Eccleshall 15:00 Maine Road
    Result Only New Mills 15:00 Wythenshawe Town
    Result Only Sandbach United 15:00 Cheadle Town
    Result Only FC Oswestry Town 13:00 Abbey Hey
    Result Only Abbey Hulton United 15:00 Barnton FC
    Result Only Stockport Town 15:00 Vauxhall Motors
    England - North West Counties League Premier England - North West Counties League Premier League table
    Result Only Hanley Town 15:00 Bootle
    Result Only Irlam 19:45 Runcorn Town
    Result Only Rylands 19:45 Padiham
    Result Only Whitchurch Alport 15:00 Longridge Town
    England - Northern Counties East Division One England - Northern Counties East Division One League table
    Result Only Brigg Town 15:00 Selby Town
    Result Only Swallownest 15:00 East Hull
    Result Only Harrogate Railway Athletic 15:00 Rossington Main
    Result Only Glasshoughton Welfare 15:00 Dronfield Town
    Result Only Nostell Miners Welfare 15:00 Winterton Rangers FC
    Result Only Hallam 15:00 Skegness Town
    Result Only Worsbrough Bridge Athletic 15:00 North Ferriby United
    Result Only Campion 15:00 Hall Road Rangers
    Result Only Parkgate 15:00 Retford
    Result Only Armthorpe Welfare 15:00 Ollerton Town
    England - Northern Counties East Premier England - Northern Counties East Premier League table
    Result Only Grimsby Borough 15:00 Thackley
    Result Only Yorkshire Amateur 15:00 Handsworth Parramore
    Result Only Garforth Town 15:00 Silsden
    Result Only Eccleshill United 15:00 Athersley Recreation
    Result Only Staveley MW 15:00 Bottesford Town
    Result Only Albion Sports 15:00 Penistone Church
    Result Only Bridlington Town 15:00 Barton Town
    Result Only Knaresborough Town 15:00 Liversedge
    Result Only Goole 15:00 Maltby Main
    Result Only AFC Mansfield 15:00 Hemsworth Miners Welfare
    England - Northern League Division One England - Northern League Division One League table
    Result Only Stockton Town 15:00 Bishop Auckland
    Result Only Northallerton Town 15:00 Seaham Red Star
    Result Only Guisborough Town 15:00 Hebburn Town
    Result Only Whickham 15:00 Sunderland RCA
    Result Only West Auckland Town 15:00 Ashington
    Result Only Newcastle Benfield FC 15:00 Penrith AFC
    Result Only Sunderland Ryhope Colliery Welfare 15:00 Whitley Bay
    Result Only Thornaby 15:00 Consett
    Postponed North Shields 15:00 West Auckland Town
    Result Only Billingham Town 14:00 Shildon
    England - Northern League Division Two England - Northern League Division Two League table
    Result Only Billingham Synthonia 15:00 Durham City
    Result Only Jarrow FC 15:00 Heaton Stannington
    Result Only Willington 15:00 West Allotment Celtic
    Result Only Birtley Town 15:00 Washington
    Result Only Crook Town AFC 15:00 Ryton & Crawcrook Albion
    Result Only Esh Winning 15:00 Sunderland West End
    Result Only Chester-le-Street Town FC 15:00 Easington Colliery
    Result Only Bedlington Terriers 15:00 Carlisle City
    Result Only Tow Law Town 15:00 Brandon United
    England - Northern Premier League England - Northern Premier League League table
    Result Only Stalybridge Celtic 15:00 Basford United
    Result Only Mickleover Sports 15:00 Grantham
    Result Only Witton Albion 15:00 Atherton Collieries
    Result Only Bamber Bridge 15:00 Buxton
    Result Only Stafford Rangers 15:00 Warrington Town
    Result Only Scarborough Athletic 15:00 Matlock Town
    Result Only Nantwich Town 15:00 Hyde FC
    Result Only Radcliffe Borough 15:00 Gainsborough Trinity
    Result Only Morpeth Town 15:00 Ashton Utd.
