<
    >
    Show Leagues >
    Slovenia - 2. SNL
    Postponed NK Dob 12:00 Krka
    Postponed Jadran Dekani 12:00 ND Beltinci
    Postponed Radomlje 12:00 KNK Fuzinar
    Postponed Triglav 12:00 Nafta
    Postponed Rudar Velenje 15:00 Primorje
    Postponed NK Brezice 17:00 NK Bilje
    Postponed Brda 13:00 Drava Ptuj
    Postponed Smartno 13:00 Krsko
    Result Only Smartno 13:00 NK Brezice
    Result Only Krsko 13:00 Drava Ptuj
    Result Only Nafta 13:00 Brda
    Result Only Primorje 13:00 Triglav
    Result Only ND Beltinci 13:00 Radomlje
    Result Only Krka 13:00 Jadran Dekani
    Result Only NK Bilje 13:00 NK Dob
    Result Only Rudar Velenje 16:00 KNK Fuzinar
    Slovenia - 3. SNL East
    Postponed Dravograd 13:00 Sampion Celje
    Postponed Dravinja 13:00 SD Videm
    Postponed Zrece 13:00 Dobrovce
    Postponed Bistrica 13:00 NK Rogaska
    Postponed Smarje pri Jelsah 13:00 Cirkulane
    Postponed Korotan Prevalje 16:00 Podvinci
    Result Only NK Rogaska 14:00 Zrece
    Result Only Dobrovce 14:00 Dravinja
    Result Only SD Videm 14:00 Dravograd
    Result Only Sampion Celje 14:00 Korotan Prevalje
    Result Only Podvinci 14:00 Smarje pri Jelsah
    Result Only Cirkulane 14:00 Bistrica
    Slovenia - 3. SNL West
    Postponed Sobec Lesce 13:00 Tolmin
    Postponed NK Postojna 13:00 Brinje-Grosuplje
    Postponed Vipava 13:00 Sencur
    Postponed MNK Izola 13:00 Zagorje
    Postponed Skofja Loka 13:00 NK Ziri
    Postponed Svoboda 13:00 Ilirija Ljubljana
    Postponed Sava Kranj 13:00 Adria
    Result Only Ilirija Ljubljana 15:00 Skofja Loka
    Result Only NK Ziri 15:00 MNK Izola
    Result Only Sencur 15:00 Zagorje
    Result Only Vipava 15:00 NK Postojna
    Result Only Brinje-Grosuplje 15:00 Sobec Lesce
    Result Only Tolmin 15:00 Sava Kranj
    Result Only Adria 15:00 Svoboda
    Slovenia - Cup
    21/10 Radomlje 3:2 Tabor Sezana
    ND Beltinci 12:00 NK Domzale
    Postponed Nafta 13:00 KNK Fuzinar
    21/10 NK Brezice 3:3 Olimpija Ljubljana
    Postponed Triglav 16:00 NK CM Celje
    21/10 Luka Koper 1:1 Aluminij
    22/10 Drava Ptuj 2:0 Mura
    Slovenia - Prva Liga
    24/10 NK CM Celje 1:1 Nova Gorica
    24/10 NK Maribor 1:1 Luka Koper
    25/10 Bravo Publikum 1:1 Aluminij
    25/10 Tabor Sezana 2:1 Olimpija Ljubljana
    25/10 NK Domzale 1:1 Mura
    Nova Gorica 15:00 Tabor Sezana
    Luka Koper 17:00 NK CM Celje
    Olimpija Ljubljana 14:45 Bravo Publikum
    Mura 16:30 NK Maribor
    Aluminij 17:00 NK Domzale
    Bravo Publikum 13:00 NK Domzale
    Mura 16:00 NK CM Celje
    Aluminij 19:15 NK Maribor
    Luka Koper 15:00 Tabor Sezana
    Nova Gorica 17:00 Olimpija Ljubljana
    < Score Ticker
    X