<
    >
    X
    Show Leagues >
    Sweden - 2. Division Norra Gotaland
    17/10 Grebbestads IF 1:1 IK Gauthiod
    17/10 Oddevold 4:0 Vanersborgs FK
    17/10 Ahlafors IF 2:1 Vargarda IK
    17/10 Vanersborgs IF 3:0 IFK Aamaal
    17/10 Savedalens IF 0:5 Lidkopings FK
    17/10 IFK Tidaholm 1:2 Nordvarmland FF
    17/10 Carlstad United 0:4 Stenungsunds IF
    Sweden - 2. Division Norra Svealand
    18/10 Enkoping 4:1 Fanna BK
    18/10 Karlbergs BK 1:2 IFK Lidingo FK
    18/10 Enskede 1:3 IFK Stocksund
    18/10 Fagersta Sodra IK 0:6 Kungsangens IF
    18/10 Hudiksvalls 3:1 Gamla Upsala
    18/10 Skiljebo SK 2:0 IFK Osteraker
    18/10 Kvarnsvedens IK 2:0 FC Stockholm
    Sweden - 2. Division Norrland
    17/10 Friska Viljor 2:1 Moron BK
    Cancelled Pitea IF 12:00 IFK Timra
    17/10 Pitea IF 4:0 Sandviks IK
    17/10 Bodens 1:1 IFK Ostersund
    17/10 Stode IF 3:2 Gotene IF
    17/10 Taftea IK 1:1 Umea FC Academy
    17/10 IFK Umea 1:2 Notvikens IK
    17/10 Skelleftea 3:0 Ytterhogdals IK
    Sweden - 2. Division Oestra Goetaland
    18/10 Osterlen FF 4:1 IFK Hassleholm
    18/10 FK Almeboda/Linneryd 2:5 Asarums IF
    18/10 Hassleholms IF 3:2 IK Tord
    18/10 Kristianstads FF 2:1 Bromölla
    Cancelled Berga IFK 12:00 Nosaby
    18/10 IFK Karlshamn 3:0 Husqvarna FF
    18/10 Syrianska 0:2 Nosaby
    18/10 Dalstorps IF 1:0 Rappe GOIF
    Sweden - 2. Division Soedra Svealand
    17/10 Atvidaberg 3:1 Arameiska-Syrianska
    17/10 Gute 2:0 Newroz FC
    17/10 Varmbols 2:2 IFK Eskilstuna
    17/10 Tyresoe 2:1 Assyriska KF i Norrkoping
    17/10 Forward 5:0 Trosa Vagnharad SK
    17/10 Assyriska 7:0 Rynninge
    17/10 Kumla IFK 5:2 Huddinge
    Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland
    18/10 Vinbergs IF 2:3 Prespa Birlik
    18/10 Eslovs BK 2:1 Angelholms FF
    18/10 FC Rosengard 6:3 Onsala BK
    18/10 BK Olympic 4:1 Assyriska BK
    18/10 IFK Malmo 2:1 Varbergs GIF FK
    18/10 Limhamn Bunkeflo IF 2:1 Halmia
    18/10 Ullareds IK 1:3 Vastra Frolunda IF
    Sweden - Allsvenskan
    17/10 Falkenbergs FF 2:1 Orebro
    18/10 IF Elfsborg 3:1 Kalmar FF
    18/10 Sirius 2:3 Ostersund
    18/10 Hammarby IF 4:2 Mjallby
    18/10 AIK Stockholm 2:0 IFK Goteborg
    18/10 Varbergs BoIS 1:3 IFK Norrkoping
    19/10 Helsingborg IF 0:0 Hacken
    19/10 Djurgarden 3:2 Malmo FF
    Djurgarden 13:00 Sirius
    Hacken 13:00 Mjallby
    Kalmar FF 13:30 Falkenbergs FF
    Ostersund 13:30 Hammarby IF
    Orebro 16:30 Helsingborg IF
    Malmo FF 16:30 IFK Goteborg
    Varbergs BoIS 18:00 IF Elfsborg
    IFK Norrkoping 18:00 AIK Stockholm
