<
    >
    X
    Show Leagues >
    Romania - Cup
    Postponed Viitorul Selimbar 10:00 Universitatea Cluj
    20/10 Olt Slatina 0:0 Turnu Magurele
    20/10 Soimii Lipova 0:1 Ripensia Timisoara
    20/10 Progresul Spartac 2:2 Rapid Bucuresti
    20/10 ACSO Filiasi 0:4 FC U Craiova 1948 SA
    21/10 CSC Ghiroda si Giarmata Vii 3:3 Poli Timişoara
    21/10 Braila CF 1:2 Gloria Buzau
    21/10 Viitorul Daesti 1:1 Energeticianul
    21/10 Husana Husi 1:0 Csm Focsani
    21/10 Concordia Chiajna 1:0 Dacia Mioveni
    21/10 Somuz Falticeni 0:4 Ceahlaul Piatra-Neamt
    21/10 Metaloglobus 1:1 Petrolul 52
    21/10 Steagul Rosu Municipal Brasov 0:0 Csikszereda
    21/10 Mostiştea Ulmu 1:2 Dunarea Calarasi
    21/10 Sanmartin 4:3 Comuna Recea
    21/10 Axiopolis 0:0 Farul Constanta
    Romania - Liga Elitelor U19 East
    Result Only Concordia Chiajna U19 09:00 Viitorul U19
    24/10 Petrolul 52 U19 1:2 Voluntari U19
    25/10 Academica Clinceni U19 4:2 Dinamo Bucureşti U19
    Result Only FCSB U19 11:00 Concordia Chiajna U19
    25/10 Kids Tampa Brasov U19 3:0 Sport Bucureşti U19
    Postponed Sfantu Gheorghe U19 11:00 Botosani U19
    Result Only Viitorul U19 11:00 Iolanda Balaş U19
    Result Only Viitorul U19 11:00 Voluntari U19
    Result Only Sfantu Gheorghe U19 11:00 Kids Tampa Brasov U19
    Result Only Sport Bucureşti U19 11:00 Viitorul U19
    Result Only Iolanda Balaş U19 11:00 FCSB U19
    Result Only Concordia Chiajna U19 11:00 Petrolul 52 U19
    Result Only Voluntari U19 11:00 Academica Clinceni U19
    Result Only Botosani U19 11:00 Dinamo Bucureşti U19
    Romania - Liga Elitelor U19 West
    24/10 CFR Cluj U19 6:0 U Craiova 1948 U19
    24/10 Timisoara U19 3:0 Academia G. Popescu U19
    24/10 Universitatea Craiova U19 7:2 Banatul Timișoara U19
    Result Only Csikszereda U19 09:00 Ripensia Timisoara U19
    25/10 UTA Arad U19 7:1 Bihor Oradea U19
    Postponed Gaz Metan Medias U19 11:00 Universitatea Cluj U19
    Result Only Universitatea Cluj U19 09:00 Banatul Timișoara U19
    Result Only Gaz Metan Medias U19 11:00 Academia G. Popescu U19
    Result Only CFR Cluj U19 11:00 Csikszereda U19
    Result Only Bihor Oradea U19 11:00 Timisoara U19
    Result Only Academia G. Popescu U19 11:00 CFR Cluj U19
    Result Only U Craiova 1948 U19 11:00 Csikszereda U19
    Result Only Banatul Timișoara U19 11:00 Ripensia Timisoara U19
    Result Only Universitatea Craiova U19 11:00 Gaz Metan Medias U19
    Result Only Universitatea Cluj U19 11:00 UTA Arad U19
    Romania - Liga I
    19/10 Voluntari 0:2 Viitorul Constanta
    19/10 FC Academica Clinceni 0:2 Steaua Bucuresti
    23/10 Gaz Metan Medias 1:2 Botosani
    23/10 CS U Craiova 0:1 FC Academica Clinceni
    24/10 UTA Arad 1:0 Chindia Targoviste
    24/10 Astra Giurgiu 4:0 Iasi CSMS
    24/10 Sepsi 2:0 Dinamo Bucuresti
    25/10 Viitorul Constanta 2:2 Arges FC
    25/10 Voluntari 0:1 CFR Cluj
    26/10 Steaua Bucuresti 5:0 Hermannstadt
    Arges FC 16:00 Voluntari
    Dinamo Bucuresti 19:00 Astra Giurgiu
    FC Academica Clinceni 10:30 Sepsi
    Botosani 17:00 UTA Arad
    Hermannstadt 19:30 CS U Craiova
    Iasi CSMS 16:00 Viitorul Constanta
    CFR Cluj 19:00 Gaz Metan Medias
    Romania - Liga II
    24/10 ASU Poli 1:0 CSM Slatina
    24/10 Aerostar Bacau 2:3 Comuna Recea
    24/10 Turris Oltul 4:1 CSM Scolar Resita
    24/10 Pandurii 1:2 Ripensia Timisoara
    24/10 Metaloglobus 2:1 FK Csikszereda Miercurea Ciuc
    24/10 Unirea Slobozia 2:2 Dunarea Calarasi
