<
    >
    X
    Show Leagues >
    Portugal - Campeonato de Portugal Group A
    17/10 Merelinense 2:0 Vianense
    18/10 Cerveira 0:1 Montalegre
    18/10 Mirandela 1:1 Aguia FC Vimioso
    18/10 Pedras Salgadas 1:2 Braganca
    18/10 Vidago FC 0:0 Vilaverdense
    18/10 Braga B 5:1 Maria da Fonte
    Result Only Braganca 11:00 Mirandela
    Result Only Vilaverdense 14:00 Pedras Salgadas
    Result Only Montalegre 14:00 Merelinense
    Result Only Maria da Fonte 15:00 Vidago FC
    Result Only Vianense 15:00 Braga B
    Result Only Aguia FC Vimioso 15:00 Cerveira
    Portugal - Campeonato de Portugal Group B
    16/10 Felgueiras 1:2 Brito FC
    17/10 Berco SC 3:2 AR Sao Martinho
    Cancelled Vitoria Guimaraes B 14:00 Aves
    18/10 Rio Ave B 1:0 Camacha
    Result Only Mondinense 14:00 Tirsense
    18/10 Fafe 2:1 Pevidem
    Result Only AR Sao Martinho 13:00 Rio Ave B
    Result Only Pevidem 14:00 Berco SC
    Result Only Camacha 16:00 Vitoria Guimaraes B
    Result Only Tirsense 12:00 Fafe
    Result Only Aves 15:00 Felgueiras
    Result Only Brito FC 15:00 Mondinense
    Portugal - Campeonato de Portugal Group C
    18/10 Gondomar 3:0 Amarante
    18/10 Coimbroes 0:0 Vila Real
    18/10 Uniao Madeira 1:3 Trofense
    18/10 Pedras Rubras 2:1 Paredes
    18/10 Camara de Lobos 0:4 Leca FC
    Result Only Maritimo B 15:00 SC Salgueiros
    Result Only Paredes 14:00 Uniao Madeira
    Result Only Vila Real 11:00 Maritimo B
    Result Only SC Salgueiros 11:00 Camara de Lobos
    Result Only Trofense 15:00 Gondomar
    Result Only Leca FC 15:00 Pedras Rubras
    Result Only Amarante 15:00 Coimbroes
    Portugal - Campeonato de Portugal Group D
    Result Only Lusitania 14:00 Valadares Gaia
    18/10 Lusitano FCV 1:1 Anadia
    18/10 Espinho 0:3 Canelas 2010
    18/10 Sao Joao Ver 7:0 Vila Cortez
    18/10 AD Castro Daire 1:0 RD Agueda
    18/10 Beira Mar 2:0 Sanjoanense
    Result Only RD Agueda 19:15 Espinho
    Result Only Canelas 2010 15:00 Lusitania
    Result Only Anadia 15:00 Sao Joao Ver
    Result Only Valadares Gaia 15:00 Lusitano FCV
    Result Only Sanjoanense 15:00 AD Castro Daire
    Result Only Vila Cortez 15:00 Beira Mar
    Portugal - Campeonato de Portugal Group E
    17/10 Uniao Leiria 1:1 ARC Oleiros
    18/10 Sertanense 2:0 GRAP
    18/10 Mortagua 1:1 Oliv. Hospital
    18/10 Condeixa 2:2 Alcains
    18/10 Marinhense 1:0 Benfica Castelo Branco
    18/10 Vitoria de Sernache 1:1 Carapinheirense
    Result Only Carapinheirense 15:00 Sertanense
    Result Only Alcains 15:00 Uniao Leiria
    Result Only Benfica Castelo Branco 15:00 Vitoria de Sernache
    Result Only ARC Oleiros 15:00 Marinhense
    Result Only GRAP 15:00 Mortagua
    Result Only Oliv. Hospital 15:00 Condeixa
    Portugal - Campeonato de Portugal Group F
    18/10 FC Alverca 3:0 Santarem FC
    18/10 Pero Pinheiro 1:0 Uniao FC Almeirim
    18/10 1.Dezembro 1:1 Lourinhanense
    18/10 Loures 3:0 Fatima
    18/10 Caldas 1:3 Sacavenense
    Result Only Torreense 19:00 Sintrense
    Result Only Sintrense 14:00 Loures
    Result Only Uniao FC Almeirim 14:00 Caldas
    Result Only Santarem FC 15:00 1.Dezembro
    Result Only Sacavenense 15:00 Torreense
    Result Only Fatima 15:00 FC Alverca
    Result Only Lourinhanense 15:00 Pero Pinheiro
    Result Only Loures 15:00 FC Alverca
    Portugal - Campeonato de Portugal Group G
