<
    >
    X
    Show Leagues >
    Russia - Cup Group 9
    SKA-Energiya 07:00 Rubin Kazan
    Russia - Football National League
    24/10 SKA-Energiya 2:0 Chertanovo Moskva
    24/10 FC Krasnodar II 0:0 Dynamo Bryansk
    24/10 Gazovik Orenburg 1:3 Yenisey Krasnoyarsk
    24/10 Shinnik Yaroslavl 0:3 Tekstilshchik Ivanovo
    24/10 FK Akron Tolyatti 3:4 Neftekhimik
    24/10 Volgar Gazprom 2:0 Spartak Moskva II
    24/10 FC Chayka 1:1 FC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod
    24/10 Veles Moskva 0:0 Tomsk
    24/10 Fakel 1:1 Krylya Sovetov
    24/10 Torpedo M. 2:0 Alania Vladikavkaz
    24/10 Baltika 3:2 Irtysh Omsk
    28/10 Tomsk 1:2 SKA-Energiya
    28/10 Spartak Moskva II 1:1 Yenisey Krasnoyarsk
    28/10 Tekstilshchik Ivanovo 1:3 Torpedo M.
    28/10 FC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod 0:0 Gazovik Orenburg
    28/10 Alania Vladikavkaz 5:1 FK Akron Tolyatti
    28/10 Volgar Gazprom 2:1 Fakel
    28/10 Irtysh Omsk 1:2 Veles Moskva
    28/10 Krylya Sovetov 4:1 Shinnik Yaroslavl
    28/10 Dynamo Bryansk 1:3 Baltika
    28/10 Chertanovo Moskva 1:2 FC Chayka
    28/10 Neftekhimik 5:0 FC Krasnodar II
    SKA-Energiya 05:00 Irtysh Omsk
    Yenisey Krasnoyarsk 10:00 FC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod
    FC Krasnodar II 10:00 Alania Vladikavkaz
    Shinnik Yaroslavl 11:00 Volgar Gazprom
    Gazovik Orenburg 11:00 Chertanovo Moskva
    FK Akron Tolyatti 11:00 Tekstilshchik Ivanovo
    Veles Moskva 11:00 Dynamo Bryansk
    Torpedo M. 14:00 Krylya Sovetov
    Fakel 14:00 Spartak Moskva II
    FC Chayka 14:00 Tomsk
    Baltika 15:00 Neftekhimik
    Russia - PFL Group 1
    25/10 SKA Rostov na Donu 2:2 Legion Dynamo
    25/10 FK Makhachkala 1:0 Anji Makhachkala
    25/10 FC Tuapse 3:2 Biolog Novokubansk
    25/10 FK Inter Cherkessk 0:5 Chernomorets
    25/10 Mashuk KMV 0:3 FC Yessentuki
    25/10 Druzhba Maikop 1:4 FC Krasnodar III
    25/10 FC Forte Taganrog 1:0 Kuban Kholding
    26/10 Kuban Krasnodar 2:2 Spartak Nalchik
    30/10 FC Krasnodar III 0:3 SKA Rostov na Donu
    30/10 FC Yessentuki 2:1 FC Forte Taganrog
    Biolog Novokubansk 11:00 Mashuk KMV
    Anji Makhachkala 11:00 Kuban Krasnodar
    Kuban Kholding 11:00 Druzhba Maikop
    Spartak Nalchik 12:00 FK Inter Cherkessk
    Chernomorets 12:30 FC Tuapse
    Dinamo GTS Stavropol 15:00 FK Makhachkala
    Russia - PFL Group 2
    25/10 Znamya Truda 0:1 Dolgie Prudy
    25/10 FK Leningradets 0:1 Zenit St. Petersburg II
    25/10 Kolomna 1:1 Volga Tver
    25/10 Dinamo Moskva II 2:1 Zvezda St. Petersburg
    25/10 FK Murom 3:1 Luki Energiya
    25/10 Lokomotiv Kazanka Moscow 4:0 FK Smolensk
    Postponed Rodina 10:00 Radian-Baikal Irkutsk
    Postponed Torpedo Vladimir 15:00 FC Chita
    Luki Energiya 10:00 Lokomotiv Kazanka Moscow
    Zenit St. Petersburg II 10:00 Dinamo Moskva II
    Znamya Truda 10:00 Volga Tver
    Zvezda St. Petersburg 12:00 FK Leningradets
    FK Smolensk 13:00 FK Murom
    Postponed Rodina 13:00 FC Chita
    Postponed Torpedo Vladimir 13:00 Radian-Baikal Irkutsk
    Dolgie Prudy 13:30 Kolomna
    Russia - PFL Group 3
    23/10 Strogino Moskva 3:2 Sokol
    24/10 Sakhalin 4:0 Krasnyy Smolensk
    24/10 Khimik Novomoskovsk 1:1 FK Kvant
    24/10 Znamya Noginsk 1:1 Kaluga
    24/10 Salyut Belgorod 3:3 Avangard Kursk
    24/10 Zvezda Ryazan 3:1 FK Khimki II
