<
    >
    Show Leagues >
    Turkey - 1. Lig
    22/10 Tuzlaspor 2:0 Ankaraspor
    22/10 Istanbulspor 2:2 Akhisar
    22/10 Menemen Belediyespor 2:1 Bursaspor
    24/10 Umraniyespor 1:1 Altınordu
    24/10 Samsunspor 4:2 Keciorengucu
    25/10 Bandirmaspor 0:3 Adanademirspor
    25/10 Ankaraspor 1:2 Balikesirspor
    25/10 Istanbulspor 3:0 Eskisehirspor
    25/10 Adanaspor 1:3 Tuzlaspor
    Postponed Altay Izmir 16:00 Giresunspor
    26/10 Boluspor 0:0 Menemen Belediyespor
    26/10 Akhisar 2:1 Bursaspor
    Tuzlaspor 16:00 Altay Izmir
    Balikesirspor 16:00 Adanaspor
    Giresunspor 10:30 Umraniyespor
    Bursaspor 13:00 Boluspor
    Menemen Belediyespor 13:00 Ankaraspor
    Altınordu 16:00 Bandirmaspor
    Keciorengucu 10:30 Istanbulspor
    Eskisehirspor 13:00 Akhisar
    Adanademirspor 16:00 Samsunspor
    Turkey - 2. Lig - Red Group
    24/10 Kirsehir Belediyesi 0:0 Etimesgut
    24/10 Bayburt 2:0 Elazigspor
    28/10 Vanspor 1:1 Bodrumspor
    28/10 Turgutluspor 2:1 Karabükspor
    28/10 Anadolu Selcukluspor 3:0 Elazigspor
    28/10 Kastamonuspor 1:0 Bayburt
    28/10 Etimesgut 2:0 Serik Belediye
    28/10 Eyupspor 1:0 Pendikspor
    28/10 Tarsus Idman Yurdu 4:0 Bugsasspor
    28/10 Kirklarelispor 0:1 Kirsehir Belediyesi
    28/10 Pazarspor 1:1 Bursa Nıluferspor
    28/10 Sakaryaspor 2:2 Sivas 4 Eylel Belediyespor
    Result Only Bugsasspor 10:00 Kirklarelispor
    Result Only Karabükspor 10:00 Etimesgut
    Result Only Sivas 4 Eylel Belediyespor 10:00 Turgutluspor
    Result Only Serik Belediye 10:00 Kastamonuspor
    Result Only Pendikspor 10:00 Tarsus Idman Yurdu
    Result Only Bayburt 10:00 Anadolu Selcukluspor
    Result Only Kirsehir Belediyesi 10:00 Vanspor
    Result Only Bodrumspor 10:00 Pazarspor
    Result Only Elazigspor 10:00 Eyupspor
    Result Only Bursa Nıluferspor 10:00 Sakaryaspor
    Turkey - 2. Lig - White Group
    28/10 Inegolspor 2:2 Afjet Afyonspor
    Postponed Sancaktepe Belediye 11:00 Sariyer
    28/10 Demirspor Ankara 0:1 Manisa BBSK
    28/10 Nigde Belediyespor 0:0 Kocaelispor
    28/10 24 Erzincanspor 2:0 Hacettepe SK
    28/10 Duzyurtspor 1:2 Usakspor
    28/10 Ergene Velimese 1:0 Corum Belediyespor
    Postponed Kahramanmaras 12:00 Zonguldak Komurspor
    28/10 Diyarbakır BB 2:1 Gumushanespor
    Result Only Usakspor 10:00 Sanliurfaspor
    Result Only Manisa BBSK 10:00 Sancaktepe Belediye
    Result Only Zonguldak Komurspor 10:00 24 Erzincanspor
    Result Only Hacettepe SK 10:00 Duzyurtspor
    Result Only Sariyer 10:00 Diyarbakır BB
    Result Only Corum Belediyespor 10:00 Demirspor Ankara
    Result Only Gumushanespor 10:00 Kahramanmaras
    Result Only Kocaelispor 16:00 Ergene Velimese