    Postponed Gloria Buzau 08:00 ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
    24/10 Concordia Chiajna 1:2 Farul Constanta
    25/10 Petrolul 0:1 FC U Craiova 1948 SA
    26/10 Dacia Mioveni 0:1 Universitatea Cluj
    Result Only Pandurii 10:00 Farul Constanta
    Result Only Gloria Buzau 10:00 FK Csikszereda Miercurea Ciuc
    Result Only ASU Poli 10:00 Dunarea Calarasi
    Result Only Aerostar Bacau 10:00 ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
    Result Only Petrolul 13:00 CSM Slatina
    Result Only Rapid Bucuresti 16:30 Dacia Mioveni
    Result Only Ripensia Timisoara 09:00 Turris Oltul
    Result Only CSM Scolar Resita 09:00 Concordia Chiajna
    Result Only Comuna Recea 09:00 ASU Poli
    Result Only CSM Slatina 09:00 Gloria Buzau
    Result Only ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu 09:00 Unirea Slobozia
    Result Only Dunarea Calarasi 09:00 Metaloglobus
    Result Only FK Csikszereda Miercurea Ciuc 09:00 Pandurii
    Result Only FC U Craiova 1948 SA 17:00 Aerostar Bacau
    Result Only Rapid Bucuresti 17:00 Universitatea Cluj
    Result Only Farul Constanta 09:30 Dacia Mioveni
    Romania - Liga III Serie 1
    24/10 Bucovina Radauti 2:2 Somuz Falticeni
    24/10 Ceahlaul Piatra-Neamt 2:0 Husana Husi
    24/10 Stiinta Miroslava 3:0 Bradu Borca
    Result Only Rapid Suceava 12:00 SJ Vaslui
    24/10 Pascani 0:3 Dante Botosani
    Result Only Rapid Suceava 14:00 Bucovina Radauti
    Result Only Dante Botosani 14:00 Somuz Falticeni
    Result Only Pascani 14:00 Rapid Suceava
    Result Only SJ Vaslui 14:00 Stiinta Miroslava
    Result Only Bradu Borca 14:00 Ceahlaul Piatra-Neamt
    Result Only Husana Husi 14:00 Bucovina Radauti
    Romania - Liga III Serie 10
    24/10 Somesul Dej 2:0 Progresul Şomc
    24/10 Oradea 1:0 Sanmartin
    24/10 CS Minaur Baia Mare 2:1 Gloria Bistrita
    24/10 Zalau 4:2 Sportul Simleu
    Result Only Luceafarul Oradea 12:00 CSM Satu Mare
    Result Only Zalau 14:00 CS Minaur Baia Mare
    Result Only Oradea 14:00 CSM Satu Mare
    Result Only Progresul Şomc 14:00 Luceafarul Oradea
    Result Only CSM Satu Mare 14:00 Zalau
    Result Only Sportul Simleu 14:00 CS Minaur Baia Mare
    Result Only Sanmartin 14:00 Gloria Bistrita
    Result Only Oradea 14:00 Somesul Dej
    Romania - Liga III Serie 2
    24/10 Faurei 1:0 Ramnicu Sarat
    24/10 Csm Focsani 0:1 Avantul Valea Marului
    24/10 Viitorul Ianca 4:2 Sporting Liesti
    24/10 Braila CF 3:2 Otelul Galati
    24/10 CSM Bacau 1:0 Chiscani
    Result Only Avantul Valea Marului 14:00 Faurei
    Result Only Ramnicu Sarat 14:00 CSM Bacau
    Result Only Chiscani 14:00 Braila CF
    Result Only Sporting Liesti 14:00 Otelul Galati
    Result Only Viitorul Ianca 14:00 Csm Focsani
    Romania - Liga III Serie 3
    Result Only Agricola Borcea 12:00 Oltenita
    Result Only Axiopolis 12:00 Inainte Modelu
    24/10 Mostiştea Ulmu 2:0 Popesti Leordeni
    24/10 Gloria Albesti 0:1 Recolta Gheorghe
    Result Only Afumaţi 12:00 Viitorul II
    Result Only Viitorul II 14:00 Agricola Borcea
    Result Only Gloria Albesti 14:00 Mostiştea Ulmu
    Result Only Popesti Leordeni 14:00 Axiopolis
    Result Only Inainte Modelu 14:00 Agricola Borcea
    Result Only Oltenita 14:00 Afumaţi
    Result Only Recolta Gheorghe 14:00 Viitorul II
    Romania - Liga III Serie 4
    23/10 Balotesti CS 1:2 Steaua Bucuresti II
    Result Only Concordia Chiajna II 12:00 Voluntari B
    Result Only Metalul Buzu 12:00 Progresul Spartac
    24/10 Tunari 0:1 Dinamo Bucuresti 2