    24/10 Metallurg Lipetsk 7:0 Metalurg Vidnoye
    24/10 Saturn Ramenskoye 2:0 FK Fakel-M Voronezh
    29/10 Sakhalin 1:0 Zvezda Ryazan
    29/10 FK Khimki II 1:1 Khimik Novomoskovsk
    29/10 Kaluga 2:3 Salyut Belgorod
    29/10 FK Kvant 1:5 Saturn Ramenskoye
    29/10 Avangard Kursk 1:0 Strogino Moskva
    29/10 FK Fakel-M Voronezh 0:1 Znamya Noginsk
    29/10 Sokol 1:3 Metallurg Lipetsk
    29/10 Metalurg Vidnoye 1:4 Krasnyy Smolensk
    Khimik Novomoskovsk 10:00 Sakhalin
    FK Khimki II 11:00 FK Kvant
    Znamya Noginsk 11:00 Saturn Ramenskoye
    Strogino Moskva 11:00 Kaluga
    Zvezda Ryazan 13:00 Metalurg Vidnoye
    Krasnyy Smolensk 14:00 Sokol
    Metallurg Lipetsk 15:00 Avangard Kursk
    Salyut Belgorod 12:00 FK Fakel-M Voronezh
    Russia - PFL Group 4
    25/10 Zenit Izhevsk 1:3 Volna Nizhegorodskaya oblast
    Postponed Lada Tolyatti 10:00 Ural II
    25/10 Lada SOK 1:1 Chelyabinsk
    Krylya Sovetov II 11:00 Dynamo Barnaul
    25/10 KAMAZ 1:3 Volga Ulyanovsk
    25/10 Zvezda Perm 6:0 Nosta
    25/10 Tyumen 3:0 Orenburg II
    28/10 Krylya Sovetov II 2:6 Sibir Novosibirsk
    Ural II 08:00 Lada SOK
    Tyumen 09:00 Nosta
    Chelyabinsk 10:00 Lada Tolyatti
    Orenburg II 11:00 Zvezda Perm
    Volna Nizhegorodskaya oblast 13:00 KAMAZ
    Volga Ulyanovsk 14:00 Zenit Izhevsk
    Sibir Novosibirsk 11:00 Dynamo Barnaul
    Lada Tolyatti 10:00 Lada SOK
    Chelyabinsk 11:00 Ural II
    Volga Ulyanovsk 11:00 Volna Nizhegorodskaya oblast
    Nosta 11:00 Orenburg II
    Zvezda Perm 12:00 Tyumen
    Russia - Premier League
    24/10 Dynamo Moscow 3:1 Petrotrest
    24/10 Zenit St. Petersburg 1:2 Rubin Kazan
    24/10 FC Krasnodar 1:3 Spartak Moscow
    24/10 Lokomotiv Moscow 1:2 Rotor Volgograd
    25/10 Ural Sverdlovsk 0:0 Tambov FK
    25/10 Rostov 0:2 Khimki
    25/10 Terek Grozny 3:1 Ufa
    26/10 CSKA Moscow 5:1 Arsenal Tula
    Rubin Kazan 11:00 Arsenal Tula
    Spartak Moscow 13:30 Rostov
    Terek Grozny 13:30 FC Krasnodar
    Petrotrest 16:00 Lokomotiv Moscow
    Ufa 09:00 Ural Sverdlovsk
    Khimki 11:00 Zenit St. Petersburg
    Rotor Volgograd 13:30 CSKA Moscow
    Tambov FK 16:00 Dynamo Moscow
    Russia - Supreme Division Women
    30/10 CSKA Moscow (w) 1:1 FC Chertanovo (w)
    Result Only Zvezda Perm (w) 08:00 Krasnodar (w)
    Result Only Yenisey (w) 12:00 FK VDV Ryazan (w)
    Result Only Zenit (w) 15:00 Lokomotiv Moskva (w)
    Russia - Youth Championship Group A
    23/10 Akhmat Grozny U19 0:0 Spartak Moskva U19
    23/10 FK Krasnodar U19 5:1 Tambov U19
    24/10 Rotor Volgograd U19 0:1 Arsenal Tula U19
    24/10 Rostov U19 1:1 Dinamo Moskva U19
    28/10 Rotor Volgograd U19 1:1 Chertanovo U19
    28/10 Dinamo Moskva U19 4:2 Tambov U19
    28/10 Spartak Moskva U19 3:1 Sochi U19
    30/10 Akhmat Grozny U19 2:2 FK Krasnodar U19
    Result Only Arsenal Tula U19 10:00 Rostov U19
    Russia - Youth Championship Group B
    24/10 Ural U19 0:5 CSKA Moskva U19
    24/10 Khimki U19 2:1 UOR №5 U19
    24/10 Akademiya Konoplev U19 1:5 Zenit U19
    24/10 Ufa U19 0:1 Rubin Kazan U19
    24/10 Lokomotiv Moskva U19 4:0 Strogino U19
    28/10 Zenit U19 4:0 Ural U19
    28/10 Strogino U19 1:5 CSKA Moskva U19
    28/10 Akademiya Konoplev U19 0:2 Lokomotiv Moskva U19
    29/10 Ufa U19 7:6 Khimki U19
    Result Only UOR №5 U19 12:00 Rubin Kazan U19
    < Score Ticker
    X