    Sweden - Allsvenskan Norra U19 2nd Stage Group A
    17/10 IFK Norrkoping U19 4:4 AIK U19
    18/10 Vasalund U19 1:3 Orebro U19
    Result Only Orebro U19 17:00 IFK Norrkoping U19
    Result Only Djurgarden U19 11:00 Vasalund U19
    Sweden - Allsvenskan Norra U19 2nd Stage Group B
    17/10 Sirius U19 1:4 Lidingo U19
    18/10 Brommapojkarna U19 1:2 Djursholm U19
    Result Only Hammarby U19 22:00 Brommapojkarna U19
    Result Only Djursholm U19 13:30 Sirius U19
    Sweden - Allsvenskan Norra U19 2nd Stage Group C
    17/10 Taby U19 2:6 GIF Sundsvall U19
    17/10 Enskede U19 0:2 Frej Täby U19
    Result Only GIF Sundsvall U19 15:00 Enskede U19
    Result Only Frej Täby U19 15:00 Taby U19
    Sweden - Allsvenskan Sodra U19 2nd Stage Group A
    17/10 Malmo FF U19 1:1 Elfsborg U19
    18/10 IFK Goteborg U19 4:0 Halmstad U19
    Result Only Hacken U19 16:00 IFK Goteborg U19
    Result Only Halmstad U19 12:00 Malmo FF U19
    Sweden - Allsvenskan Sodra U19 2nd Stage Group B
    17/10 Orgryte U19 2:0 Kalmar U19
    18/10 Trelleborgs U19 2:1 Helsingborg U19
    Result Only Oster U19 12:00 Trelleborgs U19
    Result Only Helsingborg U19 13:00 Orgryte U19
    Sweden - Allsvenskan Sodra U19 2nd Stage Group C
    17/10 Jonkopings Sodra U19 1:2 Norrby U19
    17/10 Mjallby U19 1:1 Varnamo U19
    Result Only Norrby U19 12:00 Mjallby U19
    Result Only Varnamo U19 22:00 Jonkopings Sodra U19
    Sweden - Damallsvenskan
    17/10 Djurgarden (w) 0:3 Linkoping (w)
    17/10 Vittsjo (w) 1:1 Rosengard (w)
    17/10 Uppsala (w) 0:2 Vaxjo (w)
    17/10 Kopparbergs/Goteborg (w) 1:1 KIF Orebro (w)
    18/10 Pitea IF (w) 1:0 Eskilstuna United (w)
    Postponed Umea (w) 14:00 Kristianstads DFF (w)
    Sweden - Division 1 Norra
    17/10 Taby FK 1:1 Orebro Syrianska
    17/10 Berga IFK 1:5 Vasalund IF
    17/10 Sollentuna 2:1 Karlslunds IH HFK
    17/10 Brommapojkarna 4:1 Frej
    17/10 IFK Haninge 2:1 IF Sylvia
    18/10 Gefle IF 1:1 Lulea IFK
    18/10 Nykopings 0:4 Team Thoren
    18/10 Karlstad BK 0:1 Sandvikens
    Cancelled Syrianska 12:00 Taby FK
    Result Only Lulea IFK 17:00 Team Thoren
    Result Only Orebro Syrianska 11:00 Karlslunds IH HFK
    Result Only Sandvikens 12:00 Frej
    Result Only Berga IFK 12:00 Brommapojkarna
    Result Only Taby FK 12:00 Vasalund IF
    Cancelled Sandvikens 13:00 Syrianska
    Result Only IF Sylvia 15:00 Gefle IF
    Result Only Nykopings 12:00 Sollentuna
    Result Only Lulea IFK 13:00 Karlstad BK
    Result Only Team Thoren 15:00 IFK Haninge
    Sweden - Division 1 Sodra
    17/10 Lunds BK 3:0 FK Karlskrona