    Result Only Whitby Town 15:00 United of Manchester
    Result Only Lancaster 15:00 South Shields
    England - Northern Premier League Div One North West England - Northern Premier League Div One North West League table
    Result Only Workington 15:00 Marske United
    Result Only Prescot Cables 15:00 Trafford
    Result Only Pontefract Collieries 15:00 Dunston
    Result Only Clitheroe 15:00 Pickering Town CFC
    Result Only Moosley AFC 15:00 Marine
    Result Only Ossett United 15:00 City of Liverpool
    Result Only Colne 15:00 Runcorn Linnets
    Result Only Brighouse Town 15:00 Ramsbottom United
    Result Only Tadcaster Albion 15:00 Widnes FC
    England - Northern Premier League Div One South East England - Northern Premier League Div One South East League table
    Result Only Spalding United 15:00 Leek Town
    Result Only Kidsgrove Athletic 15:00 Belper Town
    Result Only Sutton Coldfield Town 15:00 Glossop North End
    Result Only Ilkeston Town 15:00 Sheffield FC
    Result Only Cleethorpes Town 15:00 Newcastle Town
    Result Only Frickley Athletic 15:00 Stamford
    Result Only Worksop Town 15:00 Market Drayton Town
    Result Only Stocksbridge Park Steels 15:00 Wisbech Town
    Result Only Carlton Town 15:00 Chasetown
    Result Only Lincoln Utd. 15:00 Loughborough Dynamo
    England - Premier League England - Premier League League table
    Southampton 15:00 Wolverhampton
    Manchester City 15:00 Crystal Palace
    Brighton and Hove Albion 15:00 Aston Villa
    Newcastle United 17:30 Chelsea
    Arsenal 15:00 Sheffield United
    Watford 12:30 Tottenham
    Norwich City 15:00 Bournemouth AFC
    West Ham United 15:00 Everton
    England - Premier League Cup Group A England - Premier League Cup Group A League table
    Result Only Swansea City U23 13:00 Charlton U23
    England - Southern Central England - Southern Central League table
    Result Only Didcot Town 15:00 Berkhamsted Town
    Result Only Aylesbury United 15:00 Biggleswade FC
    Result Only Wantage Town 15:00 Thame Utd
    Result Only AFC Dunstable 15:00 St. Neots Town
    Result Only Kidlington 15:00 Bedworth United
    Result Only North Leigh 15:00 Coleshill Town
    Result Only Welwyn Garden City 15:00 Kempston Rovers
    Result Only Halesowen Town 15:00 Daventry Town
    Result Only Yaxley 15:00 Bedford Town
    Result Only Barton Rovers 15:00 Corby Town
    England - Southern Premier Division Central England - Southern Premier Division Central League table
    Result Only Tamworth 15:00 Leiston
    Result Only Coalville 15:00 Royston Town
    Result Only Needham Market 15:00 Nuneaton Town
    Result Only Lowestoft Town 15:00 Redditch United
    Result Only Rushden and Diamonds 15:00 Stratford Town
    Result Only Banbury United 15:00 Peterborough Sports
    Result Only Alvechurch 15:00 Hednesford Town
    Result Only Kings Langley 15:00 Bromsgrove Sporting
    Result Only Stourbridge 15:00 St Ives Town
    Result Only Rushall Olympic 15:00 Hitchin Town
    Result Only Biggleswade Town 15:00 Barwell
    England - Southern Premier Division South England - Southern Premier Division South League table
    Result Only Poole Town 15:00 Weston Super Mare
    Result Only Hendon 15:00 Gosport Borough
    Result Only Hartley Wintney 15:00 Metropolitan Police
    Result Only Walton Casuals 15:00 Yate Town
    Result Only Taunton Town 15:00 Wimborne Town
    Result Only Truro City 15:00 Chesham Utd.
    Result Only Blackfield Langley 15:00 Harrow Borough
    Result Only Hayes and Yeading United 15:00 Dorchester Town
    Result Only Merthyr Town 15:00 Farnborough
    Result Only Salisbury 15:00 Swindon Supermarine
    Result Only Beaconsfield Sycob 15:00 Tiverton
    England - Southern South England - Southern South League table
    Result Only Evesham 15:00 Cinderford Town
    Result Only Basingstoke Town 15:00 Totton
    Result Only Barnstaple Town 15:00 Willand Rovers
    Result Only Thatcham Town 15:00 Melksham Town
    Result Only Highworth Town 15:00 Winchester City
    Result Only Paulton 15:00 Larkhall Athletic
    Result Only Sholing 15:00 Moneyfields
    Result Only Mangotsfield Utd. 15:00 Slimbridge
    Result Only Frome Town 15:00 Cirencester Town
    Result Only Bristol Manor Farm 15:00 Bideford
    England - Spartan South Midlands League Division One England - Spartan South Midlands League Division One League table
    Result Only Amersham Town 15:00 Brimsdown
    Result Only Winslow United 15:00 Bedford FC
    Result Only London Lions 15:00 Milton Keynes Robins
    Result Only Enfield Borough 15:00 Hillingdon Borough
    Result Only Broxbourne Borough 15:00 Stotfold FC
    Result Only New Salamis 15:00 Shefford Town and Campton
    Postponed Buckingham Athletic 15:00 London Tigers
    Cancelled St Panteleimon 15:00 Wodson Park
    Postponed Buckingham Athletic 15:00 London Lions
    England - Spartan South Midlands League Division Two England - Spartan South Midlands League Division Two League table
    Unite MK 15:00 MK Galacticos
    Result Only Tring Corinthians 14:00 Codicote
    Postponed Old Bradwell United 14:00 Totternhoe
    Result Only Bovingdon 14:00 The 61 FC (Luton)
    Result Only Mursley United 14:00 New Bradwell St Peter
    Result Only Aston Clinton 14:00 Berkhamsted Raiders
    Result Only Pitstone & Ivinghoe 14:00 Buckingham United
    England - Spartan South Midlands League Premier England - Spartan South Midlands League Premier League table
    Result Only London Colney 15:00 Harpenden Town
    Result Only Broadfields United 15:00 Biggleswade United
    Result Only Oxhey Jets 15:00 Edgware Town
    Result Only Aylesbury Vale Dynamos 15:00 North Greenford United
    Result Only Newport Pagnell Town 15:00 Harefield United
    Result Only Harpenden Town 15:00 Potton United
    Result Only Leverstock Green 15:00 Leighton Town
    Result Only Eynesbury Rovers 15:00 Colney Heath
    Result Only Tring Athletic 15:00 Arlesey Town
    Result Only Baldock Town 15:00 Wembley
    England - U18 Premier League North England - U18 Premier League North League table
    Result Only Middlesbrough U18 13:00 Derby County U18
    Result Only Man Utd U18 11:00 Liverpool U18
    Result Only Stoke City U18 11:00 Blackburn U18
    Result Only Newcastle U18 11:00 West Brom U18
    Result Only Everton U18 11:00 Man City U18
    England - U18 Premier League South England - U18 Premier League South League table
    Result Only Fulham U18 12:00 Leicester City U18
    Result Only Aston Villa U18 12:00 Chelsea U18