    Result Only Afjet Afyonspor 16:00 Nigde Belediyespor
    Turkey - 3. Lig Group 1
    28/10 Payas Belediyespor 1975 0:1 Tire 1922
    Result Only Manisaspor 10:00 Alemdag Spor 1877
    Result Only Edirnespor Genclik 10:00 Fatsa Belediyesi
    Result Only Derince Belediyespor 10:00 Nevsehirspor Genclik
    Result Only Arnavutkoy Belediyespor 10:00 Artvin Hopaspor
    Result Only Kemerspor 2003 10:00 Ankara Adliyespor
    Result Only Ofspor 10:00 Malatya Yesilyurt Belediyesi
    Result Only Diyarbekirspor 16:00 Kızılcabolukspor
    Result Only Ankara Adliyespor 10:00 Ofspor
    Result Only Fatsa Belediyesi 10:00 Kemerspor 2003
    Result Only Edirnespor Genclik 10:00 Payas Belediyespor 1975
    Result Only Alemdag Spor 1877 10:00 Tire 1922
    Result Only Nevsehirspor Genclik 10:00 Arnavutkoy Belediyespor
    Result Only Kızılcabolukspor 10:00 Derince Belediyespor
    Result Only Artvin Hopaspor 10:00 Manisaspor
    Result Only Malatya Yesilyurt Belediyesi 10:00 Diyarbekirspor
    Turkey - 3. Lig Group 2
    25/10 Agri 1970 Spor 2:0 Mardin BB
    Result Only Karaman Belediyespor 11:00 Ceyhanspor
    Result Only Darica G.Birligi 11:00 Iskenderun FK
    Result Only Yimpas Yozgatspor 11:00 Mardin BB
    Result Only Tekirdagspor 11:00 Kahta 02 Spor Kulubu
    Result Only Tepecik 11:00 Fethiyespor
    Result Only Agri 1970 Spor 11:00 Tokatspor
    Result Only Nazilli Bld. 11:00 Kutahyaspor
    Result Only Cengelkoyspor 11:00 Halide Edip Adivar SK
    Result Only Iskenderun FK 10:00 Yimpas Yozgatspor
    Result Only Mardin BB 10:00 Tekirdagspor
    Result Only Halide Edip Adivar SK 10:00 Nazilli Bld.
    Result Only Kahta 02 Spor Kulubu 10:00 Karaman Belediyespor
    Result Only Kutahyaspor 10:00 Darica G.Birligi
    Result Only Tokatspor 10:00 Cengelkoyspor
    Result Only Ceyhanspor 10:00 Tepecik
    Result Only Fethiyespor 16:00 Yomraspor
    Turkey - 3. Lig Group 3
    25/10 Catalcaspor 2:0 Cizrespor
    28/10 Altindag Belediyesispor 0:1 Erok Spor
    28/10 Osmaniyespor 1:2 Isparta 32 Spor
    Result Only Soma Spor Dernegi 11:00 Catalcaspor
    Result Only Karsiyaka 11:00 Cizrespor
    Result Only Batman Petrol 11:00 Yalovaspor
    Result Only Carsambaspor 11:00 Arhavispor
    Result Only Sile Yildiz Spor 11:00 Golcukspor
    Result Only Mersin Idman Yurdu 16:00 Elaziz Belediyespor
    Result Only Erok Spor 10:00 Osmaniyespor
    Result Only Catalcaspor 10:00 Karsiyaka
    Result Only Yalovaspor 10:00 Mersin Idman Yurdu
    Result Only Cizrespor 10:00 Batman Petrol
    Result Only Elaziz Belediyespor 10:00 Sile Yildiz Spor
    Result Only Arhavispor 10:00 Soma Spor Dernegi
    Result Only Golcukspor 10:00 Altindag Belediyesispor
