<
    >
    Show Leagues >
    Slovakia - 1. Liga Women
    Postponed Spartak Trnava (w) 10:00 Nitra (w)
    Postponed Poprad (w) 14:00 Spartak Myjava (w)
    Postponed Slovan Bratislava (w) 08:00 Dukla Banská Bystrica (w)
    Postponed Zilina (w) 12:00 NMSK 1922 Bratislava (w)
    Postponed Trencín (w) 14:00 Partizan Bardejov (w)
    Postponed Dukla Banská Bystrica (w) 08:00 Partizan Bardejov (w)
    Postponed Spartak Trnava (w) 09:00 Trencín (w)
    Postponed Nitra (w) 13:00 Zilina (w)
    Postponed NMSK 1922 Bratislava (w) 12:30 Poprad (w)
    Postponed Spartak Myjava (w) 12:30 Slovan Bratislava (w)
    Slovakia - 2. Liga
    Postponed Partizan Bardejov 14:00 Samorin
    Postponed Liptovsky Mikulas 14:00 Skalica
    Postponed Komarno 14:00 Poprad FK
    Postponed Dukla B. Bystrica 14:00 Podbrezova
    Postponed Dubnica 14:00 Slovan Bratislava II
    Postponed Petrzalka 08:30 Puchov
    Postponed Zilina B 08:30 Kosice
    Postponed Slavoj Trebisov 13:00 Ruzomberok B
    Postponed Podbrezova 15:00 Dubnica
    Postponed Kosice 14:00 Liptovsky Mikulas
    Postponed Puchov 14:00 Slavoj Trebisov
    Postponed Poprad FK 14:00 Dukla B. Bystrica
    Postponed Skalica 17:00 Komarno
    Postponed Samorin 08:30 Zilina B
    Postponed Ruzomberok B 08:30 Partizan Bardejov
    Postponed Slovan Bratislava II 08:30 Petrzalka
    Slovakia - 3. Liga Bratislava
    Postponed MSK Senec 17:30 Inter Bratislava
    Postponed Pezinok PSC 14:00 Slovan Ivanka pri Dunaji
    Postponed Bahon 14:00 Rovinka
    Postponed Raca 08:30 MFK Rusovce
    Postponed Dunajska Luzna 13:00 Slovan Most
    Postponed Lokomotíva DNV 13:00 Malacky
    Postponed Rohoznik 13:00 Tomasov
    Postponed Kalinkovo 13:00 Bernolakovo
    Postponed MSK Senec 16:30 Raca
    Postponed Lokomotíva DNV 14:30 Bahon
    Postponed Inter Bratislava 14:30 Pezinok PSC
    Postponed Slovan Ivanka pri Dunaji 14:30 Dunajska Luzna
    Postponed Bernolakovo 14:30 MFK Rusovce
    Postponed Rovinka 14:30 Kalinkovo
    Postponed Tomasov 14:30 Malacky
    Postponed Slovan Most 14:30 Rohoznik
    Slovakia - 3. Liga Center
    Postponed Cadca 14:00 Lokomotiva Zvolen
    Postponed Rakytovce 14:00 Liptovsky Hradok
    Postponed Novohrad Lucenec 14:00 Fomat Martin
    Postponed Liptovska Stiavnica 13:00 Filakovo
    Postponed Tatran Krasno 13:00 Banik Kalinovo
    Postponed Zarnovica 13:00 Namestovo
    Postponed Oravske Vesele 13:00 Jednota Banova
    Postponed Pramen Kovacova 13:00 Rimavska Sobota
    Postponed Fomat Martin 13:30 Tatran Krasno
    Postponed Lokomotiva Zvolen 13:30 Liptovsky Hradok
    Postponed Rimavska Sobota 13:30 Cadca
    Postponed Jednota Banova 08:30 Pramen Kovacova
    Postponed Banik Kalinovo 13:30 Zarnovica
    Postponed Filakovo 13:30 Novohrad Lucenec
    Postponed Liptovska Stiavnica 13:30 Rakytovce
    Postponed Namestovo 13:30 Oravske Vesele
    Slovakia - 3. Liga East
    Postponed Spisska Nova Ves 14:00 Poprad II
    Postponed Tesla Stropkov 14:00 SK Lipany
    Postponed Humenne 14:00 Vranov MFK
    Postponed Sarisske Michalany 13:00 TJ Mlados Kalsa
    Postponed MFK Snina 13:00 Pokrok Krompachy
    Postponed Druzstevnik Plavnica 13:00 FK Svidník
    Postponed Slovan Giraltovce 13:00 Milenium
    Postponed Velke Revistia 13:00 Tatran Presov
    Postponed Tatran Presov 13:30 Humenne
    Postponed SK Lipany 13:30 MFK Snina
    Postponed Vranov MFK 13:30 Sarisske Michalany
    Postponed Poprad II 08:30 Tesla Stropkov
    Postponed FK Svidník 13:30 Slovan Giraltovce
    Postponed Pokrok Krompachy 13:30 Druzstevnik Plavnica
    Postponed TJ Mlados Kalsa 13:30 Spisska Nova Ves
    Postponed Milenium 13:30 Velke Revistia
    Slovakia - 3. Liga West
    Postponed Kalna nad Hronom 13:00 Spartak Trnava B
    Postponed Spartak Myjava 13:00 Povazska Bystrica
    Postponed Slovan Duslo Shala 13:00 Nove Mesto
    Postponed Galanta 13:00 Kovo Belusa
    Postponed Velke Ludince 13:00 Nove Zamky
    Postponed Zlate Moravce II 13:00 Gabcikovo
    Postponed Lednicke Rovne 13:00 Malzenice
    Postponed Marcelova 13:00 Nitra II
    Postponed Nitra II 13:30 Kalna nad Hronom
    Postponed Malzenice 13:30 Marcelova
    Postponed Nove Zamky 13:30 Lednicke Rovne
    Postponed Kovo Belusa 13:30 Zlate Moravce II
    Postponed Gabcikovo 13:30 Velke Ludince
    Postponed Nove Mesto 13:30 Galanta
    Postponed Povazska Bystrica 13:30 Slovan Duslo Shala
    Postponed Spartak Trnava B 13:30 Spartak Myjava
    Slovakia - Super Liga Championship Group
    Postponed Ruzomberok 15:00 Zemplin Michalovce
    Postponed Slovan Bratislava 15:00 Spartak Trnava
    Postponed Dunajska Streda 15:00 Zilina
    Slovakia - Super Liga Relegation Group
    Postponed FK Pohronie 15:00 Sered
    Postponed Senica 15:00 Nitra
    Postponed Zlate Moravce 15:00 Trencin
    Slovakia - U19 League
    Postponed Spartak Trnava U19 09:00 Poprad FK U19
    Postponed Slovan Bratislava U19 09:00 Dukla Banska Bystrica U19
    Postponed Ruzomberok U19 09:00 Podbrezova U19
    Postponed DAC Dunajska Streda U19 09:00 Nitra U19
    Postponed Zilina U19 09:00 Zemplin Michalovce U19
    Postponed Trencín U19 09:00 Senica U19
    < Score Ticker
    X

    Currently have no record for this date on this status!