    24/10 Rapid Bucuresti II 0:1 CSA Steaua Bucuresti
    Result Only CSA Steaua Bucuresti 14:00 Voluntari B
    Result Only Voluntari B 14:00 Steaua Bucuresti II
    Result Only Concordia Chiajna II 14:00 Rapid Bucuresti II
    Result Only CSA Steaua Bucuresti 14:00 Tunari
    Result Only Dinamo Bucuresti 2 14:00 Metalul Buzu
    Result Only Progresul Spartac 14:00 Balotesti CS
    Romania - Liga III Serie 5
    23/10 Kids Tampa Brasov 0:2 Targu Secuiesc
    24/10 Steagul Rosu Municipal Brasov 2:2 Blejoi Vispeşti
    24/10 Plopeni 1:1 Corona Brasov
    Result Only Odorheiu Secuiesc 12:00 Sepsi II
    24/10 CS Olimpic Cetate 5:1 Astra Giurgiu II
    Result Only Sepsi II 14:00 Plopeni
    Result Only Corona Brasov 14:00 Steagul Rosu Municipal Brasov
    Result Only Blejoi Vispeşti 14:00 Kids Tampa Brasov
    Result Only Astra Giurgiu II 14:00 Targu Secuiesc
    Result Only CS Olimpic Cetate 14:00 Odorheiu Secuiesc
    Romania - Liga III Serie 6
    23/10 Vediţa Coloneşti 4:2 CS U Craiova II
    23/10 Flacara Moreni 2:0 Academica Clinceni II
    23/10 Alexandria FCM 0:2 Unirea Bascov
    24/10 ACSO Filiasi 2:0 Sporting Rosiori
    24/10 FC Aninoasa 2:2 Petrolul Potcoava
    Result Only Alexandria FCM 14:00 FC Aninoasa
    Result Only Petrolul Potcoava 14:00 Flacara Moreni
    Result Only Academica Clinceni II 14:00 ACSO Filiasi
    Result Only Sporting Rosiori 14:00 Vediţa Coloneşti
    Result Only Unirea Bascov 14:00 CS U Craiova II
    Romania - Liga III Serie 7
    Result Only Viitorul Selimbar 12:00 Jiul Petrosani
    23/10 Cetate Deva 0:0 Flacara Horezu
    Result Only Minerul Costesti 10:00 Gaz Metan Medias B
    24/10 Gilortul Targu Carbunesti 0:0 Hermannstadt B
    24/10 Viitorul Daesti 0:1 Magura Cisnadie
    Result Only Cetate Deva 13:00 Magura Cisnadie
    Result Only Gaz Metan Medias B 13:00 Flacara Horezu
    Result Only Hermannstadt B 13:00 Viitorul Selimbar
    Result Only Gaz Metan Medias B 14:00 Viitorul Daesti
    Result Only Magura Cisnadie 14:00 Viitorul Selimbar
    Result Only Cetate Deva 14:00 Minerul Costesti
    Result Only Jiul Petrosani 14:00 Gilortul Targu Carbunesti
    Result Only Flacara Horezu 14:00 Hermannstadt B
    Romania - Liga III Serie 8
    23/10 ACS Dumbravita 0:1 Poli Timişoara
    23/10 Fortuna Becicherecu 0:2 Avântul Periam
    24/10 Progresul Ezeris 2:3 FC Gloria Lunca Teuz Cermei
    24/10 CS Crisul Chisineu Cris 1:1 Soimii Lipova
    24/10 CSC Ghiroda si Giarmata Vii 2:6 Progresul Pecica
    Result Only CS Crisul Chisineu Cris 13:00 FC Gloria Lunca Teuz Cermei
    Result Only Avântul Periam 14:00 Progresul Ezeris
    Result Only Poli Timişoara 14:00 FC Gloria Lunca Teuz Cermei
    Result Only ACS Dumbravita 14:00 CSC Ghiroda si Giarmata Vii
    Result Only Progresul Pecica 14:00 CS Crisul Chisineu Cris
    Result Only Soimii Lipova 14:00 Fortuna Becicherecu
    Romania - Liga III Serie 9
    23/10 Ariesul Turda 1907 1:2 Sanatatea Cluj
    23/10 Avantul Reghin 5:0 Unirea Ungheni
    24/10 Hunedoara 3:3 Metalurgistul Cugir
    Postponed Industria Galda 12:00 Unirea Alba Iulia
    Result Only CS Ocna Mures 12:00 Unirea Dej
    Result Only Ariesul Turda 1907 13:00 Hunedoara
    Result Only Sanatatea Cluj 14:00 Industria Galda
    Result Only Unirea Alba Iulia 14:00 Ariesul Turda 1907
    Result Only Unirea Dej 14:00 Metalurgistul Cugir
    Result Only Sanatatea Cluj 14:00 Hunedoara
    Result Only CS Ocna Mures 14:00 Avantul Reghin
    Result Only Unirea Ungheni 14:00 Industria Galda
    < Score Ticker
    X