    Result Only Isparta 32 Spor 16:00 Erbaaspor
    Turkey - 3. Lig Group 4
    28/10 Karakopru Belediyesispor 1:0 Kestelspor
    28/10 Muglaspor 1:1 Bergama Belediyespor
    28/10 Siirt Il Ozel Idaresi 0:0 Yeni Orduspor
    Postponed Bayrampasaspor 11:00 Düzcespor
    28/10 Silivrispor 1:0 Sultanbeyli
    28/10 Turk Metal Kirikkalespor 0:0 Modafen FK
    28/10 Kozan Belediyespor 0:1 Aksaray Belediyespor
    28/10 Adiyamanspor 1:0 1954 Kelkit Belediyespor
    Result Only Yeni Orduspor 10:00 Bayrampasaspor
    Result Only Modafen FK 10:00 Muglaspor
    Result Only Bergama Belediyespor 10:00 Kozan Belediyespor
    Result Only Aksaray Belediyespor 10:00 Adiyamanspor
    Result Only Düzcespor 10:00 Karakopru Belediyesispor
    Result Only Kestelspor 10:00 Bursa Yildirimspor
    Result Only Sultanbeyli 10:00 Siirt Il Ozel Idaresi
    Result Only 1954 Kelkit Belediyespor 10:00 Silivrispor
    Turkey - Cup
    22/10 Erbaaspor 0:1 Yimpas Yozgatspor
    22/10 Agri 1970 Spor 1:2 Yeni Orduspor
    22/10 Tepecik 1:0 Alemdag Spor 1877
    22/10 Karakopru Belediyesispor 1:0 Osmaniyespor
    22/10 Derince Belediyespor 3:0 Ankara Adliyespor
    22/10 Tire 1922 0:1 Soma Spor Dernegi
    Tuzlaspor 10:00 Bayburt
    Balikesirspor 10:00 Erok Spor
    Altay Izmir 12:30 Anadolu Selcukluspor
    Adanaspor 12:30 Aksaray Belediyespor
    Erzurum BB 15:00 Karakopru Belediyesispor
    Ankaragucu 17:30 Kocaelispor
    Menemen Belediyespor 10:00 24 Erzincanspor
    Keciorengucu 10:00 Tepecik
    Giresunspor 10:00 Tekirdagspor
    Bandirmaspor 10:00 Derince Belediyespor
    Boluspor 10:00 Hacettepe SK
    Duzyurtspor 10:00 Yeni Orduspor
    Ankaraspor 10:00 Pazarspor
    Umraniyespor 10:00 Kirklarelispor
    Altınordu 12:30 Fethiyespor
    Fatih Karagumruk 12:30 Nevsehirspor Genclik
    Adanademirspor 12:30 Kestelspor
    Kayserispor 15:00 Yomraspor
    Bursaspor 17:30 Karsiyaka
    Turkey - Super Lig
    23/10 Kasimpasa SK 0:0 Goztepe
    Postponed Ankaragucu 10:30 Hatayspor
    24/10 Gaziantep BB 1:0 Konyaspor
    24/10 Erzurum BB 1:2 Galatasaray
    24/10 Buyuksehir 5:1 Antalyaspor
    25/10 Yeni Malatyaspor 2:1 Genclerbirligi
    25/10 Alanyaspor 2:0 Fatih Karagumruk
    25/10 Fenerbahce 3:1 Trabzonspor
    26/10 Sivasspor 0:2 Rizespor
    26/10 Denizlispor 2:3 Besiktas
    Fatih Karagumruk 17:00 Erzurum BB
    Trabzonspor 17:00 Kasimpasa SK
    Genclerbirligi 10:30 Gaziantep BB
    Goztepe 13:00 Alanyaspor
    Galatasaray 16:00 Ankaragucu
    Rizespor 10:30 Kayserispor
    Konyaspor 13:00 Buyuksehir
    Besiktas 16:00 Yeni Malatyaspor
    Antalyaspor 17:00 Fenerbahce
    Hatayspor 17:00 Sivasspor
    < Score Ticker
    X