    17/10 Real SC 1:1 Sintra Football
    18/10 Oriental Dragon 0:0 Sporting CP B
    Result Only Belenenses SAD B 14:00 Olimpico do Montijo
    18/10 Oriental 0:1 Rabo Peixe
    18/10 Olimpico do Montijo 1:0 Belenenses SAD B
    18/10 Fontinhas FC 2:2 Ideal
    18/10 Praiense 0:0 Fabril Barreiro
    Result Only Olimpico do Montijo 14:00 Fontinhas FC
    Result Only Rabo Peixe 16:00 Praiense
    Result Only Sporting CP B 15:00 Belenenses SAD B
    Result Only Sintra Football 15:00 Oriental
    Result Only Fabril Barreiro 15:00 Oriental Dragon
    Result Only Ideal 16:00 Real SC
    Portugal - Campeonato de Portugal Group H
    18/10 Moura 2:2 Juventude Evora
    18/10 Pinhalnovense 1:1 Amora
    18/10 Olhanense 2:1 Louletano
    18/10 Moncarapachense 0:1 Vitoria Setubal
    18/10 Esperanca de Lagos 3:0 Aljustrelense
    Result Only Vitoria Setubal 20:00 Juventude Evora
    Result Only Louletano 16:00 Pinhalnovense
    Result Only Vitoria Setubal 20:00 Esperanca de Lagos
    Result Only Juventude Evora 15:00 Moncarapachense
    Result Only Amora 15:00 Lusitano Evora
    Result Only Aljustrelense 15:00 Olhanense
    Portugal - Liga Revelacao U23 Group Norte
    16/10 Sporting Braga U23 2:1 Rio Ave U23
    17/10 Academica U23 1:2 Leixoes U23
    20/10 Boavista U23 1:3 Famalicao U23
    Result Only Vitoria Guimaraes U23 10:00 Sporting Braga U23
    Result Only Rio Ave U23 10:00 Academica U23
    Result Only Leixoes U23 10:00 Boavista U23
    Portugal - Liga Revelacao U23 Group Sul
    16/10 Portimonense U23 1:3 Sporting CP U23
    17/10 Belenenses U23 1:3 Marítimo U23
    17/10 Benfica U23 4:1 Cova da Piedad U23
    Result Only Estoril U23 14:00 Benfica U23
    Result Only Marítimo U23 10:00 Portimonense U23
    Result Only Cova da Piedad U23 10:00 Belenenses U23
    Result Only Sporting CP U23 15:00 Marítimo U23
    Portugal - Primeira Liga
    17/10 Maritimo 1:2 Portimonense
    17/10 Gil Vicente 1:1 Tondela
    17/10 Braga 2:1 Nacional
    17/10 Sporting Lisbon 2:2 FC Porto
    18/10 Belenenses 0:0 Moreirense
    18/10 Pacos Ferreira 2:1 Santa Clara
    18/10 Farense 3:3 Famalicao
    18/10 Rio Ave 0:3 Benfica
    19/10 Boavista 0:1 Vitoria Guimaraes
    Tondela 19:30 Portimonense
    Nacional 14:30 Pacos Ferreira
    Santa Clara 17:00 Sporting Lisbon
    FC Porto 19:30 Gil Vicente
    Moreirense 15:00 Maritimo
    Farense 15:00 Rio Ave
    Famalicao 17:30 Boavista
    Vitoria Guimaraes 20:00 Braga
    Benfica 20:15 Belenenses
    Sporting Lisbon 21:45 Gil Vicente
    Portugal - Segunda Liga
    16/10 Leixoes 3:1 Varzim
    17/10 Arouca 1:0 Benfica B
    17/10 Casa Pia 2:1 Porto B
    17/10 Mafra 2:0 Vizela
    18/10 Academica Coimbra 2:1 Penafiel
    18/10 Sporting Covilha 2:2 Vilafranquense
    18/10 Viseu 0:2 Cova da Piedade
    20/10 Chaves 0:2 Oliveirense
    20/10 Estoril 3:3 Feirense
    Penafiel 17:30 Arouca
    Vizela 10:00 Academica Coimbra
    Porto B 14:00 Chaves
    Vilafranquense 14:00 Casa Pia
    Cova da Piedade 14:00 Leixoes
    Benfica B 16:00 Viseu
    Varzim 11:15 Estoril
    Oliveirense 15:00 Sporting Covilha
    Feirense 18:30 Mafra
    Portugal - Taca de Portugal
    21/10 Tirsense 2:3 Olimpico do Montijo
    Vilaverdense 15:00 Lourinhanense
    Felgueiras 15:00 Valadares Gaia
    Pedras Rubras 15:00 SC Salgueiros
    ADC Rebordelo 15:00 Varzim
    Vitoria Setubal 18:00 Viseu
    < Score Ticker
    X