    17/10 Lindome GIF 1:1 Qviding FIF
    17/10 Tvaakers IF 2:1 Skovde AIK
    17/10 Motala 3:5 Eskilsminne IF
    17/10 Landskrona BoIS 3:0 Oskarshamns
    17/10 Torns IF 2:1 IFK Varnamo
    17/10 Utsiktens 4:0 Assyriska Turab IK JKP
    18/10 Trollhattan 3:2 Linkoping City
    Result Only Landskrona BoIS 17:00 Lindome GIF
    Result Only Qviding FIF 11:00 Skovde AIK
    Result Only Eskilsminne IF 12:00 Utsiktens
    Result Only FK Karlskrona 12:00 Motala
    Result Only Linkoping City 13:00 Lunds BK
    Result Only Assyriska Turab IK JKP 13:00 Torns IF
    Result Only Lindome GIF 13:00 Landskrona BoIS
    Result Only IFK Varnamo 16:00 Oskarshamns
    Result Only Trollhattan 18:00 Tvaakers IF
    Sweden - Elitettan
    14/10 Hammarby (w) 3:0 Jitex (w)
    14/10 Kalmar (w) 0:4 AIK (w)
    14/10 Sandviken (w) 4:4 Brommapojkarna (w)
    14/10 Alingsas (w) 1:4 Moron (w)
    14/10 Bollstanas (w) 1:0 Alvsjo AIK (w)
    14/10 Lidkoping (w) 2:3 Kvarnsveden (w)
    14/10 Mallbacken (w) 1:0 Sunnana (w)
    17/10 Lidkoping (w) 1:1 Sunnana (w)
    17/10 AIK (w) 1:0 Moron (w)
    17/10 Jitex (w) 0:5 Hammarby (w)
    17/10 Alingsas (w) 7:0 Alvsjo AIK (w)
    17/10 Kalmar (w) 5:3 Sandviken (w)
    17/10 Mallbacken (w) 3:0 Brommapojkarna (w)
    18/10 Bollstanas (w) 0:2 Kvarnsveden (w)
    Result Only AIK (w) 11:00 Bollstanas (w)
    Result Only Alvsjo AIK (w) 13:00 Mallbacken (w)
    Result Only Jitex (w) 13:00 Alingsas (w)
    Result Only Kvarnsveden (w) 13:00 Sandviken (w)
    Result Only Brommapojkarna (w) 14:00 Kalmar (w)
    Result Only Sunnana (w) 12:00 Lidkoping (w)
    Result Only Moron (w) 16:00 Hammarby (w)
    Sweden - Superettan
    16/10 Umea 0:1 Trelleborg
    16/10 Akropolis IF 3:2 Eskilstuna City
    16/10 GAIS 3:3 Norrby IF
    17/10 Halmstad 2:0 IK Brage
    17/10 Osters IF 2:0 Degerfors IF
    17/10 Orgryte 1:2 Dalkurd FF
    17/10 Ljungskile SK 0:2 Vasteras
    17/10 GIF Sundsvall 3:2 Jonkoping Sodra
    Osters IF 17:00 Umea
    Norrby IF 17:00 Halmstad
    Dalkurd FF 17:00 GIF Sundsvall
    Eskilstuna City 17:00 Trelleborg
    Degerfors IF 17:00 Orgryte
    Vasteras 17:00 Akropolis IF
    IK Brage 17:00 Ljungskile SK
    Jonkoping Sodra 17:00 GAIS
    Orgryte 15:30 Osters IF
    Halmstad 15:30 Vasteras
    Eskilstuna City 13:30 Dalkurd FF
    Akropolis IF 13:30 Norrby IF
    Trelleborg 16:30 Degerfors IF
    IK Brage 18:00 Jonkoping Sodra
    Umea 18:00 GAIS
    Ljungskile SK 18:00 GIF Sundsvall
    Sweden - Svenska Cupen
    15/10 Nykopings 2:4 Ostersund
    18/10 Ekedalens SK 0:2 GAIS
    IFK Haninge 17:30 Orebro
    < Score Ticker
    X